Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
12. črc 2008

jeeej, drobec, nova foto??

tak ja mam 3ky, manzelovi sa pacia plnsie tvary, ale teraz som dost pribrala za poslednych par tyzdnov,... 😖

jaduska
13. črc 2008

no ja to číslovanie dvojky, trojky neovládam....ale drobec to spriemerovanie beriem.... 😀 Máš pekné fotečky, si kočka...aspoň máš v obchode väčší výber oblečenia, lebo ja keď idem nakupovať, tak mám problém, ak mi to je do šírky, tak mi to nie je do dĺžky, ak mi to je do dĺžky, tak mi to nie je do šírky...ax jaj ,načo som ja taká veľká narástla 😀 😀 😀
Ozaj drobec a robíš nejaký šport aj aktívne? Ja som voľakedy dosť aktívne hrávala volejbal...Ale to bolo ešte v minulom storočí 😝

drobec.z
13. črc 2008

jadus, ja som robila atletiku, biatlon a ked som bola na ZŠ tak gymnastiku a karate, ale ja sa dost venujem takym behom a cyklistike 😉
jadus, mangelicek dal taky napad, ze keby sme sa zrazili, tak sa spriemerujeme, ze vraj sa mame rozbehnut a narazit do seba 😀 😀 😀 😀 a aku mas vysku? som nevedela, ze si vysoka, na foto moc nevyzeras 😀 😀 😀

dupi a lekar ti nic nevravel na vahu? lebo ja ked som chcela predtym otehotniet, tak mi tvrdili,ze musim pribrat, a ked som pribrala, tak som fakt otehotnela, tak to budem musiet skusit, ja som aj citala, ze zeny nesmie byt ani moc silna, ani taka vyzla 😀 😀 😀

dupinka
14. črc 2008

drobec, o vahu mi nepovedal nic,... Ja som taka plnsia, nie tucko, ale mam par kil navyse,... 😉
Pozeram, ze ty si riadne sportovy typ. Mna dostanes akurat tak na bike a este na dovolenke.

vavka33
14. črc 2008

no ja som pri Vanes mala 62 kg,ked som otehotnela a to mi doktori tvrdili,ze musim pribrat,lebo som nemohla otehulkovat.
No a pri lele som mala 50kg a tiez mi kazali pribrat.Oni ked nevedia,naco sa vyhovorit kazu pribrat. 😀
aj teraz mam cca 5Okg,tak snad mi nebudu kazat priberat,lebo babo si teraz nemozem dovolit 😀 A stale ma strasne boli prava strana podbruska,neviem,uz som mala mat hadam aj po ovulke,ale toto ma akosi dlho trapi.Snad tam nemam daky zapal.Ale symptomy su kazdomesacne,ovulacne.

drobec.z
14. črc 2008

dupi, ja som bola chvilu aj podvyzivena, vela sportu, ja ho milujem, stres v praci a zhon, a nakoniec som mala 42kg,takze to by moje tehu moc nepodporilo, a pri Romcovi som pribrala 18kg a hned mi vsetci hovorili,ze vyzeram lepsie 😉 ja sport milujem a mangelicek tiez, Romino bude asi tiez po nas, lebo odkedy chodi,tak on nechodi on len beha, vsetci sa smeju,ze on chodit ani nevie, on je ako forest gump, ked zacal behat tak neskoncil 😀 😀 😀 , ale sme radi,lebo aspon bude sportovat s nami 😉

vavka33
14. črc 2008

Drobecaj ja milujem sport-plavanie,volis a aerobic,ale tu nemam kde cvicit a ani cas.Tak beham okolo deti a to je spoet na cele dni 😀

drobec.z
14. črc 2008

vavka, ved pri detoch sa najlepsie chudne, ovsem ak su take sidielka, lebo poznam maminky, co pri detoch este priberu, ale to uz maju fakt kludne deti 😀 😀

vavka33
14. črc 2008

Tak to nie je moj pripad.Ja mam deti ako na ihlach 😀

drobec.z
14. črc 2008

dnes je tu nejaky podozrivy klud, zeby ste vsetky dovolenkovali? Ja az od piatku, zajtra mi muzicek odchadza prec, tak sa bali ☹

dupinka
15. črc 2008

drobec, tak to u vas nie je nejako veselo,.... 😢 😢 😢
Drzim palce, aby ste to vsetko zvladli,... Musi to byt pre vas tazke. ☹
A ked Ti bude smutno, napis,...

Moj muz velmi chce ist niekam von, na misiu, kvoli konkurencnemu vyberu a postupu, ale ja som rada, ze nateraz nikam nejdu. Je mi bez neho smutno, aj ked je prec hoci len tyzden. 😒

drobec.z
15. črc 2008

dupi, tak mojho teraz povysili na kpt. a nemal ani misiu a teraz ide, ale tak ci tak by raz musel ist, a radsej teraz ked mame len jedno a romco to este tak nevnima, ako keby bol starsi a nebodaj by boli aj dve deti, bolo by to horsie a korunky sa tiez siknu 😉
tak MM som uz vyprevadila, ale bolo placu, aj dalsi ocean by vznikol 😢 😢 😢 😢 😢 , ze Zuzkin burlivvy ocean 😉

zuzkaja
15. črc 2008

ahojte mate niekto muza v nitrianskych kasarnach na zobori????

