Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

bihan
1. pro 2007

na Disneyland sa aj ja teším 😀 Ešte nebola príležitosť 😅
Inak, Roasha, ak chcete za Mickeym, tak dlho nečakajte, myslím, že občas robia akcie a do 7 rokov majú deti vstup zadarmo 😉

dadus
1. pro 2007

bihan necham to na teba, ktora je podla teba viac sexi 😀 😀 😀
no ten disneyland to je dobry napad, no hadam sa tam niekedy s malou dostaneme....
inac bihan, kukala som tvoje albumy, tie odliatky nozicky a rucicky su super....krasne si to urobila 😉 🙂

roasha
1. pro 2007

tak este mame 2roky cas.

bihan
1. pro 2007

Daduš, dík.. ale spacifikovať sme ju museli dvaja.. najprv som ju opila, MM držal a ja som otláčala 😀

dadus
1. pro 2007

bihan nech je to akokolvek, zvladli ste to bravurne, krasna pamiatka 😉
roasha, no ja mam este ne to 6 rokov 😅

pitove
autor
2. pro 2007

ahojda, tak jsem si včera pár hodinek probrečela, protože paní Parkanová chce z jednotky, kde pracuje přítel a spousta dalších kamarádu uděla bojovou jednotku, která bude nasazována do bojů v Africe a můžou je odvelet až 6000 km od domova.....

dudasik
2. pro 2007

Pitove, no to je presne ta hnusna odvratena stranka mat za manzela vojaka 😢 .
Presne sa viem vcitit do tvojich pocitov, i ked zatial prezivam len to, ze v lete ich xu tiez kamsi na misiu poslat a to, ze su teraz polroka v nejakej pohotovosti, takze ich kedykolvek mozu poslat kamkolvek. Sa toho tiez desim.
Ti verim, ze sa citis zle, ale bohuzial je to ich poslanie, alebo teda povolanie a musia ho vykonavat, i ked pre nas je to tazke. Ale na tom my asi vela nezmenime. 🤐 Bohuzial, len tisko trpiet.

jaduska
2. pro 2007

môjho manžela predvčerom vybrali do výcviku na misiu-Golanské výšiny. Tiež niekedy v lete možno pôjde. Ale možno dovtedy tú misiu preberú Chorváti, tak som zatiaľ ako-tak kľudná 😒

vavka33
2. pro 2007

Tak drzim palce,nech ju ti Chorvati preberu 😉

vavka33
3. pro 2007

Nas vojak dnes odisiel na PRku.snad si oddychneked pridebude sa o nas starat,mal by mat tri tyzdne dovolenky 😀

jaduska
3. pro 2007

ďakujem vavka, možno preberú 😉 a vaneske všetko naj k narodeninkám 😵

vavka33
3. pro 2007

Jaduska dakujeme 😀

dudasik
5. pro 2007

Ahojte, Vavka tak teraz si doma gazdujete same, kocky... 😀
Ja som vcera mala zase den blbec, som sa pekne rozculovala cely den a moj manzel ako vzdy, ked to najmenej potrebujem zachoval svoj uzasny vojensky klud... skoro ma slahlo uz z neho. Nakoniec som bola sprosta ja, ze ano to tie tvoje hormony. To je uz len nadherna vyhovorka, ved je predsa jedno, cim to je nie ? Hlavne by mi mal byt oporou ked to potrebujem. 😒

jaduska
5. pro 2007

dudasik, tak to aj mňa dokáže vytočiť, ten jeho kľud. Lebo im nejaký psychológ rozprával, že partnera/-rku treba nechať vyrozprávať a byť ticho. No mňa to ticho vytáča ešte viac, lebo nejakú reakciu očakávam 😠

vavka33
6. pro 2007

No pripajam sa,aj moj vojak je strasny kludas a este aj s usmevom na tvari.Ale ked sa nahodou vytoci,co bolo dva krat ako sa pozname,je ticho a nechce sa o tom bavit a to potom vytoci mna.To su asi pripraveny,ze keby padli do zajatia nesmu nic povedat 😀 😀 😀

dudasik
6. pro 2007

😀 😀 😀
chudacikovia to partnerstvo je hotove zajatie pre nich, sa mi fakt niekedy zda.
No uz je zase dobre, ked sa vyplacem a hodinu mu vypravam ako sa citim a ze ma to boli, tak sa lady vzdy roztopia a on si uvedomi, ze by sa mal trosku viac snazit, teda prejavovat viac citov. 😉

romana27
6. pro 2007

já mám taky vojáka a je to v pohodě, teda musím si přečíst první příspěvek - nechápu co to má společnýho se zvládáním domácnosti 😕

romana27
6. pro 2007

jj mise jsou na nic, mlj měl jet příští rok v červnu, ale protože se mise do Íráku ruší, tak snad nepojede nikam 🙂

víte, buďte rády, že jsou klidní a hlavně psychologicky vyšetření 😀 , protože máme aspoň nějakou jistotu, že jsou normální 😀

dudasik
6. pro 2007

Romanka, my sme si tuto temu vlastne ponechali ako jedinu co sa vojakov tyka, nebudeme ich vytvarat vela a potom hladat tu pravu ... proste domacnost ako zivot s vojakom

vavka33
6. pro 2007

romca,tu sa vlastne vykecavame manzelky vojakov 😉

abebo
6. pro 2007

Pokial viem,tak nielen manzelky vojakov.Ci moju malickost uz neratate? 😝

vavka33
6. pro 2007

Jasne ze ratame.
tak oprava je to tema pre manzelov vojakov a manzelky tych vojakov 😀

dadus
6. pro 2007

vavi a aj priatelky 😉 😀

vavka33
6. pro 2007

Ano,ved dobre no,tak uz nic nenapisem 😀

dadus
6. pro 2007

ale jasne beriem 😀 😀 😀 vies nerada by som sa tu citila ako diskriminovana 😀 😀 😀

vavka33
6. pro 2007

Dadi,ja ta beriem ako manzelku,nikdy mi to nepride inak 😉

jity.d
6. pro 2007

Ahoj holky, i já se přidávám do klubu, přítel je také voják 😵 . Zatím se snažíme o miminko, dojíždí 100 km denně, je to pro něj náročné, ale zvládnout se to dá.

vavka33
6. pro 2007

Jity vitaj medzi nami 😉

dadus
6. pro 2007

ho ho ho vavi az tak moc seriozne, teeeda, asi to dam precitat drahemu 😀
vitaj jity 😉

vavka33
6. pro 2007

Dadi ale vazne 😉
A ten nas tatko vojak asi nebude moct odist z tej PRky,vraj su tam akesi kravy 😠