Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
10. črc 2008

dupi a oni majú kľúče od vášho bytu? Ja by kľúče nedala ani rodičom, ani svokrovcom...práve na ochranu pred takýmito prekvapkami. A ten pozdrav od psíka pod stolom - fakt sila 😠

dupinka
10. črc 2008

jaduska, manzel ked sa dozvedel, ze cakaju v aute pred vchodom, tak ich poslal k susedovcom, kde mame pre istotu odlozeny kluc,.. Suseda je doma na MD. 😖

jaduska
10. črc 2008

Aha, tak to je dupi. Tak sa dohodni so susedkou, nech svokrovcom neotvára.... 😝 😝 😝 😀

dupinka
11. črc 2008

Ahojte,

nevyslo to 😖 Ale nevadi, ideme dalej!! 😉

jaduska
11. črc 2008

Juuuj, dupi, nevadí...máte postarané o pekné večery aspoň...Nám to tiež nevyšlo na prvýkrát... 🙂

vavka33
11. črc 2008

Dupi nevadi,aspon si mozte dlej uzivat 😀
my si zas budeme tento vikend musiet davat bacha aby sme nieco nesplodili,mam take plodne dni,ze aj pohlad by ma oplodnil 😀

dupinka
11. črc 2008

mohej, ked mame svagra pod nasou strechou 😠 😠

jaduska
11. črc 2008

ale vavuš, šak ešte vám chlapa treba ku sestričkám 😵 😵 😵

dupi, veď hádam raz odíde, nie... a tak potajomky hádam niečo... 🤐

dupinka
11. črc 2008

jadus, tak to je teda prijemne snazilkovanie, vo vlastnom byte potajme,.. A najhorie je, ze asi cely mesiac u nas bude 😠 😠 😠 lebo si tu hlada pracu. Ale sme mu povedali, ze do konca mesiaca ak si nenajde ubytko apracu, tak cau. Lenze mesiac,.... 😖

jaduska
11. črc 2008

dupi, aspoň si natrénujete ako to bude, keď budú deti a budú spinkať s vami v spálni... 😀 Ale nie, srandujem, jasné, že to je nepríjemné, keď je v byte aj niekto iný...človek je stále v strehu 😒

jaduska
11. črc 2008

A ktovie, ako dopadla drobec s tým snažilkovaním, ona to má o to horšie, že manžel odchádza...Hádam sa potom ozve...

vavka33
11. črc 2008

Dupi,pod zajtra na kupko,oddychnes si.ja pojdem.ale najskor pojdem do kauflacu,maju plavky za 30sk.Esteze ich mam doma asi sestoro 😀

zoya1
11. črc 2008

ahojte babulky, prosím vás nemá niektorá z vás skúsenosti resp. znalosti z personalistiky ohľadom zatrieďovania ľudí do platových tried podľa katalógu činností???? vďaka

dupinka
11. črc 2008

vavka, kedze mam MS, tak asi tazko 😖

Mne moj muz zahlasil, ze ide na 6 tyzdnov na vodicak do Martina,vraj ako velitel na doprave by mal mat aj on,... Jasne, v civile by si za to zaplatil (alebo by si ho nerobil, kym nemusi) a on sa aj tesi, ze bude mat papier. A ja som to bez vsetkejo, ako vzdy, iba zobrala na vedomie. Ved co uz ine mozem, nie? 😖

drobec.z
11. črc 2008

ahojte, tak ja som uz zase mobilna s netom, dnes som sa bola rozlucit s mangelickom, potom dam nejake foto.

dupi, aj mne mrska dosla,tak snazilkujeme dalej, ale ktovie mozno aj sme, len mrska dojst moze, hoci pri prvom mi hned vynechala, ktovie, tak budeme makat dalej 😉 tak s tymi svokrovcami ti nezavidim,ja tiez nemusim prepadavky

dnes bol pekny den a som rada, lebo nam vyslo pocasicko na rozlucke, maly chvilku plakal, resp. jacal, ked nesmel k tatinovi,ale potom si nasiel zabavku,kopal do hnilych jablk,co vojaci pozhadzovali zo stromu tak som mala "radosť" 😠 , ale aspon bol ticho 😉

jaduska
11. črc 2008

Fuuuha, nejako nám ty mužíčkovia všetci do Martina ochádzajú... 😝

zoyi skúsenosti z personalistiky mám, ale iba v malej firme, tak napíš do IP, čo konkrétne by ti trebalo, zistíme, mama robí v škole, majú tam personalistku, oni majú kadejaké tie platové triedy, tak možno niečo zistím... 😉

drobec tak snažilkujte intenzívne, ste mali malého teraz niekam odšikovať, aby ste mohli deň a noc, deň a noc...

vavka kde aké to majú plavky? ja nemám žiadne a chystám sa k tej ségre, možno aj kúpať sa niekam pôjdeme...potom ti zavolám, keď už budem tam, že ako s tým nosičom...

