Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

roasha
9. srp 2008

vavka,to je pravda... 😝
tiez som vymazala album,nikdy nevies,co za debila to cita.sukromne veci sem radsej nie. 😝 🙄

dupinka
9. srp 2008

Ahojte!

vavka, som rada, ze sem nakuknes 😉

Zoyka, drzim palce!!

NAm to tento mesiac opat nevyslo, tak som trochu smutna, lebo priznaky boli, ale co uz,... ☹ Ideme dalej.

jaduska
9. srp 2008

Dupi, neboj, ono to výjde práve vtedy, keď budeš najmenej čakať. Aj my sme takto Sandru "robili"... 🤐 Som si povedala, že keď to teraz nevýjde, tak sa na to na chvíľu vykašleme a ono to práve vtedy vyšlo 🙂

drobec.z
9. srp 2008

dupi, to nevadi, ked sa budes spoliehat, tak to nepride, ono to pride ked to ma prist, ja uz teraz viem,preco to k nam zatial nedoslo, lebo by som to asi sama nezvladla, aspon teraz na zaciatku, ono to vzdy pride, ked to najmenej cakat, presne ako pise jadus, ked uz clovek necaka a neveri,tak to pride 😉
jadus, ja nee paragan, ja len ako hobby, mangelicek je paraga... 😉

drobec.z
9. srp 2008

tak ja asi do TN tak skoro nepridem, dnes som sa vybrala do Ruzomberka a 100km za Bardejovom som ostala stat aj s malym, auto neide, lebo odisla suciastka ktora sa tazko zhana, tak som cakala dve hodiny na odpocivadle na nasich kym po nas pridu, aby nas odtiahli domov. Takze nam sa dovolenka na vychode zrejme este predlzi 😉

jaduska
9. srp 2008

juuj drobec, nepríjemnéééé... ☹ Žeby sme si urobili výlet do BJ? 😉 😉 😉

drobec.z
9. srp 2008

Jadus, tak nejaky sikovny pan z okolia bardejova, myslim ze zo zborova to nakoniec zohnal, sice nie je nova, ale do TN dojdem a potom si tam pozhanam novu. Ale rada by som sa s tebou stretla. Zajtra odchadzam do RK a TN, lebo vecer mi dovezu neterku na prazdniny. Chodite na jarmok do BJ? Ja by som tu mala byt od 28.8 do 1.9. tak by sme sa mohli stretnut 😉

jaduska
9. srp 2008

Voľakedy sme chodievali každý rok na jarmok do BJ, ale teraz to nejako nesledujem. Ale je to super nápad, baby by mali zážitok. Tak mi to ešte priebežne pripomínaj a možno niečo poriešime 🙂

drobec.z
9. srp 2008

okej jadus, uz sa tesim, alebo radsej nie, aby to vyslo, lebo ked sa tesim,tak to nevyjde 😉

jaduska
9. srp 2008

tak tak 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jaduska
10. srp 2008

Drobec, dúfam, že si dobre došla....Inak si dobre odvážna, takú diaľku sa pustiť sama s malým. Robíš si aj nejaké prestávky? Ako to zvláda Romanko?

zoya1
11. srp 2008

ahojte. Tak žlčníková operácia sa odkladá, kvôli užívaniu antikoncepcie. . Vraj musím byť mesiac bez , a potom pôjdeme na to. Avšak mňa už kolika prešla, takže si to ešte veeeeľmi rozmyslím, či sa dám rezať Ináč, som sa zľakla že Zoja dostala kiahne, taká vstala včera opupákovaná ako muchotrávka. Dnes však lekárka kiahne vylúčila, vraj je to alergická reakcia na nejaké ovocie alebo potravinu. Neviem však o ničom takom, že by zjedla, tak uvidíme. Natierame sa nejakou masťou z lekárne, a dúfam že to prejde.
Pozdravujeme všetkých. Ináč naša Zoja celú noc pije čajík - neviemju od toho odučiť. Keď chodím do nočnej, tak to manžel rieši tak, že jednu fľašu má malá v posteli, a druhú jej naplní do polovice taktiež čajíkom a položí jej na nočný stolík v izbičke, čiže aj keď sa náhodou zobudí, zoberie si fľašu sama a tatinko môže kľudne spinkať , tí muži ale sú vynaliezaví nie? A chcem sa spýtať, aj vaše dietky sú také zaťažené na jednu konkrétnu fľašu resp. cumlík? Naša Zoja cumlík nepoužíva vôbec, ale fľaše na čajík máme 3 úplne rovnaké, lebo z inej sa nenapije. Nejde len o značku - u nás je to NUK - ale ešte aj obrázky a farby musia byť úplne rovnaké - no hrôza. U našich pije z pohára, ale doma chce čajík a mliečko jedinej zo svojej fľaše.

jaduska
11. srp 2008

Zoyi aj moja kolegyňa takto odkladala operáciu a nakoniec, keď ju absolvovala, tak vravela, že pohodička. Ale po vojne je každý generál.... 🙂

Moje deti našťastie nie sú zaťažené na fľaše, Sandre som ich menila v pohode, ona nepila na cumlík, ale mali sme taký sosáčik, malá je ešte dojčená a vodu pije z fľaše Lucka, čo má ten športový uzáver, ale napije sa z hocičoho...

dupinka
11. srp 2008

Ahojte!

