Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

kikusa100
18. lis 2008

ahojte kocicky..ako zijete??ja sa mam tak rychlo nejako...takze tak..jadus..mam ine saty na prezlecenie..poslem ti maila..nebudu asi tei fialove ale take sampanske, prirodna biela.maju prekny strih a myslim ze mi sedia..ved uvidis...a inak az teraz som si vsimla ze cakas babatko..aj dupinka..super.. 🙂 kedy mas termin alebo mate obe..?

elinka27
19. lis 2008

no nam "hrozi" ze by sme mohli mat aj dvojicky, tak sa s tym radsej neponahlam uz pri prvom som trpla ci je jeden alebo dvaja 🙂

jaduska
19. lis 2008

kikusa, dupinka ma termín asi mesiac po mne, keď si ukážeš myšou na naše fotky, tak tam to píše...

elinka aj u nás v rodine sa vyskytujú dvojčatá, ja som pri prvom práveže chcela, aby boli dve naraz, človek si to odbúcha naraz a potom má pokoj 😀 😀 😀

roasha
19. lis 2008

dievcata,co sa bojujete? 😀 my mame v rodine 4pary dvojiciek!!. 😅 😀
aj mala bola z viacplodoveho tehu,ale udrzala sa len ona. ☹ ......ale zasa vzdy lepsie aspon jedno,ako nic. 😉 🙂

roasha
19. lis 2008

a to som zabudla podotknut,ze vsetky su z mojej strany. 😀

jaduska
19. lis 2008

Roa, to je smutné....tak malej bojovníčke všetko NAJ, NAJ, NAJ k narodeninkám.... 😉

roasha
19. lis 2008

dakujeme velmi pekne,boze-mam ja uz velku babu. 🙂

vavka33
19. lis 2008

Roi malej bojovnicke prajeme vsetko aj k narodeninkam 😵

dupinka
19. lis 2008

Roasha: malej kraske vsetko naj...!!!!!!!!!!!!!!!!

jaduska
19. lis 2008

roa, ja si takto povzdychnem v marci a 2.septembra budeme asi obe plakať, aké sú tie naše kozliatka veľké školáčky 😢

roasha
19. lis 2008

babulienky,dakujeme. 🙂

vavka33
19. lis 2008

Baby,neviete nic o Petulke?uz mozno aj porodila

jaduska
19. lis 2008

vavuš, podľa mňa už porodila, keď sa nehlási, mohli sme jej niektorá dať číslo na fon,aspoň by sme mali čerstvé info, takto musíme čakať....... 😠

vavka33
19. lis 2008

ved to,mozno niekto ma jej cislo.tak ak ano,rychlo zistujte 😀

roasha
19. lis 2008

jaduska,este k tomu placu,ked pojdu nase baby do skoly....urcite sa vybulim,aj ked mala 1.vystupenie v skolke som mala slzy ako krokodil,......taka som bola pysna.... 😢 😅 😵

jaduska
19. lis 2008

roa, ja som na každom vystúpení radšej robila kameramana, lebo by som tiež revala ako kôň...a takto som sa sústredila na iné...

roasha
19. lis 2008

jadus,ja som tiez vtedy bola kameraman. 😅 😀
ale nedalo sa neplakat. ☹ 🙂
...aj ked sla prvy krat len tak po ceste k nasim,ja som cakala pokial nezasla do zahrady,
potom prvy krat do skolky,...ja furt revem. 😔 🙂

jaduska
19. lis 2008

prvý deň v škôlke som ja celý prerevala doma 😀

roasha
19. lis 2008

ze?clovek si nechce pripustit,ze bezo mna vydrzi... ☹ 😀

kikusa100
19. lis 2008

no zatial ja nepoznam ten pocit, ale verim ze ho coskoro spoznam.. 🙂

ivaajirka
20. lis 2008

Ahojky můžu se přidat k vám??Mám manžela vojáka slouží v Žatci a kde slouží vaši?? 😉

jaduska
20. lis 2008

kikuša, neboj, spoznáš............ 😀

iva vitaj v klube, nejako sme tu ostali iba Slovenky, tak asi nebudeš poznať mestá, kde slúžia naši drahí...Ale dúfam, že ťa to neodradí a ostaneš tu s nami 😉

dupinka
20. lis 2008

Ahojte!

iva vitaj v klube!

Jaduska, tebe robil skrining na sone - ohladne Downovho syndromu? V ktorom tyzdni? Lebo zajtra ideme do poradne, a to bude presne 16+00 tt..

roasha
20. lis 2008

vitam novu clenku.
dupi,na sone deticky s ds nemaju"vykrojenu"siju.potom odchylky vyskocia na afp testoch.
inak kocka,pytaj sa uz na pohlavie,mne ho tiez povedal v 16tt. 🙂
jadus,a u teba este nevieme pohlavie? 😉 🙂

dupinka
20. lis 2008

roa, ja nechcem vediet pohlavie babatka....

Zivot nam prinasa malo moznosti nechat sa prekvapit, tak preco sa nechat oberat aj o taketo prekvapko?
Je sice pravda, ze nevies, ako vyzera, ale aj tak....
Je to mile, ked spekulujeme, ci budeme napr. s dievcatkom kuchtit a vypekat alebo s chlapcekom hravat hokej 😉

roasha
20. lis 2008

dupi... 🙂
ale gyndosa upozorni vopred,lebo viem ze niektore byby nechceli vediet,a prekecol sa. 😅 😀

dupinka
20. lis 2008

jasne 😉

jaduska
20. lis 2008

dupinka, ja ani neviem, čo mi všetko robili. Ja som totiž vymenila doktorku, tá k nám chodí iba raz do mesiaca a pri mojich prvých návštevách nebola ani to, tak som bola u iného lekára, ten mi robil iba sono na potvrdenie tehotenstva. Potom som už 2x bola na nejaké odbery, u mojej predošlej gyndošky mi brali krv iba raz a potom raz na internom, tu už mi brali druhýkrát na tripel testy, tam sa tiež vraj zisťuje riziko poškodení. V pondelok idem do poradne, tak sa nechám prekvapiť, čo bude, lebo podľa mňa by mi mali robiť sono, ale ani srnka netuší, či budú.

Čo sa týka pohlavia, tak ja som si nechcela dať zistiť, ale potom sa mi snívalo, že sa nám narodil chlapček a sme nemali preňho meno, tak radšej poviem, nech mrknú, čo to je, aby som nedopadla ako v tom sne....

petullia
20. lis 2008

Cawte bojovnicky moje.... jooooj esteze ste na mna tak intenzivne mysleli 😝 😉 ... dakujem, zlate ste... no tak my sme s malinkym skorcom nasim uz konecne domka. Narodil sa 16.11. o 5:20 s mierami 50cm a 2820g 🙂 .... taky spuntik, ale co to dalo namahy ho dostat na tento svet.... nie a nie.... 😀

kristynka74
20. lis 2008

Ahoj holky,
jsem ve 13 tydnu a v pondeli jsem byla na testu na downuv syndrom (bitest- translucenza + krevni testy) ... Dokonce mi hned rekli i pohlavi... V podstate nemuseli nic rikat, sama bych to poznala: kluk jak buk. Bohuzel krome kluka mi nasli cystu- ale melo by to byt zvladnutelne. Tak snad to bude ok. Jo, mimo jine... Manzel je vojak. Momentalne v Libanonu. Prijel domu v srpnu na dovolenou... 😉 Ted se mi vrati na vanoce.