Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

gurti
19. črc 2008

moj drahy tiez chodi na tyzdnovky, ale fungujeme takto od zaciatku, takze som si uz celkom zvykla. No teraz, ked sa narodil maly, snazi sa chodit domov aj cez tyzden...a ako otecko je priam ukazkovy, kupe, stara sa o nechtiky, ked ma chut aj navari a v noci so mnou poctivo vstava...keby mohol kojit, tak robi aj to.

elinka27
19. črc 2008

drobec,tak to som nevedela,nech vam to rychlo prejde

dupinka
19. črc 2008

baby, kupujeme auticko!!! Opel zafira, taky rodinny minivan, sice jazdene, ale dali sme si zalezat, aby bolo v dobrom techn. stave.
Tak idem pisat kupnopredajnu zmluvu, nech je to aj papierovo v poriadku,..
Juj, sa tesim, konecne nebudeme sediet doma, lebo chodit niekam autobusmi a vlakmi, to je na figu.

Moj muz ide v septebmri na 6 tyzdnov do Martina na vodicak, a hned na to na dalsi, takze to tiez nebude nic moc 😖

alika54
19. črc 2008

drobec.z,,,ahojky,,,ako som sa docitala sme momentalne na tom rovnako lebo moj drahy je tiez v kosove ☹ ,,, inac mi mangel robi v kasarnach na podhaji,,,je to v martine,,tak som doma sama s detmi,,, 😒 ,,,este ze mame internet 😀

dupinka
19. črc 2008

alika, kolko mas deticiek? Ake su stare? a co robi tvoj manzel??

alika54
19. črc 2008

dupinka,,,som osem rokov vydata,manzela mam vojaka 😉 ,,,mame dve kinderka,,šimon nam skoncil prvu triedu a viktoria bude mat v septembri styri roky,,,a prave nam ocino odisiel do kosova tak sa pol roka budeme trapit sami 😒 ,,,no tentokrat by ale okolo oktobra mohol prist na dovolenku tak sa uz tesime teraz 😀

dupinka
19. črc 2008

alika, tak to ste na tom s drobec rovnako,... 😖

alika54
19. črc 2008

vsimla som si 🙂 ,,,aspon nie som v tom sama 😒

dupinka
19. črc 2008

juj, nie je to lahke,.. J
a som bola "na prasky" ked som po 25 rokoch zivota v Presove odisla za mojim najmilsim do Hlohovca, kde sme nemali nikoho a skoro nic, prenajaty prazdny byt, kedze nabytok nam mal dorazit az tyzden neskor, a po prvom vikende muzik odisiel na staz. A to som predtym v Hlohovci nikdy nebola. Navyse, nova praca tiez nebola nic ruzove 😖 vtedy som za tyzden schudla 5 kg. A ani telefonovat sa s nim nedalo.
Este ze to netrvalo dlho...

alika54
19. črc 2008

waw,,,tak to si si veru uzila 😢 ,,, a teraz kde byvate dupinka,,,manzel je vojak?

dupinka
19. črc 2008

ano, je vojak, byvame v Nitre 😉

alika54
19. črc 2008

manzel ma pred odchodom potesil,,,vraj po navrate to nieje moc ruzove a vraj je mozne ze ich rozhadzu bud na vychod alebo do nitry 😒 ,,,tak dufam ze si to za pol roka rozmyslia a nechaju nam ich pekne domka 🙄

dupinka
19. črc 2008

alinka, a vy ste odkial? Inak, v NR sa to na bude redukovat, ... V armade sa veci menia zo dna na den, tak uvidime 😒

alika54
19. črc 2008

mi sme z martina,,zatial sme zo zmenou pracoviska nemali problem,,,asi by sme to museli riesit tyzdnovkami 😢 ,,,inac si to neviem predstavit,,predsa deti tu maju skolu,skolku ja robotu 🙄

drobec.z
19. črc 2008

alika, tak my aby sme si nahodou nezvykli, tak mangelicek ked dojde tak pojde hned do LM na 3 mesiace, tak aby sme si nezvykli , tak najprv budem len cez vikendy a az potom budeme spolu teda aspon dufam. A tvoj mangelicek je v Sajku, v Liplian alebo v Pristine?

alika54
19. črc 2008

moj je v Pristine,,,a tvoj?

drobec.z
19. črc 2008

moj je v liplian, a ako sa vola ak to nie je tajomstvo, moj mangelicek sa pyta?ked chces,tak napis IP...inac my sa stahujeme stal, najprv Bardejov, potom Nitra, LM a Tn a dufam,ze ked nas povysia, tak nepojdeme zase inde ☹

alika54
19. črc 2008

a od kedy je ten tvoj prec?

drobec.z
19. črc 2008

v stredu leteli, ked su v kosove,tak sli spolu ak isiel v tej rotacii 😉

alika54
19. črc 2008

jojo,,,tak leteli spolu 🙂

drobec.z
19. črc 2008

urcite, lebo teraz ide druhy let,ale to az tento tyzden, 😉

alika54
19. črc 2008

ved vlastne leteli aj s medzipristatim,,,

alika54
19. črc 2008

prajem dobru noc,,idem hajnut lebo moje kinderka su ranne vtacata a budem nevyspana 😀

drobec.z
20. črc 2008

ahojte, mna muzickov odchod tak vzal, ze som totalne mimo, moja psychika pracuje v negativnych zonach uplne naplno a ja som strasne unavena a vsetko ma boli, vobec mi nechuti jest a dokonca ma bolia klby, co nikdy predtym nebyvalo. Nijako sa s tym neviem vyrovnat, myslela som,ze si aspon s malym pocestujeme, ked bude pekne pocko,ale ja vobec nevladzem ☹ Uz fakt neviem co mam robit. ☹

elinka27
20. črc 2008

drobcek, to prejde uvidis, casom to bude lepsie a lepsie, ved ten cas tak rychlo prejde, ze az. 🙂 Bud silna.

My sa prave balime na Siravu,tak sa ozvem az 30jula, mavajte sa zatial krasne

dupinka
20. črc 2008

Elinka, prijemnu dovolenku!

drobec, mozno to bude zniet ako fraza, ale musis byt silna, kvoli tvojim chlapom. Maly ta potrebuje a ani manzelovi nie je veselo, ked citi, ze sa trapis...

alika54
20. črc 2008

drobec neboj,,,zvladnes to,,,uz len koli malemu,,,aj ked viem ze niekedy je lepsie a inokedy zasa nie ☹

drobec.z
20. črc 2008

baby dakujem za podporu, je to super, ked mam komu napisat, ja som tu v TN sama, ziadna rodina a kamosky teraz kade tade, takze obrovska vdaka 😉

dupinka
22. črc 2008

Ahojte kocky!

Ako sa mavate? Dufam, ze vsetko oki a prijemne dovolenkujete resp. venujete sa rodinke 😉

My mame autiiicko!! 🙂)

drobec.z
22. črc 2008

dupi,tak sa tesis z auticka? a ake to vlastne mate? no ja by som sa veru bez auta nepohla, chodime aj vela na bicykli ,ale pri malom treba auto, sice uz je teraz aj on s nami mobilny, ale auto pri detoch treba, hlavne vo velkom meste 😉 dupi a vy veru cakajte do septembra, teraz si dajte pauzu, nech mame naraz 🙂

MM pride domov 11.9 tak sa vytesujem, som velmi rada, to ma drzi pri zivote, aj uz si hovorim,ze to je o chvilu a hned mi to bezi rychlejsie 😉 a viete co, ak sa nic neposunie, tak akurat budem mat plodne dni,tak drzte palceky 😉 😉 😀 😀 😀