Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

sveva
27. lis 2009

baby ďakujeme.
Šárka stále teplotuje teraz sa snažím znížiť teplotu, keďže teraz má 39,5 po odrátaní. Takže bude hrozná noc.

bodka13
28. lis 2009

🙂 🙂 🙂 Dupinka 🙂 🙂 🙂 ešte,že ťa máme 😉
a nevieš náhodou ako je to s výsluhou na hodnosti ? či sa to dá predlžiť alebo musí zmeniť hodnosť...alebo keď odslúžil daný počet rokov a aj keď mu chýbajú odslúžené roky do výsluhového dôchodku mu už záväzok nemusia predĺžiť?

Svevi ...držte sa a bojujte s chorobou 😉 😵

jaduska
28. lis 2009

nám už teploty našťastie klesli, ale tiež sme si užili svoje....svevi nezávidím ti samej s chorými deťmi.....

dupi, to je dobré, že domobranu.... ale keď mám pravdu povedať, tak medzi civilným obyvateľstvom panuje názor, že načo je nám armáda..... 😀 (občas sa pripájam aj ja psssssssst 🤐 )

dupinka
28. lis 2009

záleží od druhu záväzku aký majú uzavretý, či má dobu výsluhu na hodnosti alebo max. doba služby alebo dohodnutá doba služby....
Aj keď má dobu výsluhy na hodnosti neskôr, napr. ešte 5 rokov, ale končí mu dohodnutá doba služby o rok, tak končí o rok,.... Proste to, čo je kratšie, čo skôr končí.

Treba kuk do osobného spisu na personálnom alebo na osobnom hodnotení na prvej strane v pravo hore. Tam je kód výsluhy a dátum ukončenia záväzku.

lubica69
28. lis 2009

Ahojte
Dupinka a ty sa ako vyznáš 😀 😀 😀
Svevi prajeme Šárke skoručké uzdravenie 😉

dupinka
28. lis 2009

Lubica: s manzelom taketo veci riesim casto, kedze som pravnicka a neraz potrebuje poradit a tiez som v uniforme 😅

sveva
28. lis 2009

Ďakujeme. 😉

Ozaj už máme opravené auto, ale ako naschvál mi zabudli dať doklady od neho. MM ich nechával v servise spolu s autom. Takže som im volala, ale ani srnky netušia kedy ich budem mať, lebo von teraz nemôžem ísť.

jaduska
29. lis 2009

evi keď sa darí, tak sa darí 😠

lubica69
29. lis 2009

Ahojte
Dupinka tak to si odborníčka na slovo vziata 😀 😀 😀
Svevi tak nech sa doklady rýchlo nájdu 😉
Jaduska presne tak 😅

sveva
30. lis 2009

Huráááááááá už máme doklady od auta, ešte musím dať do auta autosedačky. Aj teploty už klesli a drží sa na tých 37,5 takže sme mali aj celkom dobrú noc.

lubica69
30. lis 2009

Svevi tak supeeer 😀 😀 😀

dupinka
30. lis 2009

Jeeej, Sveci, tak to dobré správičky 😉

jaduska
1. pro 2009

Svevi - ako hovorí moja kolegyňa: "Kolieska sa otáčajú"....raz je dobre, raz je horšie 😀 😀 😀 😀 😀

Mne sa zas vybila batéria v aute, ráno som pobudila deti, nasáčkovali sme sa všetci do auta a ono ništ.... 🙄 Niežeby som ja blbá išla najprv vyskúšať, či naštartuje....musím totiž kúpiť novú batériu, lebo táto už pracuje len silou vôle chudera.....asi napíšem ježiškovi 😀

petka035
1. pro 2009

ahojte môj manžel je tiež vojak, tak sa hádam k vám môžem tiež pridať?

petka035
1. pro 2009

dupinka a ty si kde robila? v nr?

dupinka
1. pro 2009

Ahojte!

Petka, vitaj!

Ano, v NR, ale ja nie som vojacka 😉

lubica69
1. pro 2009

Ahojte
Petka vitaj 😀 Tak už nie som sama nová 🙂 A vy ste s mm v MT?Môj tam bol doteraz Potom ho prevelili do Serede Teraz je na missi
Dupinka ty si právničke,že?Vojenská či civilná?

lubica69
1. pro 2009

Jaduška aj mne sa to už stalo 😀 😀 😀 len chúdence deti keď nechápu 😅 Môj Sebastián sa na mňa pozeral ako na prízrak keď som ho po nenaštartovaní vyberala z auta,že pokazené 😀 😀 😀

petka035
1. pro 2009

ahoj lubica, tak to ho asi poznám, robil na vedlajšej rote,no my s mm sme z mt ale prevelili nás do nr.
Dakujem za privítanie.Dupinka som si myslela že si vojačka ked si uniformu spomínala🙂

petka035
1. pro 2009

no tak som kukala tvoj album, tak s mm sa poznám

sveva
1. pro 2009

jadus aj mne sa to stalo, baterku sme vymenili a o mesiac na to nám odišiel štartér. Išlo ma poraziť a ešte eliška všade kde sme chodili hovorila že máme poblem s autom a mamka pokazila auto. 😅 To ani nehovrím ako ma na križovatke upozorňuje keď dlhšie stojíme tak hovorím " no mami poď, poď poooooooooooooooď" a ja nemôžem lebo idú autá 😅 😅 😅 😅

dupinka
1. pro 2009

Som právnička, a som v colnej správe, preto tá uniforma 😉 Heh, a právo je všade len jedno....

Ani nespomínajte baterku. Ja mám stále des, keď sama šoférujem, aby niečo neskapalo, nedostala som defekt alebo nedajbože nejaká nehoda. By ma hodilo o zem. 😀 😝

lubica69
1. pro 2009

Peťka môjho mm poznáš???

petka035
1. pro 2009

ano lubi,sme boli v podstate kolegovia a s mojim mm sa dlho pozná 🙂

lubica69
1. pro 2009

Sranda 😀

dupinka
2. pro 2009

Balíme kufre smer východ - Prešov a Tatranské Zruby. Juchúúú dovolenka 🙂))

lubica69
2. pro 2009

Dupinka tak supeeeer 😀 Nech Vám vynde počko 😎

sveva
2. pro 2009

Dupi prajem príjemnú dovolenku. 😉 😵

lubica69
3. pro 2009

Ahojte
Nás čaká budúci týždeň výlet do Tatier MM tam idú do karantény keď prídu z misie Tak pôjdeme asi s malým na výletík 😀 😀 😀 Lebo ich tam majú držať týždeň 😒

sveva
3. pro 2009

jéj lubica tak už budete spolu. Tak v dobrom vám závidím. Aj ja by som už chcela aby bol mm doma.