vavka33
12. črc 2008

Jadi,klasicke bikiny,sama snurka 😀
ale najskor ideme na zubnu pohotovost,tato je od utorka ako mu trhali zubok opuchnuty 😒 ale nic ho neboli,tak neviem,co tam ma.
Dupi,my mozno pojdeme len poobede sa namocitneviem,strasne ma boli brucho,chrbat,som aj nafuknuta-to z ovulky.musela som spapat ruzovu tabletku,nech sa aspon hybem

jaduska
12. črc 2008

aha, tak to šnúrky nič pre mňa, ja nie som taká štíhlučka ako ty 😵 😵 😵

chudák váš tatino, bolesť zubov je asi najhoršia zo všetkých bolestí...

vavka33
12. črc 2008

jaj,a kto povedal,ze ja som stihlucka? 😎
no a moja svagrina ma tak 85kg a ma snurky-to som myslela na zavazovanie dole aj hore,nie snurka do ritky 😀
a nekupila som nic,teda kopu veci pre baby,takych praktickych,ale nie plavky-nemali

jaduska
12. črc 2008

vavka som videla fotky, keď nie si štíhlučka, tak potom je niekto veľmi dobrý fotograf 😀 Ja som to aj pochopila s tými šnúrkami tak, ako si to myslela, ale ja také plavky nemôžem, lebo ešte dojčím, tak by mi asi neudržali všetko, čo treba...
Ja som si chcela dnes kúpiť nejaké tričká, tak som nakázala mangelovi, nech ma zbije, keby som chcela kupovať niečo babám, že mu to dám aj písomne...Nakoniec som si kúpila iba jedno, lebo u nás predávajú iba čínske bludy za kopec prachov - napr. dámske tričko v akcii za 300 Sk, dobrá akcia, nie?

dupinka
12. črc 2008

baby, u nas ked ideme kupit nieco na oblecenie, tak stale nakupim manzelovi tricka a tak a ja vacsionou nic,...
ja tiez nie som najstihlejsia, a min. rok ma muz nahovoril na bikiny, celkom dobre mi sadli, aj ked prvy den som sa v nich citila nesvoja...

drobec.z
12. črc 2008

tak ja som pomerne stihla, ale bikiny, to moc nemusim, ja som taky sportovy typ, mam rada cele a mam ich kopec, ale na pláž sa moc nehodia, tak sa nachodim kym si kúpim nejake, ktoré mi sadnu a budu sa mi páčit a nestoja 2000SK ☹ , ale nastastie tento rok som zohanal hned dvoje krásne bikiny, kedze ideme do Chorvatska,tak ich aspon vyuzijem 😉 horsie je, ze ja nemam do vrchneho dielu co napchat, tak musim strasne dlho hladat, kym najdem take, na moje "neprednosti" 😀 😀 😀

jaduska
12. črc 2008

drobec, ja ti trošku požičiam tej výplne do vrchného dielu, ja mám toho až-až 😀 Inak ja som si toho roku kúpila dvojdielne plavky v Tescu, bolo super, že sa dalo kúpiť rôzna veľkosť vrchného aj spodného dielu. Spodok mi sadol perfektne, aj vrch, ale začala vytŕčať kostica, tak som poslala mamku to vymeniť. Ona mi doniesla, ja som to už neskúšala a po 3 týždňoch som došla na to, že na tej visačke, čo sa dá odthnúť je iná veľkosť ako na plavkách, tak mi bol vrchný diel malý 😠 Už som to meniť nešla, lebo som nemala cestu do PO

drobec.z
12. črc 2008

jadus, ja som tiez mala co do vrchneho dielu este pred 4 mesiacmi a teraz mam mensie prsia ako pred tehotnstvom, Romanko vysal aj to co nemal a nechapem, zeny ktore nekojili,tak im ostali vacsie a ja co som tahala do 14 mes.,tak mam este mensie ako predtym, mala som B a teraz mam A, nieco strasne ☹

dupinka
12. črc 2008

ja mam prednosti viac nez na rozdavanie, a dufam, ze ked budem mamca, tak to uz horsie nebude 😅

jaduska
12. črc 2008

no ja vôbec nemám pocit, že sa mi tehotenstvom alebo dojčením prsia zväčšili....a keď som Sandru odstavila, tak som sa vytešovala, že sa zmenšia a nič... takže dupi, neboj....dáko bolo, dáko bude, hlavne, že sa tým našim chlapom páčime, šak to nie je najdôležitejšie na svete... 🙂 (ale keby som mala zvyšných 60 tis., tak rozmýšľam nad zmenšením určite)

vavka33
12. črc 2008

Ja ked som dojcila a bola tehulka,mala som skoro stvorky.teraz nemam do plavok co dat,tiez mam slabe dvojky.
jadi,ja keby som tie peniaze mala,dam si ich prsia zvacsit.

jaduska
12. črc 2008

sme to my ženy večne nespokojnice,že??? 😝

vavka33
12. črc 2008

hm,asi tak nejako 😀

drobec.z
12. črc 2008

baby, tak ja mat 2,tak sa vytesujem, jadus, spriemerujme to a budeme spokojne obidve, mne sa tiez riadne zvacsili po porode, mala som vacsie ako pamela, mangelicek bol mimo a teraz, ako lentilky pod kobercom 😀 😀 😀 😀 ,ale mangelicek nastastie neni moc na velke, tak som rada, lebo inac zvysnych 60tis. by slo na zvacsenie 😀 😀 😀 ale kedze som sportovkyna,tak mi viacej vyhovuju male, ale mohli by byt aj 2-ky, to by sa dalo 😉