Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

roasha
27. bře 2008

vavka,super,tak si ho uziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. 😉 😀
moja babula je zasa nachladnuta,tak som s nou dnes ostala doma,a zajtra bude s tatom,ten bude mat volno. 😒

bosorkabb
27. bře 2008

Elinka dufam ze sa to napravi.Nam hovoril neurolog ze Kiko zaostava vo vyvine a nakoniec vsetko dobehol,okrem reci ktora mu robi problem este aj teraz.Preto chodi do specialnej skoly pre deticky z poruchami reci.S manzelom vidime ako sa zlepsuje.

zoya1
27. bře 2008

vavka to je suuuuuuuuuuuuuuuupppppppppeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!! Len aby ťa teraz neomrzel keď bude stále doma 😀 😀 😀 . Náš tatík je od utorka na cvičení v lese, naháňa veveričky a hrá sa na vojaka 😀 . Inak všetko po starom.
Žienky pochválim sa: Finišujem diplomovku, asi zo mňa nakoniec predsa len niečo bude.
Eli neboj to sa spraví. Naša Zoja nebola ani predčasne narodená a bola taká lenivá že všetko robila o pár mesiacov neskôr ako syn. Doktorka nás tiež chcela poslať na neurológiu, ale ja som nevidela dôvod. A teraz je vo všetkom rýchlejšia než jej o 4 roky starší brat.

vavka33
27. bře 2008

Zoi,nebojim sa,ze bude stale doma,ako to poznam pojde ako pyrot.na strelby s utvarmi na Lest do LV atd.
a suuper,ze koncis s diplomovkou,len si to dobre zalohuj.pamatam si,ked som ja pisala diplomovku,mala som ju skoro celu a nejako som posledne upravy priebezne neukladala,dosiel moj brat,nieco tam stikol a bolo po diplomovke.vsetko som musela pisat odznova,esteze som mala dobru pamat a rucne pisane podklady.ale aj tak som ho skoro zabila 😀

elinka27
27. bře 2008

moj je dnes na Lesti buchaju granaty 😀 boli sme dnes u rehabilitacnej, budeme chodit 2x do tyzdna,a kolko krat denne a co to este neviem,ale uz teraz nemam veru chut,nemam pri malom na nic cas, stale ho len hrkam na rukach,alebo v kociku, spi len vonku.Nestiham ani najest a varim len ked je doma muz a aj to na 2-3dni.A teraz toto cvicenie 😝

vavka33
27. bře 2008

Eli ja som tak nestihala a zrazu mam 53kg 😀

elinka27
27. bře 2008

no u mna je problem,ze si to nahradim ked maly zaspi vecer, lebo mam nervy a potom jem 😉

dupinka
27. bře 2008

ahojte!

konecne som sa dostala k PC,..

vavka: supeeeerrr!!, tesim sa s tebou, ze budes mat muzicka doma 😉
ten moj zase zahlasil, ze v juny idu na tri cele tyzdne na Lest. To teda bude mesiac. ☹ Ale co narobime, nejako to musime vydrzat.
Psychotesty mi nedopadli naj,.. ale presla som a to je hlavne. Este telesnu a mam to z krku.

vavka33
27. bře 2008

Dupi gratulujem k prejdeniu cez testy.si super.
Joooj,take vycviky nemam rada,tiez urcite niekam pojde aj nas tato,ak ho dovtedy nevratia naspat tam kde je.Stale tomu neverim.asi to nebude moc nadlho

elinka27
27. bře 2008

dupi ako ze nedopadli dobre?hlavne ze si presla ci nie? 😉

bora8
27. bře 2008

Ahojte kočky, len som sen nakukla, lebo u nás je to opačné - ja som policajtka..... tak som zvedavá ako to zvládajú manželky mojich kolegov, kt. sa doma moc neukážu....

bosorkabb
27. bře 2008

Chvalabohu moj manzel na ziadne vycviky nechodi 🙂
Dupi gratulujem......teraz uz len musis cvicit
😉

bosorkabb
27. bře 2008

Vitaj bora 🙂 Vsimla som si ze si z Malaciek,moj manzel tiez 😉

jaduska
27. bře 2008

vavka - gratulujeeeeeeeem k získaniu manžela domakaždodenného 😀

dupinka - gratulujeeeeeeeeeeeeem k testom 😀

zoyka - gratulujeeeeeeeeeeeeeem k diplomovke 😀

sme tu ale šikovná partička 😝 😝 😝

A elinka, kašli na všetko ostatné, hlavne cvič s maličkým, radšej teraz ako neskôr, nech je hlavne on v poriadku, na ostatné sa vykašli. Trochu prachu a neumytý riad vás nezabije. Hlavne pevné nervy ti prajem a dôjdi v lete na tú Šíravu, ti malého povarujeme a si oddýchneš 😵 Mňa sa akurát mužíček pýtal, či má vybavovať, ak nepôjdu na tú misiu, tak som mu nakázala, nech pozrie v auguste, či bude voľná ubytovňa, ale šak prinajhoršom aj stan máme 😀

bora8
28. bře 2008

ďakujem za privítanie, ako vidím aj vaši manželia chodia na Lešť - to aj kolegovci - tam našťastie nemusím, ale podľa mna sa tu chlapci na Lešť nesťažujú - im sa tam páči - masáže, cvičenie...... zatial sa nikto nebránil tam neísť 😀

bosorkabb
28. bře 2008

Jaduska dufam ze na tu Siravu pojdete.Bolo by super ak by sme sa tam stretli viacere.

