Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
4. únor 2008

Vavka: hlavu hore! Verím, že toho máš plné zuby, ale práve Ty si tá, na ktorej stojí celá domácnosť, rodina. Určite to nie je o tom, že by manželík od vás chcel odchádzať,... lenže je to jeho práca, za ktorú dostáva peniažky, niekto to robiť musí.. Ak to teba prestane teraz baviť, Tvoja rodinka to pocíti. Musíš byť silná kvôli ľuďom, ktorí Ťa ľúbia. Nikdy nebolo tak, zle, aby nemohlo byť ešte horšie!! 😉

vavka33
4. únor 2008

ja viem,ze musim vydrzatlen si moc prajem,nech uz skoncia tie Novaky.Upratuju bordel,co tam roky tutlali a nabalovali si vrecka.A rodiny vojakov,co to zehlia,si to odnesu.

dupinka
4. únor 2008

vavka, to je vsade a so vsetkym tak... 😒

vavka33
4. únor 2008

dupi,mna to tak rozculuje.
Ale co uz.DVA roky vydrzime,potom ho caka dochodok 😀 😀

dupinka
4. únor 2008

ejha, a to sa vie, co by chcel potom (ne) robit??

vavka33
4. únor 2008

Vie co chce robitale nevie,ci bude.Chce robit pyrotechnika aj potom,cize take buracie prace,niciace,neviem,on tym zije 😀
A ked nebude robit to,pojde na matersku,spravime si chlapceka a ja pojdem robit a on bude doma 😉

jaduska
4. únor 2008

Waw vavka tvoj manžel je taký demolation man??? 😉

vavka33
4. únor 2008

Ano,aj mna zdemoloval cez vikend 😀 mam svalovku ako hrom 😀

dupinka
4. únor 2008

vavka: a ze sa stazujes 😀 😀 Mas ho sice doma len cez vikend, ale stoji to za to, chichi.
Ja som s manzelikom sama v cudzom kraji, som na neho naviazana, a potom ma z neho chytaju nervy, bo ma rozhadzu aj somariny,... Co uz, aspon sa nenudime 😒

vavka33
4. únor 2008

Dupi stoji to za to,len ked to takto pojde dalej,tak jeden vikend umriem od rozkose 😀

jaduska
4. únor 2008

Vavka a keď je doma dlhšie ako víkend, tak ty odchádzaš na liečenie??? 😀 😀 😀

A dupi, pekné obrázky, ty si vyšívala? 😉

dupinka
5. únor 2008

hej, ja,... ale zdaleka sa nevyrovnam babam z krizikovej vysivky,... Uz je aj samostatna stranka, ze www.vysivame.sk, tam su diela 😎

Vavka: este sa stazuj! 😀 😀 😀
jaduska: vavka chodi nasiroko a zabaly k tomu 😉 (sorry vavka, ale sranda musi byt, aj keby chleba nebolo)

lenkamt
5. únor 2008

ahojte, trochu sa vám tu vtrem, kedže aj my sme vojaci 😀

baby neviete kedy vyjdú tento rok na svetlo sveta zahraničné rekreácie???

vavka33
5. únor 2008

Babylen si robte srandu 😔
leninas tatko vravel,ze rekreacie uz mali na utvareale on ich nevidel a uz ich aj poslali do BA.ale staci zavolat na urad soc.zabezpecenia do BA a tam ti vsetko povedia a aj volne miesta.Ajja sa chystam tam zavolat,len neviem kedy 😀

lenkamt
5. únor 2008

lebo na stránke soc.zab. zatiaľ nič nie je a čo si ja pamätám tak to tam bolo vždy 😠 to čo je za bordel? 😀

Vavka tak keď zavoláš - daj tipy 😉

vavka33
5. únor 2008

Leni neviem.Ak zavolam,dam vediet

dupinka
5. únor 2008

baby, skuste www.vusz.sk, to je stranka na vojensky urad sod. zabezpecenia, ten ma take veci na starosti,...
My sme si dali poukazy este v decembri na tento rok, aj ked na stranke boli este stare veci. Sak je tam kontakt, skuste zavolat, tie baby su vcelku v pohode. 😉

vavka33
5. únor 2008

dupi a to mozem aj ja vybavitked som len mazelka vojaka a nie vojak

lenkamt
5. únor 2008

však to je to isté 😀 tiež diagnóza 😀

informácie by ti mali dať, ja som tam tiež raz volala keď sme šli na Rhodos a normálne sa so mnou bavili 😉

vavka33
5. únor 2008

a kolko vas vysiel Rhodos?
ja som im prave napisala mailtak som zvedava.

lenkamt
5. únor 2008

letecky 12 dní, all inclusive, my dvaja + Verča 35tis. 😉

ale popravde ak by som za to mala dať plnú cenu tak nadávam. boli to len 3 *** takže ubytko nič moc, strava bola dobrá, pláž a bazény tiež ale aj tak sa mi to moc nepáčilo.

ja som totiž na egypt - už by ho mohli mať v ponuke 😠

dupinka
5. únor 2008

baby, v pohode sa s vami budu bavit, len treba mat aspon zakladne info o utvare a tak,..
A myslim, ez je lepsie telefonovat ako pisat, pretoze predsa je to osobnejsie a viac sa clovek dozvie. A kto vie, ako rychlo si citaju postu.

Vavka, pozeram, ze si hodila fotocky z oslavy, tak idem kuknut,...

Inak, sa smejte, ze rovnaka diagnoza, za mnou minule prisiel manzel do prace, a ked sme sa tak vo vestibule rozpravali, dvaja v uniforme, tak ostatni len kukali, ze co sa deje. 😀

vavka33
5. únor 2008

Dupi,ja sa budem aj bavit,len nech napisu,ci nieco maju 😀

vavka33
5. únor 2008

Dupi,aj ty si uniformovana,a aku mas hodnost?

dupinka
5. únor 2008

noooooo, som 🙂
som v pravnicka v colnej sprave, mam dve zlate hviezdicky, hovori sa tomu ze "colny kontrolor" aj ked ja nic nekontrolujem 😝 , skor robim pravneho zastupcu a podobne. Je to vlastne uroven porucika v armade a inych ozbrojenych zlozkach. Na moja svadba.sk mame vo svadobnom albume aj foto v uniforme, sme to mali ako popolnocne prekvapenie na svadbe, niktor nevedel, ze to vyvedieme, chichi

vavka33
5. únor 2008

hod link,nech ta nehladam

lenkamt
5. únor 2008

no pekní ste 😉

vavka33
5. únor 2008

jej Dupi,krasne fotky a aj vy,no a ta uniformovana je taka profesionalna,nepovedala by som ,ze ste manzelia,ale kolegovci 😀
Ale sekne Vam to

dupinka
5. únor 2008

vdaka 😉