vavka33
15. črc 2008

Drobec,sucitim s tebou,musi to byt tazke.nejde pisat zbytocne ukludnujuce slova,lebo smutno ti bude a neda sa to zmenit,ale ak ti bude moc tazko,mas tu aj nas 😉
Zuzkaja nemam muza,ale svagra aj svagrinu na Zobore

drobec.z
15. črc 2008

zuzkaja, ja nie, nepoznam ani nikoho kto by tam mal muza, ty mas? 😉
vavka, tak vy ste taki vojacikovia, 😉 a ako sa volaju tvoji sv-or a sv-ina?

vavka33
15. črc 2008

peter a Zuzana
A aj moj byvaly manzel je vojak-to ty nevies,ale vacsina ano,aj byvaly svagor 😀 ale oni su v MT

zuzkaja
15. črc 2008

drobec zatial len priatela a vavka nespominali svagrovci nieco o tom ze sa maju tie kasarne rusit?

drobec.z
15. črc 2008

vavka, ty si uz 2-krat vydata? a opat vojak? teda to mas stastie na tych vojakov, nechces aj ty byt? 😀 😀 😀 😀

vavka33
15. črc 2008

Drobec,chcela som byt,ale martin /terajsi manzel/mi to nedovolil,vraj ani za nic na svete 🙄 😀
a ti moji manzelia,no tak prvy sa stal vojakom az po svatbe a terajsi moj milovany clovek je vojak od 14rokov a ten aj keby bol smetiar,aj tak ho chceeeeeeeeeeeem,nevyberala som si ho podla povolania,vlastne vobec,proste sme sa uvideli a bolo to jasne. 😀
Zuzkaja oni nie,ale uz sa nieco sepka,no to ti s urcitostou nepovie nik,ake reformy sa chystaju,ale prepustat vojakov budu,aj rusit kasarne,len ktore.....to vedia len ti tam hore

vavka33
15. črc 2008

Drobcek a napisala si to,akoby som urobila nieco zle.proste mi prvy vztah nevysiel

drobec.z
15. črc 2008

ale nie, len ma to prekvapilo, lebo mi pripadas taka mlada 25,tak som rozmyslala kedy si to stihla, ale asi mas viac rokov 😉 ja nemam nic proti rozvodom, nie vzdy to vyjden na 1.krat 😉

dupinka
15. črc 2008

zuzkaja, poslala som Ti IP,... aby som neporusila tajomstvo, nakolko su to veci nie verejne,....

vavka33
15. črc 2008

drobcek,mam tolko ako pri mojom nicku 😉

drobec.z
15. črc 2008

vavka, ja som myslela, ze mas ovela menej 😉
dupi, ako zvladate domacnost, ked ste traja? ak sa ovsem nemylim, uz mate svagra doma? 😒

zoya1
15. črc 2008

ahojte, som tu len tak na skok, ale ako čítam všetky ste v poriadku. My sa od štvrtka chystáme na takú menšiu dovolenku do Maďarska. Je to z mojej roboty - platé z odborov (moja mamina sa smeje, že zažívam druhý socializmus - dovolenku ROH). Zoja sa práve dostala z angíny, tak dúfam že tam nič nenachytáme, respektíve neprechladne nanovo, lebo počasie nám nehlásia bohvieaké. Ale tak 4 dni hádam nejak vydržíme. Dodo sa už nevie dočkať, ten už vidí len tobogány.
Pozdravujeme všetkých.

drobec.z
15. črc 2008

ahoj zoyi, tak u nas je tiez taka anginovo-osypkovy osial, vsetky deturence nieco maju,tak dufam,ze mi nic nechytime, lebo nam o chvilu zacina dovca 😉 hoci bez tatika 😢 😢 😢 tak dufam,ze bude dobre a budeme zdravi 😉 zoyi a kam do madarska idete? prajem krasnu dovcu a vela zazitkov 😉

dupinka
16. črc 2008

ahojte

aj ja som chytila nadchu,... 😖 vcera som ani dychat nemohla cez nos, hlava mi isla prasknut. Dnes uz lepsie.

Svagor dnes rano odisiel, nastupuje v BA, tak uvidime, ako dlho mu to vydrzi.
Normalne sme sa s manzelikom na seba rano sprisahanecky kukli: "Juchuuu, vies co to znamena?" 😀 😵 😵
Ja totiz nemam rada ludi, ktori prehovoria sotva dve vety za den a dokazu styri hodiny lezat na postely a cumakovat do blba. 😖

Zoyka, uzite si dovolenku!!!
Drobec, a mate nieco naplanovane na dovolenku??

drobec.z
16. črc 2008

dupi, ideme cela rodina asi 30 ludi, nasi, sesternice s rodinami do chorvatska, tak sa aspon tak odreagujem 😉 tak to mas svagra na 1-cku. 😀 😀 to moj svagrik nema chyby, niekedy mu sice treba zavriet usta, ale da sa, ja mi pomoze v kuchyni, umyje riady , proste na 1s *. 😉 tak teraz mozte kludne snazilkovat 🙂

vavka33
16. črc 2008

Drobec a kam do chorvatska idete?aj my uvazujeme nad niecim v auguste,tak zistujem co a ako,lebo neviem kam ist.Najradsej by sme s niekym isli.

dupinka
16. črc 2008

drobec, tak ja by som si na takej dovolenke neoddychla. Moja rodina je "italiano familia" 😀 a manzelova zase na nervy, stale s niecim necakanym pridu, hlavne svokra, tak by som tam asi niekoho zabila, chichi 😀

Vavka, skus na nete pohladat, pekny je Losinj,.. Take rodinne, hlavne je to hore, na severe, nemusite sa terigat celym Chorvatskom,...