Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

bodka13
8. bře 2009

ahojte 🙂 ...ako ste oslávili?

svev...Eliška sa nejako zmenila potom škaredom sne? 😒

kikusa100
9. bře 2009

caute kocky...este nie si vysledky.. 😒 ale vyzera to biedne 😒 papa zatial

dupinka
9. bře 2009

Ahojte! aj u vas je dnes tak uprsane?

kikus, napis do IP 😉

vavka33
9. bře 2009

Kikus,co sa deje?

sveva
9. bře 2009

Ahojte.

Bodka no Eliška je úplne iná, nič nechce jesť a keď jej chcem dať aspoň trošku tak chytá hysterický záchvat a nemôžem ju utíšiť. Dokonca nechce ísť ani spať. Musím ju uspať v obývačke na rukách a potom ju preložiť do postele. ☹ No dnes sme boli u jedného pána. Tak dúfam, že to už bude OK.

Kikus napiš IP.

kavaapalma
9. bře 2009

hej prsi cely den a este k tomu robim rano a musim chodit busom tak vstavam o 3.45h 😝 😝 😝
sa mi tak nece 😠 budem to dospavat cez vikend
kikus 😎 cakame 😎

kikusa100
9. bře 2009

alleee kocky..napisem tu...kaslem na nejakych pubertakov co sa tu vyskieraju...lebo keby osm mala pisat kazdej do ip.xi xi..
no mam nervy..volala som lekarovi a este nedosli vysledky..boze ved to mi brali len ten hormon a nechapem co to tak dlho trva..a mam zavolat az v stredu lebo zajtra ma operacny den...no soky..
ale aj tak nei som asi tehu ...lebo sice trva to co trvalo...ale aj tak uz mam ako keby slabe kramy..takze asi nejaka hormonalna nerovnovaha...no tak asi zacinam od znova ale som zvedava kolko budem mat to hcg..ale som nahnevana..ja neviem mam pocit ako keby mali tei vysledky niekde zapatrosene..a nevedeli ich najst tak mi povedali aby osm zavolala v stredu... do kelu
ale aj tak nechapem teplotu mam stale vyssiu..s osmickou za desatinnou ciarkou..a neklesa a to som cez tetku mama stale s patkou na konci..tak uz som jelen.z toho ..
a som nastvana , smutna a sklamana.. 😔 😠 😒
a nechapem ako zeny co maju tetku su tehu..??to mi nejde do hlavy..
takze tak..
no dufam ze ste to pochopili..co som tu popisala ..nemam chut pisat do ip kvoli nejakym imbecilom..

kikusa100
9. bře 2009

svevi..a to co sa stalo malej?boze...nejako nie som v obraze??

min.doprawy...wazny
9. bře 2009

ahahahahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

min.doprawy...wazny
9. bře 2009

odpadawam 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jenna7082
9. bře 2009

z myjavy vraj neni ani koza dobra

min.doprawy...wazny
9. bře 2009

😵 hlawne ze nowe mesto je od myjawy cez pol republiky,ze 😉

bubba
9. bře 2009

haha nas minister dopravy ma 10 rokov 😅 😅 ?to musi byt iny genius 😀

jenna7082
9. bře 2009

stara tura kááámo 😀 polovica z polovice ... sak to preco tu pises dievkam taketo kraviny? nuda v brne?

bubba
9. bře 2009

minister ten slogan co mas v pase to mas tu pesnicku od kontrafaktu zeeee??no zmylila som sa...mas 8 😎 😀

jenna7082
9. bře 2009

bubba ty si šade 😅 ja uz zas z teba nemozem 😅

inac minister, sak ides niekedy z myjavy na turu? sak to uplne ze inyy svet faktis

bubba
9. bře 2009

ja neviem ale ja som ho nabonzovala tak neviem ci ho neblokli 😀 😀

dupinka
9. bře 2009

no, pozeram, ze posledni traja prispievatelia do tejto tema su "skalni"

jenna7082
9. bře 2009

klidek dupinka, my uz sem nepachneme....len som kukala co to tu za čudáka pise...ahooooooooooooooooj ...... 😵

bubba
9. bře 2009

dupinka aky mas problem 😅 😅 k nam do temy kto pride je vzdy vitany..a toto sa teba ani netykalo 😅

blesq
9. bře 2009

klidek skalne 😀

jenna7082
9. bře 2009

co vam je? ja sa tu bavim s mojim kamaratom z myjavy a vy vsetci za mnou jak ocasy 😅 blesq slahaj s tym svojim trafenym mottom do svojej temy kua

krasuliak
9. bře 2009

kto kde kedy donhoooooooooo 😀 😀 😀

kde je?? 😠 😠

blesq
9. bře 2009

to trafene motto je tvoja praca 😠

jenna7082
9. bře 2009

😀 😀 😀 😀 toto som zabudla aby zas nebolo zle ze to s tym mottom myslim vazne...mas ho super 😀 😀

sveva
9. bře 2009

bubba aj tu sú vítaný, ale radšej si popíšeme s niekym kto patrí do témy. 😉

jenna7082
9. bře 2009

kvoli vam robim zo seba kravu. som slubila ze uz sem nepachneme 😅

krasuliak
9. bře 2009

ozaj a viete ze nas aj tak vymazuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

blesq
9. bře 2009

nepatrime sem ideme het 😠

jenna7082
9. bře 2009

neboj sveva, do zajtra nas pomažú 😉 ale bola sranda ne? 😵