Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

ivaajirka
21. lis 2008

Ahojda to mi holky neva že jste ze slovenka 😉

elinka27
21. lis 2008

petu gratulujeeeeeem, hod fotky nech sa potešíme 🙂

roasha
21. lis 2008

petulia,gratulujeme-tebe aj drobcovi prajeme vela zdravia. 🙂 😵
kristy,tak to ho mas riadne daleko ☹ ,o to viac sa tesis na vianoce. 😅 🙂
ivi,este aby ti vadilo. 😉 😀

dupinka
21. lis 2008

Petulia, GRATULUJEME!!! Nech je Julkovi radost zit na svete, nech rastie do krasy a robi vam len radost....

My sme dnes boli na poradni, prave mame 16+00tt. Babatko je v poriadku, krasne si lebedi v brusku, na sone malo rucicku pri tvaricke, hamblive, nozicky prekrizene. Taka pohodicka.
V priebehu bud. tyzdna idem na AFP test na zistenie vyvojovych chyb...

Vitam nove clenky!

Teeda, ten Libanon tiez nic moc, ale dufam, ze to tam nie je nebezpecne.

jaduska
21. lis 2008

Petuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu super, závidíííííím, že to už máš za sebou. Ale tak v dobrom samozrejme. Hlavne buďte zdravučkí obaja a ak chceš kojiť, tak ti budem robiť osobnú poradkyňu, ja už mám dve deti oddojčené.... 🙂

Kristynka, vitaj aj ty medzi nami, tak sa nám tu bude pomaly pomer ČR - SR vyrovnávať, to je super 😀 😀 😀 Gratulujem ku chlapčiatku, ja sa hádam v pondelok dozviem, čo to bude až to bude. Manžel už príde na Vianoce domov na trvalo alebo zase iba na dovolenku? Nech si aj on užije drobčeka v brušku 😉

miholka
21. lis 2008

ahoj vsetkym bojovnickam 😉 ja mam manzela tiez viac prec z domu ako doma....clovek si najde svoj system, ale niekedy je to fakt tazke!!! chce to pevne nervy, trpezlivost a hlavne doveru!! moj mi pride uz konecne buduci tyzden, je mimo 6.tyz. a to sa mi zda vecnost! tak klobuk dolu pred tymi, ktori su od rodin niekolko mesiacov!!

kikusa100
22. lis 2008

ahojte kocky..dlhsie som vas nevidela 🙂 vidim ze sa to tu rozrastlo... to je fajn.. 🙂 my sme boli na tretej nauke..a este nam ostava jedna ale ta az v decembri..tak sa tesim ze uz aj to bude z krku..mam dohodnutu aj hudbu..tak sa vytesujem, lebo ten pan co mi pride hrat je super.. 🙂 tak sa drzte a majte sa..idem s spat..lebo uz sa mi zatvaraju oci..

vavka33
23. lis 2008

Petulka,co to citam????tak uz si mamickaaaaa,no to je super,ze si to zvladla a mas to za sebou.
Gratulujem k malemu bojovnikovi a prajem vam vela zdravicka.Nech vam maly robi len radost a tesite sa s neho.Ak budes potrebovat akukolvek radu,ame tu pre teba v pozore 😀

petullia
23. lis 2008

Vavka dobre vediet... zajtra budeme s malinkym prvy krat uplne sami doma, bez akejkolvek pomoci niekoho ako to bolo doposial 😖 , mam jemnu obavu, bo stuplik dnes cely den krasne spinka, robi vsetko tak ako ma... ako z knizky, tak som zvedava na zajtra... ale sak hadam zvladnem... 🙂

vavka33
23. lis 2008

petu neboj,zvladnes to.Ja som bola stale s detmi sama,aj pri vaneske a aj pri lejke.Budete si vegetit,kojit sa,spinkat spolu 🙂
pridaj nejaku fotocku drobceka,nech ho vidime. 😉

dupinka
23. lis 2008

petulia, tak nech zajtrajsom dopadne v poriadku... neboj, ak nieco, mas tu nas 😉

jaduska
23. lis 2008

miholka a kde slúži tvoj manžel?

petullia neboj, kde si zvládla deti v škôlke, tak jedného drobčeka zvládneš tiež 😀 malému dáš ráno rozkazom, že má byť dobručký a on počúvne.... 😵

miholka
23. lis 2008

janduska, manzel pracuje v taliansku..

Petullia, aj my sa pridavame ku gratulaciam..nech je Drobcek zdravucky 🙂 neboj, najdes system 😎

stanka_s
23. lis 2008

Ahojte,
aj my mame ocinka vojaka, momentalne je doma, ak nepocitam sluzobky, aj zajtra ide na 3 dni 😒 . Misiu uz mame za sebou, ale vyslo nam to super, maly sa narodil tyzdne pred ukoncenim rocnej misie, tak sme doma boli len 3 dni bez ocka 😎 .

dupinka
24. lis 2008

Ahojte!

vitam nove clenky!

Mne je dnes hrozne: celu noc som nespala, akosi som podvedome davala pozor, aby sme nezaspali - manzelik po 12 tyzdnoch stravenych na kurze dnes isiel normalne do prace.
Tak mi je od rana debilne od zaludka, uz som stihla dvakrat objimat misu 😖
Nehovoriac o tom, ze mi chce dat riaditel nahradit skodu: zalovali sme totiz nespravnu osobu (nie mojou vinou), ked som to zistila, navrhla som spatvzatie zaloby, ale aj tak nam sud prikazal uhradit nahradit trovy konania druhej strane. Sice je to LEN cca 4 tis. Sk, ale ide o princip.
Nie je to moja vina a teraz, ked som po celom roku makania cakala na nejaku peknu odmenu, toto. 😠
A to, ze som vyhrala kopu inych sporov a dost vysoke milionove sumy, robim kopu roboty aj pomimo mojej naplne, tak to asi nikoho nezaujima. 😖

petullia
24. lis 2008

Dupi, tak to nastve 😠 ...
Maly mi konecne zaspal... boli sme hore od 4:00 a nie a nie spat... a je zase hore 🙄 ... no nech si kus aj poplace, este to dnes nerobil 😅 ... ako som predpokladala, spinkal 2 dni ako v bavlnke a dnes 😒 ... bezim

dupinka
24. lis 2008

Petu, tak pevne nervy!

jaduska
24. lis 2008

Miholka, takže tvoj nie je vojak?

