Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

bodka13
17. dub 2010

my tu máme originál vojaka??? ...Dajna ty tu máš nejakého tajného špióna 😀 😀 😀

inak pekný víkend 😵

dajna11
17. dub 2010

no vidíš bodka,takto zneužil moju doveru a hned vám sem šupol niečo milé...... 🙂

jaduska
17. dub 2010

dajna - ale to teba chválil, lebo zrejme jeho príspevok je odpoveď na názov témy, nie? 😀

dajna11
17. dub 2010

to napísal iba čo si onmyslí že to tak je.....juj ale keby tak vedel skutočnosť:(((

jaduska
19. dub 2010

dajna - to asi väčšina chlapov si myslí, že majú doma super ženy, ktoré zvládajú domácnosť a deti ľavou zadnou a tým pádom im netreba pomáhať 😀 😀 😀 😀 😀

dajna11
19. dub 2010

juj to je jasne...ked nešomrem to zanemná že je všetko v naj poriadku nie? 😉

jaduska
19. dub 2010

dajna - ja aj šomrem, ale môj muž si už na to tak zvykol, že to nevníma 😀 😀 😀 😀 😀 😝

dajna11
19. dub 2010

no tak to je podobné aj u mna. ak aj šomrem,varj nemám prečo,lebo u neho v práci...juj to je ťažké,to je zlé...čo ja doma!!

lenkamt
23. dub 2010

ahojte.

baby čo ste na výcviku či na pr???? 😀

nášmu ockovi v utorok oznámili že na konci mája ide do afganistanu 😝 už ho aj zaočkovali, vo štvrtok ide ko košíc 😝 niekto im vypadol tak ho tam "pichli" nechápem, dúfam že ako ste vy písali tak nakoniec nepôjde 😕 mi to príde nejaká rýchlovka 😅
a ja 6m sama s troma deťmi 😝 od septembra som si chcela hľadať novú robotu 😔 a ževraj im to chcú predlžiť na 9m 😝

no a tak dlho vybavovanú a prekladanú pr bude musieť vrátiť 😀 + neviem s kým idem na zakynthos 😅

stále som z toho nejako mimo, tak mi prosím napíšte že to nie je možné tak rýchlo vybaviť všetko a že nepôjde 😅

dupinka
23. dub 2010

Ahojte!

Lenkamt: v armáde je možné a nemožné všetko. Isté je len to, čo sa stalo. Kým nebude mať personálny rozkaz, tak to isté nemá. A v podstate, až keď prevezme funkciu priamo na misii, potom to má isté.
Niekedy sa vecí udejú tak, že naozaj narýchlo niekoho šupnú.
No do Afgáču je nátresk, určite sa nájdu ochotníci, ktorí si po známostiach vybavujú misiu, tak podľa mňa tvoj manžela tam šupli len preto, aby bolo papierovo vykryté miesto pre náhradníka a oficiálne tam pôjde niekto iný.

Lenže záruku Ti nikto nedá, že je to tak. Stať sa môže hocičo. 😖 tú neistotu nezávidím a hlavne, takto narýchlo......

A inak sa máme na figu: drobec mal teploty, tak sme skončili v nemocnici, už je v poriadku. Mal virózu, do toho sa mu pusstili 4 zúbky von naraz a ešte dnes ráno sa pridala tzv. šiesta choroba. ☹ Adamko je v pohode, až na nočné spinkanie, len by spal v našej posteli a stále sa budí. 😒

jaduska
23. dub 2010

lenka - dnes odlietal manžel mojej bývalej spolužiačky do Afganistanu, a vraj na 8 mesiacov a bez nároku na dovolenku... ☹ Ale ako píše dupi - kým to nemá tvoj m. na papieri, tak to isté nie je....
Dupi - fajn, že už je to lepšie 😉

vavka33
23. dub 2010

lenkamt,ja som na ocr 🙂
Dupi,je dobre,ze ste domka.Maly sa musi zas dostatdo svojho rytmu,aky malpred odchodom do nemocky.Predsa tam je to ine a deti do vnimaju dost zle.Ale hlavne je,ze steo.k.a doma.A aspon budes vediet,ze pri raste zubkov nikdy nemoze byt taka vysoka teplota,vzdy je to este nieco ine,ako som pisala a potvrdilo sa.Pri raste zubkov je oslabeny organizmus,cize to moze chytit hocijaku virizu a uz su z toho take vysokanske teploty.

dupinka
23. dub 2010

Co sa tyka dlzky misie, je pravda, ze sa predlzuje doba rotacie, kedze naklady su vysoke, preto sa to predlzuje na 8-9 mesiacov namiesto povodnych 6...

