Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
29. bře 2008

Napiste mi terminy,kedy idete,nechce sa mi ich hladat,dam si to na papier a nieco skusime zistit.Moc by som tam sla s vami.ja som tam bola vtedy na tej zotavovni,taky obrovsky komplex.a ked bol tatko na prke teraz nedavno,tiez bol tam

bosorkabb
29. bře 2008

11 - 20 augusta 😉

jaduska
29. bře 2008

Vavka to by bolo fakt super, keby si ho presvedčila. Možno by ste mohli cestovať na noc, aby malá v sedačke zaspala 😉 My termín nemáme, manžel musí pozisťovať kedy je voľné,ale nejako to zariadime, keď tam budete a môj drahý nebude na misii, tak vás určite dôjdeme kuknúť.

Bosorka a dupinka majú rovnaký termín, zoya môže pribehnúť hocikedy, ona to má blízko a elinka ešte musí presvedčiť manžela 😀

bosorkabb
29. bře 2008

Bolo by to super,ak by nam to vyslo.Urcite by sme sa nenudili 😀

vavka33
29. bře 2008

Bosorka,pisem si termin.davajte dalsie 😀

dupinka
29. bře 2008

my ideme tiez 11-20 augusta, presne ako Bosorka 😉

vavka33
29. bře 2008

Dupi 😉
Drahy povedal,ze tam nepojde,ze je to daleko a vo vode su sinice

dupinka
29. bře 2008

joooj ☹ ☹ to je skoda. Ved ked sa neda kupat v prirodnom, tak sa okupeme v bazene a zrelaxujeme,... 😉

elinka27
29. bře 2008

ahojte som tu len na skok som vas chcela len pozdravit, inak nejaky dobrak nam dnes okolo 4-tej nad ranom vylomil dvere na pivnici,a sme na nho aj policiu volali, lebo byvame na prizemi a nasa pivnica je hned pod nasou spalnou, tak sme to poculi,kedze od kedy mame maleho uz nemavame taky tvrdy spanok.

jaduska
30. bře 2008

Vavka do Šíravy by som ani ja nevliezla, ale sú tam bazény aj vonku pri vode, aj v hoteloch...

Elinka, teda dobrý zážitok 😒

elinka27
30. bře 2008

no a si predstav,ze to bola prva noc ktoru maly celu prespal a mohla som aj ja a ten zlodej nas pobudil a tak som z toho nic nemala, bo sme cakali na policajtov.

vavka33
31. bře 2008

Nas tatko bude preveleny do LV.velitel mu to podpisal,uz len musi cakat na personalny rozkaz z BA

zoya1
31. bře 2008

Vavka a to je dobré či nie? Pokiaľ si dobre pamätám tak to chcel, nie? Ak áno tak gratulujeme. Čo máte nového? Ja dnes idem do nočnej takže sa straaaaaašne teším. Dnes som poslala finálnu verziu Diplomovky na poslednú úpravu konzultantke. Taká som rada, dúfam že to už bude ok, lebo mi už z toho riadne šibalo.

bosorkabb
31. bře 2008

Zoya ja tiez idem do nocnej ☹ Aspon budes vediet ze nie si sama.Ja mam nocne cely tyzden......... 😢

vavka33
31. bře 2008

Zoi,ano chcel tam ist.pred mesiacom mu to velitel nepodpisal,teraz uz ano 😀

elinka27
31. bře 2008

vavka to je super 😎 inak mame dalsiu novinu malemu idu zuby 😠 😠

dupinka
31. bře 2008

ahojte!

vavka super! konecne to mate na papieri 😉

jaduska
31. bře 2008

No elinka tak asi bude veselo s tými zúbkami. Našej staršej vyšli ani som nevedela kedy a ako, mladšia už má 8 a o každý jeden sme si odtrpeli - hnačky, nervozita, sem-tam aj teplotka

vavka33
1. dub 2008

Elinka,a uz mu idu,ci ti to povedala len dokina?lebo vanes to povedala uz v troch mesiacoch,tak ja som mastila diasna,kupovala vsetko mozne,aby ju to nebolelo a 1.zub jej vysiel v 18mes. 😀

elinka27
1. dub 2008

no ja uz vidim jeden spodny ako sa prerezava uz aj cinka o lyzicku. 😉
Inak boli sme dnes na tom cviceni, a nemam slov teda 😠
A Sirava je volna tak sa tam asi pojdeme v lete pozriet,ale muz dostanu dovolenku v juli, na august im volno urcite nedaju.

vavka33
1. dub 2008

eli,gratulujem k zubku 😉

elinka27
1. dub 2008

vavka,dakujeme, no kym mu ostatne narastu budem sediva 😀

vavka33
1. dub 2008

A co bolo na cviceni?

elinka27
2. dub 2008

ale, ani sa nepytaj, maly ma uplne cervene flakate ruky a este aj okolo oci sa mu porobili flaky co tak vrieskal 😠
a vcera vecer som s nim prvy krat cvicila doma,ale neviem ci som to urobila dobre, mne nereagoval ako tej sestre budem sa to musiet naucit.Dva cviky su fakt drasticke, ale pri ostatnych je ok.

vavka33
2. dub 2008

Eli,popis nejaky,skusim to na malej,ako to prezije ona 😀
Mna dnes z roboty volal tatinko,tak na vojensky cin roka je nominovany a mali by sme tam ist.Len nevedel ci je to uz dnes alebo az o tyzden,vraj mu to povedali narychlo.Tak to teraz zistuje.Mna urve ak dnes,ved nemam nic na seba 😅
Inak on neviem kedy mi to chcel povedatzacal tym,ze si bol vo vystrojaku po bielu koselu-ja ze na co?potom povedal naco 😅

elinka27
2. dub 2008

vavka tvoj muz je tusim taky isty ako moj, tiez mi povie len ked sa ho pytam,alebo mi povie, az za tri dni nieco.
Minule stretol muza mojej kamosky ktora cakala babo a uz porodila,tak mi to po nom odkazali, a on mi to povedal za tyzden ked uz ona bola davno doma z porodnice, a to len preto, ze som pred nim spomenula,ze ktovie ci uz porodila a on ze jeeej, sak som ti mal povedat ze mala uz je na svete! 😀

dupinka
2. dub 2008

A moj muz je presne taky isty!

Tie si spomenie, len ked sa ho niekto spyta, pripominat mu treba hadam vsetko. A aj okolo domacnosti to funguje tak, ze ked mu nepoviem, nakopne sa pomaly. Nie, ze by sa mu nechcelo alebo to nevidel, ale musi mat na to "rozkaz". Vcera som sa na tom so smiechom cez slzy bavila, ked som mu povedala, ze zavediem asi knihu rozkazov a budem pisat prispevky do dennych rozkazov, ako maju v praci 😢 😢

vavka33
2. dub 2008

Tak vraj je to az o tyzden.a o moju robu sa nemusim bat,ako ich poznam,pojdu cela skupina na dakom voj.buse a ja budem trcat doma ako aj ostatne manzelky

dupinka
2. dub 2008

vavka a za aky cin konkretne je tvoj manzelik nominovany?

vavka33
2. dub 2008

oni su ako skupina za tie Novaky