Stanka vitaj medzi nami....Tvoj synátor má rovnaký deň a mesiac narodenia ako naša staršia kočka, iba rok je iný... 😵

Dupinka, tak to je ozaj nespravodlivé, treba si so šéfom pohovoriť...lebo keď si to necháš, tak to budú využívať stále....Veď 4000 Sk je dosť peňazí, to nenájdeš na ulici... 😠

Petuli, on možno cítil, že si trošku nervózna, tak bol aj on. Neboj, bude ešte horšie 😀 😀 😀 😀

jaduska
24. lis 2008

Ešte som zabudla - dnes som bola na poradni, všetko OK, len tlak som mala nízky, tak som potom hneď sprdla manžela, že mi ho cez víkend málo dvihol 😵 A v stredu ešte idem na morfológiu, či ako sa to volá, tak možno aj budem vedieť, čo to bude, až to bude 🙂

dupinka
24. lis 2008

jeeej, Jaduska, to som rada, ze je vsjo oki. Potom informuj, ako si dopadla na morfologii.

Co sa tyka prace, tak sa to bude riesit na skodovej komisii, ta to chce zahrat do outu (kedze sa to prave tam vsetko zacalo....). Tak by som nemala nic uhradzat. Dnes som pisala k pripadu vyjadrenie, realne som to odovodnila. Ale ide o princip. Robim si len svoju pracu, na ktoru mi dal dokonca sef rozkaz, a teraz to takto obrati proti mne.

jaduska
24. lis 2008

Dupi, tomu sa hovorí Zákon padajúceho ho....a ☹

dupinka
24. lis 2008

samozrejme....

miholka
24. lis 2008

ahojte 🙂
Janduska, nie moj nie je vojak - az teraz som si pravdupovediac vsimla, ze vasi su skoro vsetci vojaci...ale myslim, ze to je za jedno, aj tak sme bez nich a oni bez nas... v podstate ta ista lod 😖 ....

moncicik
24. lis 2008

AHOJ holky,nezlobte se ,že jsem k Vám sem tak vtrhla ale mam asi neuveřitelnou prosbu.
Má švagrová ma muže vojaka a ted čekají miminko a ja jim k Vánocům scháním cokoliv vojenského,maskačového na miminko ........nevíte o nečem? O dupačkach nebo o dudliku ......cokoliv aby to bylo na tema miminko vojaka.
Děkuju za každou inspiaci.
Opravdu děkuju moc.

stanka_s
24. lis 2008

Ahojte a dakujem za privitanie,
dupinka, drzim palce aby to v praci dobre dopadlo, je to strasna nespravodlivost a bezmocnost ked ti idu "prisit" nieco co si ani nazavinila 😠 . Drz sa.
jaduska, no to je super, dalsi kto sa narodil 13.3. , je to krasny datum, a to mam okrem syna aj sestru narodenu v ten den, len samozrejme par rockou skor 😀, kedze mu je aj krstna tak slavia narodky v jeden den krstna aj jej krstniatko 🙂 .

slunicko2
24. lis 2008

Ahoj holky,
rada bych se k vam pridala do diskuze. Muj manzel neni vojak, ale namornik. Zijeme ve skotsku a manzel slouzi na ponorkach. Tak snad me i presto vezmete do party.. Pristi rok pro nas bude opet perny, protoze manzel bude vetsinu roku pryc, a tak budu doma s malym sama.
Chtela bych se teda tak na rok vratit do prace, nez pujdu na dalsi materskou. Abych prave na ni mela narok. Bohuzel, tady je materska jenom 9 mesicu...

dupinka
25. lis 2008

Ahojte!

vitam nove clenky!

Moncicik: myslim, ze to nie je problem, dnes v ktorom kolvek obchode kupis nohavice s maskacovym vzorom....
Ale cumlik alebo dupacky, to asi nie. No ktovie, treba len obehat obchody s detskymi vecami a mozno budes prekvapena.

petullia
25. lis 2008

Cawte.
Monci... my sme kupili maskacove body na uplne male mimco v Tescu za smiesnu cenu a su superne... drahy je hotovy, ked maleho do nich navlecie 🙂 . a este sa mi podarilo splasit taku malu teplakovu supravicku, ale uz ti presne nepoviem znacku obchodu, taka s napisom army, hnedy maskac 😉 ... pobehaj tie baby obchody, isto nieco zozenies aj mensie.

jaduska
25. lis 2008

Slunicko ahoj a vitaj v klube, tvoj manžel má teda zaujímavé povolanie. Ale ten strach, čo musíš prežívať, ti nezávidím. Tvoj manžel je Slovák, alebo škót?

Miholka - máš pravdu, vojak - nevojak najhoršie je, keď je preč....

dupinka
25. lis 2008

Booze, Petu,... Tebe tie maskacove veci nestacia na muzikovi? 😀 😀 😀 😀 😀 No ja mam uioformu tiez, takze doma mam voci tomu dost velku averziu. Staci nam v robote, chichi.

Ale mozno pre srandu jedno kupim a urobime si "guma" fotku 😀 😀