Baby, diky za slova povzbudenia aj rady. 😉

lenkamt
23. dub 2010

no baby tak to ste ma nepotešili 😔 ale ja rátam s tým že je len ako náhradník a nepôjde 😖

Dupi - ☹ chúďatenko, my sme takto raz skončili s Verčou v nemocnici - štyri stoličky, angnína a ešte aj hnačky 😝

dupinka
23. dub 2010

Lenka, MM mi práve vravel, že to sa vraj teraz často robí a väčšinou idú... ☹ ☹ ☹ Vraj je teraz na Afgáč veľký tlak, keďže sa navýšil počet vojakov. Ale veď ešte uvidíte. Nič nie je isté. 😉

jaduska
23. dub 2010

http://www.presov.sk/portal/?c=12&id=12905

baby normálne mi vtislo slzy do očí, keď som videla tú fotku oteckov s dcérkami. Tie dievčatká sú presne také staré ako naša Olívia a 8 mesiacov sa neuvidia 😢

lucinka4
23. dub 2010

ahojte,
leni, moj manzel tiez ide koncom maja..na pol roka a ano,dnes odlietala prva varka...do konca roka ale mm hovori,ze to predlzovanie je blbost...ze uz teraz mali problem,ze tato skupina ide na dlhsie..maju sa zaucit na brane lebo sa stavia nova aby potom mohli rovno tam robit a zaucit aj dalsiu skupinu,co ide mm...

lucinka4
23. dub 2010

jooj,akurat pozeram na tie fotky a vidim tam kolegov mm...jeden z nich bol pred tyzdnom u nas a blaznil sa s malou. hlavne nech sa vsetci v poriadku vratia!

dupinka
23. dub 2010

joj, baby, a nás to čaká v júli. A vraj sú v Sarajeve momentálne nepokoje... Nie je mi to veru jedno 😖

dajna11
24. dub 2010

no aj moj MM bol na pol roka a ked boli tam tak sa dozvedeli že budu dlhšie

vavka33
24. dub 2010

Ahojte dievcence,nasa Lea ma kiahne-od vcera,ak by ste chceli mat aj vy,kludne pridte,plati to hlavne pre bodku.A povedz prosim pani ucitelke,ze uz sme chytili kiahne aj my,cize do skolky prideme neviem kedy.Lejke uz deticky chybaju....A je ostrihana strojcekom č.3,ak by mala mat kiahne aj v hlave,tak cez jej huste vlasy,by som to nenatrela,preto sme to prevzdusnili. 🙂

dupinka
24. dub 2010

Vavka: skoré uzdravenie prajeme!! 😉

sveva
25. dub 2010

vavka skoré uzdravenie.

Dupi ako sa má malý??? Už je na tom lepšie.

vavka33
25. dub 2010

Svevi dakujeme.

dalea
25. dub 2010

Ahojte,aj sa k vam pridam,tiez mam manzela vojaka 😉 Vidime sa 2 vykendy v mesiaci,je to na prd 😝

dajna11
25. dub 2010

ahoj dalea.....v skratke si nám zhrnula aká si z toho happy 😉

dupinka
25. dub 2010

Ahojte!

dalea: vitaj!

Svevi: Adamko sa tvári, akoby sa nič nestalo, úplná pohodka. Teplotu nemá, vyrážky zo šiestej choroby tiež nevidieť a o zúbkoch ani chýru. Len v noci má problém zaspať po kŕmení, tak pol hodku prevaľovania pri mne, kým zaspí...

jaduska
25. dub 2010

dalea - stručné, jasné, výstižné.... 😀 😀 😀 😀

dupi - super, že to Adamko takto zvládol....

My sme dnes boli v ZOO, Olívia krásne reagovala na zvieratká, som z nej bola prekvapená.... 😕

dupinka
26. dub 2010

Ahojky!

jeej, Jaduš, tak super! My ideme budúci týždeň do Topoľčianok kuk koníky, je deň otvorených dverí...

dupinka
26. dub 2010

a naša aktuálna photo: