Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

drobec.z
16. črc 2008

vavka my ideme do letoviska Podgora, vraj je to velmi dobre pre deti 😉
dupi, - nasa rodina je rozlietana po celom SR a CR atd,tak sa teraz vsetci stretneme a budeme radi, my sa casto nevidime, len na takych velkych oslavach a svadbach a naposledy to boli braskove promocie, ja sa tesim, lebo s malym dietatom je samemu paru ist tazko a ja idem este bez tata a sesternice uz maju odrastene,tak sa na romca tesia a budu mi ho strazit, tak si hadam oddychnem, a ich deti som bavila ja,tak teraz aj ich decka sa budu hrat s romcom 😉 tak sa tesim velmi,hadam to dobre dopadne, aj v aute pojde stale v inom, budu si ho prekladat, aby mu nebolo v ziadnom dlho, sa tesim, lebo su strasne zlate 🙂 🙂 🙂

vavka33
16. črc 2008

Dupi dakujem,popozeram si to. 😉

jaduska
16. črc 2008

Ahojte baby,

tak ja sa hlásim zo stredného Slovenska, konečne som sa dopracovala u ségry k PC... 🙂 Cesta bola dlhá, sandra ju zvládla v pohode, ona je dobrý cestovateľ, zato s malou sme mali čo robiť (išla s nami aj moja mama) Potom našťastie zaspala, tak sme mali trošku kľud. Vo vedľajšom kupé sedela matka s mentálne postihunutým synom (dospelým), no čo tí vystrájali....neprajem nikomu, normálne sme sa s mamkou báli, mňa chytila migréna...vykrikovala mu tá matka ,nech ju zabije, potom nech do nej nekope, no priznám sa, bola som pokak...á. Dúfam, že keď pôjdeme späť, tak nič také nehrozí...Počasie je zatiaľ na figu, tak len sedíme doma, alebo ideme na pizzu, hádam sa čoskoro vylepší...

Drobec - ten tvoj manžel mal dobrý nápad s tým spriemerovaním 😀 😀 😀 len kedy to zrealizujeme??? 🤐
A ešte - vysoká som 179 cm, fakt to na fotke nevidno? 😝

drobec.z
16. črc 2008

jadus, ja som si myslela,ze mas tak do 170cm, skor 165cm, vies ja mam 162 a preto si myslim,ze vsetky ste take 😀 😀 😀 a kde priamo na strednom SR si? ved som aj kukala, ze sa dlho neozyvas 😒 a tu cestu vlakom vam vobec nezavidim, to ja by som s malym nezvladla ☹ ja len autom, aby boli prestavky a hlavne byt priputany, aby nikam nezdrhol 😉 prajem prijemnu dovcu 😀

jaduska
16. črc 2008

no drobec zle si si myslela, 😀 ja všade vytŕčam ako žirafa cheche...
A sme v Novej Bani, to je okres Žarnovica...keď si predstavím tú cestu späť...ax jaj, najradšej by som tu ostala 😵

drobec.z
16. črc 2008

jadus,tak to sa naozaj zrazme, pretoze, ja som taka malinka, proste drobec, vsetci ma tak volaju a taka aj som 😉

zoya1
16. črc 2008

Drobec ideme na miesto čo sa volá Hajdunanás. Ja vôbec netuším čo nás tam čaká, ešte sme tam v živote neboli. Ale všetci tvrdia, že maďarské kúpaliská sú super, tak uvidíme. Pozdravujem. Pá pá

vavka33
16. črc 2008

JAdi,to kolko ste cestovali?to je az tak daleko?
Aj ja asi pojdem v sobotu na Oravu,tak tu nebudem.

drobec.z
17. črc 2008

zoyi, aj my sme boli 2 krat v madarsku, niekde medekeveš, neviem, ako sa to presne piše,ale bolo tam super, mam kolegu co ma starkych v madarsku a ja sa stale vyzivam nad jeho fotkami, to je uplne ine ako u nas a za uplne ine ceny, nase aquaparky sa mozu skryt, nic moc popri ich a ceny dvakrat vyssie. 😠 tak sa drzkajte a uzite si dovcu 😉

jaduska
17. črc 2008

Drobec, buď rada, že si drobec...Máš toho viac na výber ako ja...Vo všetkom (oblečenie, chlapi atď... 😀 😝 😀 )

My sme tiež raz boli v Maďarsku - Eger, kúpalisko perfektné, človek si nakúpil v tescu, tak ani po maďarsky netreba vedieť...

Vavka od nás do NB je to okolo 300km, išli sme z Prešova vlakom o 8.30 a v NB sme boli okolo druhej... 😒

elinka27
17. črc 2008

cauko,som tu dlho nebola a vy ste toho popisali,drahy je uz dva tyzdne prec,ja som sama s malym a nejak nestiham, idu nam zuby aj v noci sme boli hore 😠 dnes som ako matoha a este k tomu toto pocasie.
Ale v pondelok uz ideme na tu Siravu, a tak teraz nad tym tak uvazujem,ani neviem ci to bol dobry napad 😖

dupinka
17. črc 2008

elinka, tak si tu dovolenku uzite, potom napis, ako to tam vyzera,..

A neboj, urcite to dobre dopadne, aj so zubkami, len treba verit!! 😉

vavka33
17. črc 2008

Eli neboj,bude dobre.Kup malemu viburcol cipky a bude pekne spinkavat a zubky vam vyjdu,ani nebudes vediet ako 😉
Dupi,kde mas foto?

dupinka
17. črc 2008

jaaaj, vavka, "nasli" ma tu,...

elinka27
17. črc 2008

no ved to je ako naschval, zrovna teraz mu musia ist, ale zasa lepsie ako keby vobec..
o tie zubky ani nejde, len stale rozmyslam ci je vobec vhodne ist s takym malym niekam,aby na nas ludia nepozerali, ze na co sme sa tam akoze trepali 😝

vavka33
17. črc 2008

A kto.ved ked uz vedia kde si,neschovavaj sa 😀

dupinka
17. črc 2008

no jo, ale nepisem si iba v tejto teme,....a clovek nikdy nevie, kde potom rozkecaju 😖

drobec.z
17. črc 2008

dupi, a co,ze si pises aj v inych temach, to niekomu vadi????????????? 😒
eli, hlavne nech vam pocasicko vyjde 😉

gurti
18. črc 2008

robi niektorej z vas manzel v Martine?

dupinka
18. črc 2008

som si uvedomila, ze sa mozu sirit reci od neprajnikov, a to by som bola velmi nerada,..

vavka33
18. črc 2008

Dupi,mne sa uz sirili a co urobim,nic.kto chce,bude sirit reci aj tak-ci mas foto,ci nie.
Gurti preco sa pytas?ja poznam dost chalanov co robia v MT a aj zeny 😉

gurti
18. črc 2008

ja len tak, moj drahy pracuje na Podhaji...tak akoze pisem k teme 🙂 ...a ked sme pri tom, pomahaju vam manzelickovia s detvakmi?

drobec.z
18. črc 2008

ahoj gurti, vitaj, MM mi velmi pomahla s Romankom kym bol doma, aj v noci k nemu vstaval a daval mu mlieko, od narodenia, ked mohol tak ho vzdy kupal len on, to bola jeho starost, ale on mi vzdy pomohol so vsetkym, ale mam kolegu a ten pride domov a chce mat svaty pokoj, po pol hodine uz ma dost deciek ☹

dupinka
18. črc 2008

no teeeda, to su chlapi... Ale my mame dobry muzikov, vsak? Ten moj mi pomaha so vsetkym, akurat zehlenie nie je jeho parketa 😝

alika54
18. črc 2008

caute,,,ja zijem s vojakom osem rokov a som spokojna 🙂 ,,,teda az na jeho odchody,,,prvu misiu som zvladla velmi tazko no teraz je opat prec a ja som zatial v poho 😖 ,,,aj ked je prec len tyzden zatial 😔 ,,,

drobec.z
18. črc 2008

alika, ja to nesiem strasne zle ked je prec a pritom sme zvyknuty cestovat bud MM alebo je, ale je to oto horsie, ze sa ani nepocujeme, cele vecery travim na skype a chodievam spat o jednej, co u mna nikdy nebolo zvykom, ja tak o pol desiatej, takto uz taham tretiu noc, lebo jedine to ma drzi pri zivote, ale je to hrozne, viac uz takto nevydrzim nespat, ale zase na druhej strane je mi strasne ked nepocujem muzicka, tak aspon chat, kazdy den si musim hovorit,ze mame za sebou dalsi den a ze sa nam to krati, aby som nezosalela a odratavam dni do jeho dovolenky, ale neviem, ci ho pustim spat ☹ alika a kde ti robi mangelicek, mozes sa nam trosku predstavit? 😉

dupinka
18. črc 2008

drobec, urcite to nie je jednoduche, ale musis sa setrit, lebo z toho ochories, a to si teraz nemozete dovolit. manzelik je daleko, potrebuje ta aj maly,...
Aspon ze ten internet funguje. Niekedy nemali ani to, 😖 Drzte sa!!

drobec.z
18. črc 2008

dupinka vdaka za podporu, nakoniec som aj rada,ze snz zatial nevyslo,to by bolo o to horsie, a vsetko by slo na to malicke, a to by nebolo moc dobre, ved to,ze mame aspon net, lebo inac by som to nevydrzala, horsie je,ze MM sa mi vzdy moze ozvat az okolo 22:00 a to je dost neskoro ☹

elinka27
18. črc 2008

drobec nejak som nepostrehla, kde mas muzicka?

inak my sme original ako kocovni cigani, muz bol dva tyzdne robit mimo a ja som sa pobalila a isla s malym na par dni k segre, potom zasa na par dni k nasim, zajtra ideme na opekacku k svokrovcom v nedelu prideme domov a balime sa na Siravu.Len balim,vybalujem, periem,zehlim znovu balim a tak dokola 😀

drobec.z
19. črc 2008

eli, muzicka mam v kosove ☹ na misii