Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

drobec.z
8. zář 2008

ahojte, tak ja uz o tri dni budem mat muzicka doma, tak sa tesim 😉 ale inac sa mam zle, babka prisla k nam a Romanko ako keby z koze vyskocil, zrazu je zly a dokonca sa pustil ma bit, takze som z toho taka nesvoja 🙂 ☹

dupinka
8. zář 2008

Jeej, drobec, tak si to s manzelikom uzite!! A nech su pre vas tie chvilky krajsie ako krasne 😉

Vavka, este sa dohodneme.

zoya1
8. zář 2008

Ahojte, tak hodila som nejaké nové foto do albumu, tak ak chcete mrknite.
Pozdravujeme všetkých, čítam, že sa máte v poho. Ja som unavená. Celý deň v práci s deťmi, doma ma čakajú moje deti, večer žehlím, varím, upratujem apod. a tak som taká ako vyžmýkaná. Takže idem hajať. Pá pá.
Drobec ani si nevieš predstaviť ako ti závidím prvý deň manželovej dovolenky - ešte mám v živej pamäti ako sme sa privítavali my s manželom pred rokom 🤐 🤐 🤐 . Taký súúúúúúúúúúúúúper sexxxx.

dupinka
9. zář 2008

ahojte!

len som sa chcela potesit s objavom dvoch ciarok // na tehotenskom teste 😵 😵

drobec.z
9. zář 2008

jej dupi, no vidis, tak gratulko, a aka si bola nestastna a teraz mas //, takze teraz uz len cakat a hlavne byt v klude 😉

dupinka
9. zář 2008

nooo, este sa nechcem vytesovat, kym to nemam naisto od lekara, ale vyzera to tak 😵 😵

drobec.z
9. zář 2008

takze budete mat take male dovolencatko, teraz sup k dokimu a potom rozmyslat nad menami 😉

alika54
9. zář 2008

drobec ako ti zavidim 😅 ,,,ja musim cakat na draheho do 10.10,,, 😔 ,,,ako ste zvladali? ja mam toho uz plne zuby 🙄 ,,,hlavne ked som sama vecer doma je uplne na prt 😒

drobec.z
9. zář 2008

alika, je to strasne, vsetci mi hovoria,ze som taka divna, vraj sa s nikym nechcem rozpravat, som zrazu taka utiahnuta, ale to preto,ze mi hlavne chybaju rozhovory s mangelickkom a aj on sam cely, inac ani si neviem predstavit, ze uz o dva dni tu takto budem s nim, uz sme si vybrali aj dovolenku, takze si uzijeme 😉 😉 😉

roasha
9. zář 2008

dupinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! 😀 😀 😀 😵 😵 😵
som sa tak potesila,ako ked som objavila moju malu na teste.... 😀 😀 😀
ale,asi sa prihlasim na testovanie tehuliek,ved som ti to povedala,ze to uz asi budes mat iste,ked si taka ufnukana... 😀 😀 😀
ja som nariekala nad vsetkym... 😀 😀 😀
tak nas este moja zlata poteskaj prvou fotockou zo sona. 😵 😵
teraz supky kupit vitaminy pre tehulky,a nezabudni si kupit aj kyselinu listovu,tou sa treba pchat prve tri mesiace/predchadza razstepom/ 😉 🙂 🙂 🙂
tak si ma potesilka.... 😵 😵 😵 😵

alika54
9. zář 2008

drobec,,nech vam je spolu co najsamlepsie 😀 ,,,

vavka33
9. zář 2008

Dupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.vies ako sa tesakujem?ako ked tie ciarky boli moje 😀 😀 😀
Davaj si na seba velky pozor,papaj vela ovocia,zeleninky a setri sa. 😵 a papaj to co pisala roa-je to naozaj dobra vec.
jaj ,hned sa mi bude lepsie cumakovat do projektov a pripravovat sa na zajtra.
Zoy,ja sa citim asi tak ako ty 😅 😎

zoya1
9. zář 2008

dupinka - HIP HIP HURÁ. Gratulujeme a celý Trebišov sa teší s tebou.

dupinka
10. zář 2008

Caute babulky!

