Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
8. pro 2007

Moj je odborny pyrotechnik,tak teraz je od aprila v terene,inak je v kancli

jity.d
8. pro 2007

holky, můj je rotný 😀

vavka33
8. pro 2007

Aj moj

jity.d
8. pro 2007

vavka 🙂 ,
už je u armády sedmým rokem, ale se svojí funkcí je spokojen a to je důležité, jsem ráda, že se mu tam líbí, i když někdy pořádně nadává, ale to je v každé práci 😉

vavka33
8. pro 2007

Moj je u armady uz 15rokov,dufam,ze som to dobre vyratala 😉

jity.d
8. pro 2007

jejda, to je doba 😕 🙂
a je spokojený?

vavka33
8. pro 2007

Jity,teraz je spokojny,lebo je v terene a robi s vecami,co ho bavia,len je zas od nas stale prec.Ale ked bol v kancli,tak nadaval 😉 Tusim robi na tretom mieste a chce ist tam kde bol na druhom mieste,tam sa tesi,tak uvidime.Ale neviem kedy to bude,teraz maju robotu z min.vnutra,tak to musia dorobit.

vavka33
8. pro 2007

A este k tej dobe,im sa ratal aj stredna vojenska skola do odprac.rokov,lebo tam vlastne nastupil a bol hned v prijimaci 😉

jity.d
8. pro 2007

vav, to je dobře, že se mu tam líbí 😉 , je fakt, že tam se to mění pořád, co?
Kolikrát se už stalo, že byl narychlo odvolán a musel odjet třeba na cvičení nebo na kurz

jity.d
8. pro 2007

vav, aha, já jsem do toho počítal o základní vojenskou službu, takže profesionálně slouží 6 let, rok byl na vojně 🙂

vavka33
8. pro 2007

Jity ani my nehovor,ked sme sa spoznaliakurat mal dva polrocne kurzy,s prestavkou medzi nimi,potom stanah,potom lest,potom ako dozor na strelbach-a to kazdu chvilu,potom zas lest atd.No a teraz zas Novaky dava doporiadku 😒 Ale snad sa vsetko vrati do starych kolaji ked tam skonci a bude s nami kazdy den-teda neratam tie cvicenia a sluzby 😀

jity.d
8. pro 2007

je to hrozný, viď? jsem zvědavá, až budeme mít děti, jak to bude, je fakt, že když jsme sami, tak to nějak nepociťuji a je mi vlastně jedno, že musí pryč, aspoň se pak na sebe těšíme

dupinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
roasha
8. pro 2007

vavka,no ako?"pr-kujete?" 😀 😀

vavka33
8. pro 2007

Roa srandicky? 😀
Tatko je uz taky unudeny a vraj je viac dolamany ako ked tam isiel,ved len lezi a cumi na filmy 😀 Dnes ked volaltak povedal,ze by chceli ist v stredu domov,tak uvidime.
Uz nech je domka.

vavka33
8. pro 2007

Dupi,opytaj sa ho,ci nepozna Pala Kudlu,robi tam kde tvoj manzel,ale asi je len rtn.-neviem isto.

dupinka
8. pro 2007

ano, pozna..

roasha
8. pro 2007

este,ze co?srandovat?.. 😀

vavka33
8. pro 2007

dupi,tak to nie je ziadna vyhra teda-jeho poznat-taky blbec. 😀 On robil s mojim a boli spoluziaci na SS.
Roa,jasneeeeeeeeee 😀 😀

roasha
8. pro 2007

zeny,ale si zoberte,no nesli by sme aj my niekde lebedit,doporiadku by nas davali sexi chlapi. 😉 😵

vavka33
8. pro 2007

Ja by som hned isla.Podme 😉

dupinka
8. pro 2007

vavka: nebudem komentovat, oki?

vavka33
8. pro 2007

Dupi som rada,ze si rozumieme.

roasha
8. pro 2007

ale co s detmi?to by sme sli ako"s tebou mne bavi svet" 😎

vavka33
8. pro 2007

Roa,nechame chlapom 😉

roasha
8. pro 2007

zeny,a mali by sme zobrat aj abeba.-je partak. 🙂

vavka33
8. pro 2007

nech ideaspon nam pomoze s plnymi nabalenymi taskami 😀 jeeej,teraz sa nahneva.Nie ja srandujem ababo,prepac. 😎

roasha
8. pro 2007

ale nenahneva,a on tu bude az v pondelok,tak kym to vsetko pocitka,my uz budeme zrekreovane. 😀

vavka33
8. pro 2007

hihi.
Prave volal Martin,este den a bude plakat,ze chce ist domov.Aspon sme mu vzacnejsie 😉

dupinka
8. pro 2007

vavka, tak to hej 😀