Pozdravujeme Vas zo Zemplinskej Siravy. je tu super 😉

vavka33
11. srp 2008

jej dupi,ste na Sirave?tak si to tam poriadne uzite.Aspon pocasie vam snad vyjde. 😉

drobec.z
11. srp 2008

ahojte, dosla som v pohode, jazda pat a pol hodiny mi dala zabrat. prestavky na vycikanie a prebalenie a doplnenie stavy do auticka a ficime, lebo kazda minute je draha. aj ja som normalne rada,ze sme to sami zvladli a dokonca lepsie ako ked idem este s niekym, to tie deti vycitia, kedy maju posluchat, len som bola strasne unavena zo soferovania a sedenia a cely cas svietilo slnko, velka premavka, no hruza, a potom este kym som vsetko z auta ponosila a vybalila, tak to bolo hadam horsie ako ta jazda, ale som rada,ze sme to zvladli a viem,ze uz mozme vsade... 😉
dupi, tak vam vyslo super pocasicko, prajem prijemnu dovcu. 😉 😎 😎 😎
zoyi, my nastastie nie sme zatazeny na jedno, my mame vela flasiek a poharikov, lebo ked som chcela odstavit romanka, tak on nic nechcel, tak sme skusali rozne druhy flasiek poharikov, a roznych tych veci a on nic nechcel, a teraz pije zo vsetkeho, ale vtedy to bola mora, nic nevzal, mame vsetky druhy ake existuju
😉

elinka27
12. srp 2008

drobec to su cie deticky v tvojom albume?

jaduska
12. srp 2008

Eli to budú asi detičky z Kosova...si myslím

alika54
12. srp 2008

ahoj drobec,,,ako zvladas? kedy ti to ma prist drahy na dovolenku? 🙂 ,,,ten nas 10.10. tak dufam ze sa na tom nic nezmeni 😝

elinka27
12. srp 2008

jadus aj som si myslela, len som ostala prekvapena 🙂 na drobca sa mi to nepodobalo 😉

vavka33
13. srp 2008

Ahojte.Nas tatko vojak je dnes v trebisove na sluzobke s velkym autom 😀 tusim tam niektorej manelik pracuje,ze?

jaduska
13. srp 2008

vavuš, zoya tam býva, ale jej manžel je v michalovských kasárňach.... 😉

zoya1
13. srp 2008

Ahojteeeee!!!! VAVKA nech dojde na kávu 😀 😀 😀 . Či je tu len na otočku? Manžel teraz pracuje v Michalovciach ale predtým 10 rokov robil v Trebišove, takže popravde poznám asi celé kasárne. Ku komu tu šiel?

bosorkabb
13. srp 2008

Dupinka, my sme tiez na sirave teraz.Ved ak budes chciet tak sa mozme stretnut,daj mi vediet.
Dlho som tu nebola kedze mam vela pracovnych povinnosti.Ale stale si najdem kusok casu na citanie prispevkov.U nas nic nove okrem toho ze sme na dovolenke a uzivame si.Utekame o chvilu na veceru 😀

jaduska
13. srp 2008

Juuuj bosorka, že si sa aj ukázala, už som aj rozmýšľala, kam si sa stratila 😉

Tak si aj s dupinkovcami užívajte Šíravku, my tam toho roku už asi nepôjdeme...

vavka33
13. srp 2008

Zoy,sli na otocku,uz su asi aj naspat v LV.neviem ku komu sli,sli po nejake veci... 😀
Bosorka,na veceri daj vyhlasit dupinku a stretnete sa pred jedalnou 🙂 teda ak ste v rovnakej ubytovni.

elinka27
13. srp 2008

tak my sme dnes boli malemu kupit autosedacku,lebo z vajicka uz vytrcal.Teda pekne palky za to pytaju 😠

dupinka
13. srp 2008

Ahojteee!

Bosorka, kuk k stolu c. 61 😉 Ty si ma fotke videla, mala som ju vo fore, ale ja nemam ani potuchy, ako vyzeras,... Asi pouzijem Vavkin napad 😀 😀 😀

A ostatne ako bojujete?

jaduska
13. srp 2008

Baby a vy ako netujete na Šírave? By ste nemali mať na dovči mobily vypnuté???????? 😉

elinka27
13. srp 2008

dupi my sme sedavali za stolom c. 63, juj este by som tam raz isla,tak rychlo to utieklo