vavka33
28. bře 2008

Borka,ake masaze maju na lesti?akurat su cely zamazany,mokry a unaveni.tvoj sa tam chodi masirovat?tak to asi nie je na lesti 😀

elinka27
28. bře 2008

vavka, na Lesti je aj ozdravovna 😉 bora urcite myslela tu.Moj bol vcera na Lesti buchat granaty, tiez smrdel ako tchor 😀

Uz som muzovi nakazala nech zavola na tu Siravu,ale neviem ci bude este daco volne na ten august.A zalezi aj ako dostanu dovolenku na utvare.

bosorkabb
28. bře 2008

Vavka na Lesti je okrem vycvikoveho strediska aj rehabilitacne centrum,niektory tam chodia na Peerky.Ja nie som taka mudra.....to viem od manzela 😉

vavka33
28. bře 2008

To viem,ja som myslela,ze mysli vycvik 😀
Eli,ak bude volne,tak daj vediet,ja draheho namotam,stretli by sme sa tam vsetky 😀

elinka27
28. bře 2008

no len kym sa o odhodla tam zavolat, tak bude aj leto.Ja neviem, myslite,ze by som tam mohla aj ja zavolat ako jeho manzelka? 😲

bosorkabb
28. bře 2008

Elinka skus........za pokus nic nedas.

elinka27
28. bře 2008

no asi to budem musiet skusit,lebo on je ako slimak,kym sa rozhybe aj ma chut prejde 😀

dupinka
28. bře 2008

cauko!

no, tie testy nedopadli naj preto, ze mi vyskocili nejake vlastnosti, ktorych hodnoty boli nad hranicu normalu. keby som bola u policie, tak ma asi ani nevezmu,ale v colnej sprave sa to da, hlavne ked je nedostatok pravnikov a navyse su to take osobnostne vlastnosti, ktore na pracu nemaju vplyv a v podstate to nie je nic nenormalne. len podla tabuliek psychologov sa to vymyka priemeru. Ale povedzme si rovno, co je ten priemer?

Ale dost ma to vzalo,lebo ked som volala o vysledky, tak mi povedali, ze som nedopadla naj a som sa bala, ze preto neprejdem a pridem o pracu. Hovorila som s personalistkou, tak telesna bude pro forma,aj ked musim absolvovat co najlepsie a mam papiere na 5 rokov. To by som mala stihnut urobit kurz (ked to este bude treba), aby som mohla ist do stalej sluzby.

Elinka, skus tam zavolat, za pokus to stoji.

Baby, to by sme teda boli partia! Chudaci nasi chlapi, ani by si nas neuzili, ked by sme sa pustili do debaty 😀

vavka33
28. bře 2008

keby sme isli my tu z MK,hned by som isla 😉

vavka33
28. bře 2008

tak nas tatko je doma,o tyzden by mal mat tyzden dovolenky,ak ho dovtedy neodvolaju naspat.
A mali sme ist do BA na ocenovanie vojensky cin roka,ale nakoniec idu ini chalani.nevadi,ale aspon by sme vypadli niekam sami dvaja.Aj ked tam nebudeme,nas tatko je moj hrdina 😵

jaduska
28. bře 2008

Dupinka, ber to z pozitívnej stránky - si niečím výnimočná, vymykáš sa priemeru, nie vždy to znamená niečo horšie 😵

Baby a to na tú Šíravu kam presne pôjdete? Aby sme nakoniec neboli všetci na inom konci, lebo tam je toho viac. My chodievame na takú ubytovňu, je to aj školiace stredisko, ale na PR sa chodí inam a na dovolenky neviem kam.

bosorkabb
28. bře 2008

Jaduska my urcite pojdeme na voj.zotavovnu.Inam sa asi cez vojsko na siravu ani neda ist.

dupinka
28. bře 2008

aj my ideme na Zotavovnu, inam sa ani dovolenka nedava, teda aspon co viem 😉

jaduska
28. bře 2008

No tak to bude asi tam, kde chodia vojaci na PR, ale nevadí, veď to nie je až tak ďaleko od seba. My tam nechodíme na poukaz, ale mangel to vybavuje príležitostne. Pozná už aj správcu,tak furt vybaví dobrú izbu 😀