Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

petullia
14. bře 2008

Dupi,... si myslim!!! 😀 😀 😀

vavka33
14. bře 2008

Petu,aj ja som zacinala pri bublanine.Za 10rokov upecies hocico 😀

petullia
14. bře 2008

vavka... no neviem neviem... ja na toto nie som daky talent... ani ma to nebavi... ale ked budem mat deturence tak budem asi vypekat, nech som aj ja super mamina... zatial nemam taku dobru motivaciu... keby som Julimu zacala vypekat tak by som ho demotivovala chodit k svokrovcom (aj ked ich ma rad, ale nevykopal by sa z domu v nedelu) 😀

vavka33
14. bře 2008

Petu,mozes sa zacat ucit,mas na to 8.mesiacovpotom mozno nebudes stihat 😀

elinka27
14. bře 2008

vavka pozeram na ten kolac,ale neviem neviem, tiez som neni nejaka zrucna pekarka.Viem akurat tak biskvit a babovku 🙂 toto by som si nevedela predstavit ako by som ten druhy plat ukladala na to navrch, bez toho aby sa mi to nepotrhalo 😀

dupinka
14. bře 2008

kazdy vravi, ze pecenie je narocna vec, ale nemyslim,... je to o tom, ako sa to upravi a spolocne spoji, aby to vyzeralo a hlavne chutilo super. A skusenostami si najde kazdy svoje "grify" 😉

elinka27
14. bře 2008

dupi no jasne,ale ja ked mam ist nieco piect co som nikdy nerobila, tak Sodoma - Gomora, ja patrim k tym pribrzdenejsim, mne to treba najskor ukazat 😀

dupinka
14. bře 2008

jasneeee 🙂

vavka33
14. bře 2008

Eli,ked pridem na navstevu,tak ti to ukazem 😀

roasha
14. bře 2008

ahoj herecky,vavka ten kolac vyzera mnaaaam.vyplujem si recept,a niekedy sa posnazim. 😀

vavka33
15. bře 2008

Roa,vypluj 😉

elinka27
15. bře 2008

vavka a ty co trpis nespavostou? 🙂

dupinka
15. bře 2008

VAVKA: K dnesnym narodeninam vsetko naj!!!! 🙂

vavka33
15. bře 2008

Dakujem za gratulacie.A Dupinka tebe aj za smsku,si zlata,ze na mna myslis. 😉

dupinka
15. bře 2008

vavka: 😉

elinka27
15. bře 2008

vavka aj ja sa pripajam ku gratulantom 😉

dupinka
15. bře 2008

baby, ako ste prezili den? u nas bolo slnecno, aj ked pofukoval chladny vietor. Tak sme par rodin upratali zelen pred vchodom,... tak som s manzelom umyla este jedno okno a pohodkaaaa. 😎
A vy?

vavka33
16. bře 2008

Elinka dakujem 😉

dupinka
16. bře 2008

caute!!

bosorkabb
16. bře 2008

Ahojte,ja som tu na fore nova,ale mam tiez manzela vojaka.Pracuje na letisku.Byva niektora z vas v okoli Zvolena?Ja sa v tomto meste dost nudim a manzel je bud v praci alebo sa mu nikam nechce ist.

dupinka
16. bře 2008

ahoj bosorka!

vitaj medzi nami... A ako kazda nova, napis nieco viac o sebe, manzelovej praci a tak,... 😀 😀

Baby , vy co?? Mate neverbalnu komunikaciu?? 😵 😵

bosorkabb
16. bře 2008

Ahoj dupinka,
tak nieco o mne : som povodom z Kosic, mam 26 rokov a jedneho syna ktory ma 6 rokov.Manzel pracuje u armady uz 14 rok.Chodil na vojensku skolu a pracuje na letisku.Ma 31 rokov.Sme manzelia 7 rokov.Teraz byvame vo Zvolene a asi tu aj ostaneme,kedze sme si tu kupili byt a budeme ho splacat este 22 rokov 😀

petullia
16. bře 2008

Ahoj... ja som zo ZV... ale uz asi dlho nebudem, bo ideme kupovat domcek pri LV... ak vsetko vyda tak ako ma 😕
Dupi... kto by to furt len komunikoval 😀 ... my mame teraz taku odmlku 😒
Bosorkabb a v ktorej casti ZV byvas? Ja som z Podborky.... vojenskej 😀

elinka27
16. bře 2008

caute ,tak som sa konecne dostala k pocitacu, sme boli dnes u svokrovcov,brrrrr 😠 😀
bosorka vitaj medzi nami, pises,ze synator ma 6 rokov,ale v pase mas ze uz mas 7 😝 😀

jaduska
16. bře 2008

ahojte babenky,

my sme tento víkend ani neverbálnu komunikáciu nestihli mať, lebo ja po nociach makám na daňových priznaniach a manžel celý víkend prespal. Dalo mu to "prežitie" a testy a streľby zabrať 😨 .

Bosorka vitaj v klube.

Elinka "úprimnú sústrasť" po návšteve 😀 😀 😀 a bosorkin synátor má podľa pasu dnes narodky, tak preto ona píše,že má 6, ešte sa asi nepreorientovala na sedmičku 😝

bosorkabb
16. bře 2008

Byvam v Kovacovej,ano dnes ma moj synator 7 rokov.Ja som vsak stale vtom ze 6 😀 Dnes mi trochu sibe,bola u nas navsteva a ja som mala taky zhon 😉

Petulia niesi nahodou z vychodu?

jaduska
16. bře 2008

jee, v Kováčovej mám dobrú kámošku 😀 😀 😀

Mám pocit, že petu nie je z východu, zatiaľ sme tu východniarky ja a dupinka, hoci dupi momentálne "bojuje" v Nitre 😉

zoya1
16. bře 2008

bosorka vitaj v klube! Jadus a ja som podľa teba čo? - Západnárka? 😀 😀 😀

vavka33
17. bře 2008

Ahojte.a vy co nemozte spavat? 😀
Vitaj bosorka.
My sme mali neverbalnu komunikaciu kazdy den,aj vcera vecer,teraz som nejaka vyrozpravana 😀
Ale je kratky tyzden,a dufam,ze nam tatka pustia domov uz v stredu.nesli buchat na lest,su v Novakoch,tak nevedia,co im daju robit.

elinka27
17. bře 2008

dobre ranko,tak my dnes zaciname s prikrmami 😝