Prave som dosla od lekara, brali mi krv na HCG. Fuj, nevedela sa mi sestricka na dvakrat trafit do zily, tak nakoniec mi brala krv z predzapastia ruky. Hnusne to boli este teraz.
V podstate na sone videl iba gestacny vak(??), ale nechcel podavat zavadzajuce informacie, tak v podstate krv dnes potvrdi tehu a este dufat, ze je tam, kde ma byt. Ale bolo ho vidiet v maternici, tak snad to bude oukej.
Kys. listovu uzivam uz stvrty mesiac, budem aj nadalej. 😉

drobec.z
10. zář 2008

juj dupi, tak sa tesim, hlavne nech je vsetko v poriadku a potom uz len budete krasne rast 😉

vavka33
10. zář 2008

dupito je super,ze je vsetko v poriadku.a aj ten maly fliacik potesi,ved coskoro tam uvidis aj toho maleho drobceka.potom nam ho ukazes,ze? 😉

dupinka
10. zář 2008

samozrejme!!! Juj, sa tesiiim ako mala. Test na HCG je pozitivny 😵 😵

roasha
10. zář 2008

dupi... 😵 😵 😵

roasha
10. zář 2008

dupi,teraz vela oddychuj,aby sa bambulka pekne "zakuklila" 😵

drobec.z
10. zář 2008

babenky, tak zajtra rano mam aj ja muzicka doma, sice len na chvilocku, ale aj to je lepsie ako nic a mozme sa aj my pustit aspon na chvilocku do snazilkovania 😉 😀 😀 😀

dupinka
11. zář 2008

jejejm drobec, tak si to uzite!! A nech to vyjde! Len sa snazte nemysliet na to, ze to musi vyjst a pod,... 😉

My sme teraz v Presove, mamka ma v sobotu oslavu 50tky, tak sme oznamili novinu svokrovcom, a dnes vecer aj nasim 😵

drobec.z
11. zář 2008

juj, dupi, tak to je taka dvojita oslava, my na to nemyslime, vies my sme uz trosku zbehli, jedno malicke nam uz doma lezka a nech bude vtedy kedy ma byt, teraz, o rok alebo o desat, ako vyda, tak bude 😉

zoya1
12. zář 2008

drobec a ty tu čo robíš na nete? Muž doma a ona po koníkovi behá - umrem. Venuj sa pekne manželovi a my ti tentokrát odpustíme, že nás zanedbávaš 😀 😀 😀 .
Pozdravujem aj ostatné žienky.

jaduska
12. zář 2008

Dupi, tak super, že to vyšlo....GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dupinka
14. zář 2008

ahojte!

ako bojujete?
My sme vcera oslavovali mamkinu 50tku, bolo fajne, aj sme sa vytesovali z babatka...
A skolaci ako?

jaduska
16. zář 2008

Dupi a aký bude rozdiel medzi vašim a sestriným bábom?

dupinka
16. zář 2008

Ciao!

Ako vsetko vyjde ako ma, tak 6 - 7 tyzdnov. 😉

Najhorsie je, ze my sme krstni sestrinmu syncekovi a akosi sa ocakavalo vratenie + druhemu dietatku....
Lenze ja som povedala ked sme boli cez vikend u nasich, ze ja segre za krstnu nepojdem tesne pred porodom a odklad krstenia tiez neprichadza do uvahy. Sme od seba daleko a cestovat z drobcami kvoli krstu 😖 Ze my mame koho dat za krstnych, comu sa segra aj potesila, ale otvorene povedala, ze nema koho ineho dat. Toto trochu zarazilo mojho manzela, ze sme krstni "len aby niekto bol". Teda on je urcite... 😒
Som teda zvedava, ako zareaguje nasa mamka. Zostalo to totiz v rovine, ze este je skoro, uvidime.

jaduska
16. zář 2008

A sestrin manžel nemá žiadnych príbuzných? Lebo krstní sa zvyknú takto brať, že jeden z jednej strany a druhý z druhej, či nie?

dupinka
16. zář 2008

hej, ale svagor nema nikoho krsteneho, tak bral mojho manzela,... 😖

vavka33
16. zář 2008

U nas je zvyk,ze za krstneho si mozes vybrat koho chces a nie niekoho z jednej strany a druheho z druhej.Byvaju to manzelia a je jedno ci aspon jeden je z rodiny,alebo nie. 😉