Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
21. únor 2008

Petu,ty sa mas 😉
Nas tatko pride zajtra.konecne po dalsom dlhom tyzdni.
😵

dupinka
21. únor 2008

jeej, vavka, tak to bude veselo 😀 😀 Inak, ja mam pruznu prac. dobu, od 8h do 14h musim byt v praci a inak si to mozem posuvat, tak, aby som do konca tyzdna mala 40h... takze ak sa rozhodnete prist, kedykolvek sa vam prisposobim. 😉 A straaasne sa na vas tesim 😎

vavka33
21. únor 2008

Dupi,netes sa,rozhodujem sa co s tou Oravou. 😔 ale ked sa nastvem,tak sadnem do auta a som u teba.aj ked teraz lea spi 😀

dupinka
21. únor 2008

vavka, my sa mozeme stretnut kedykolvek,... Ak rodinka rozhodnete, ze idete na Oravu, tak vam aj trosku zavidim. Je tam krasne, decka si uziju vasu rodinku,... Ale tebe sa akosi nechce, vsak? 🙂

vavka33
21. únor 2008

Dupi nechce,lebo neznasam balenie a tu cestu tam.Keby sme tam uz boli,tak by bolo fajn.
No a Leusa sa prave uci zaspavat sama v postielke uspesne uz druhy tyzden,tak neviem,co to bude tam,lebo ak dojde domov od mamy svagrina s dvomi detmi a Ninka jej bude vecer ziapavat,tak zas mozem Leu zacat hegat v kociku.Vies,lebo my by sme boli u ocka a oni tam byvaju-brat s rodinkou.
Tak ja neviem.prvy krat sa mi viac nechce ako chce,ale rada by som zas sla pozriet kolegyne do skoly a deti a postretavala znamych....veviem ☹

dupinka
21. únor 2008

Ja mam podobne pocity, ked cestujeme na vychod k rodicom, a to sme zatial iba dvaja.
Este ze prespavame u nasich, bud v detskej alebo v obyvacke. U svokrovcov (nastastie) zatial nie je kde. Nikdy sa tam necitim ako doma, stale je to u nich take skrobene,.. U nasich je "italiano familia" 😀 ale vieme, ze sa mame radi, aj si povieme a proste to zije. Lenze ked pride aj sestra z Popradu s rodinkou, tak uz je problem. A nehovoriac, ako to bude do buducna. 😒 nemozeme predsa stale len u nasich byt. Svokra kupili novu sedacku a spekuluje, ako nas ulozi, ked prideme. 😖
a co je najhorsie, neznasam to balenie, lebo nejdeme na dva dni a treba toho stale dost, aj po ten financnej stranke je to zaberak. No a cestovanie, ked nie je auto.. No comment.

vavka33
21. únor 2008

dupi,a teraz si predstav este k tomu vsetkemu dve deti 😅 😀
Ale prave volal manzel a povedala som,ze nejdem nikam,musel to vediet,aby sa dohodol s chalanmi koli odvozu,lebo teraz pojde autom on.
takze na bud.tyzden sa snad uvidime 😀

dupinka
21. únor 2008

vavka, sa tesiiiiim. 😀 😀

vavka33
21. únor 2008

no moc sa netes,moje baby su ako vichrica 😀
aj my sa tesime 😵

dupinka
21. únor 2008

ved preto! my este svoje deticky nemame a preto som rada, ked je tu trochu veselsie... 😉

vavka33
21. únor 2008

Ja ti ich zicnem,vies ako budes mat veselo 😀 😀 😀 ale nie,ony su zlate,len musis mat doma veeeeela jedla a casopisy na pisanie pre Leu ,no a Vanes stacia noznice a papier a ony sa zabavia 😀

dupinka
21. únor 2008

tak o toto sa teda neboj!!

jaduska
22. únor 2008

No baby kde sa flákate? Asi vám dám áčka 😀 😀 😀 Teda okrem dupinky, tú ospravedlňuje sťahovanie 😵

vavka33
22. únor 2008

ja som tuuuuuuuuuuuuu

dadaga
22. únor 2008

cute babeny... robi niektorej z vas manzel aj v HC?

vavka33
22. únor 2008

moj nie,ale kamarat ano.ze dupi? 😀

jaduska
22. únor 2008

Vavka máš jedno štěstí 😀 😀 😀 ešte keby sa tak zadarilo tu aj strentúť, nie? Hádam by sme aj pokecali. 😝

dupinka
22. únor 2008

Ahojte!

dadaga, moj manzel pracuje v Hlohovci, momentalne ja na Stanagu v Nitre.

A inak, co sa tyka stahovania uradu. Ta,k si predstavte, ze cely urad zbaleny, lebo od pondelka sa malo presuvat vsetko do novej budovy a ked islo sefstvo podpisovat najomnu zmluvu, tak zistili, ze stavba ani nie je skolaudovana. 😝 Takze sa stahovanie presuva "asi" o mesiac. A to sme tu na urade niekolki pravnici! Tomu sa vravi "profesionalita sefstva" 🤐 Nikto nema chut pracovat, a uz vobec nie opat do toho bordelu vykladat veci.

jaduska
22. únor 2008

Jeeeminenky dupinka, šľak by ma trafil na tvojom mieste 😖

vavka33
22. únor 2008

Dupi,zas sa volakto ukazal
Nas tatko je domaaaaaaaaaa,ideme do mesta,potrebujem veci na napojenie mojej novej pracky.
Jadus,hadam sa tu aj stretneme 😀

dupinka
22. únor 2008

vavka: sa tesim s tebou! Uzite si jeden druheho. 😀

Nam odisla pracka po 1,5 roku, program. ]- 😖 A novy nie je, tak mame narok na vymenu pracky resp. peniaze. To by bolo fajn. Sranda je v tom, ze sme to brali priamo z vyrobu z Popradu(segra tam robi,maju 25% zlavu ako zamestnanci - chi, aj tak sme trafili nekvalitny vyrobok) no a expedovalo sa to cez predajnu tam. A ked to tam budeme musiet odniest,.... 😒

Jaduska, ani nemam chut nieco robit, a ked si pomyslim, ako som sa tu s bolavym klbom mordovala s krabicami tak mam chut tym debilom vykrutit krk! 😠 😠

jaduska
22. únor 2008

Vavka môžem ti poslať prádlo na pranie? nech tú práčku riadne zabehnete 😀

Dupinka, my ti dosvedčíme, že to bolo v afekte, tak krúť zaradom 😀 😝 😀

dupinka
22. únor 2008

jasssneeee a z basy ma kto vytiahne?! 😀 😀 😀

jaduska
22. únor 2008

ale šak nepôjdeš do basy, keď to bolo v stave nepríčetnosti, nie?
A vieš aký v base život? Jedlo máš pravidelne, spať máš kde, robiť nemusíš atď. Akurát manžela si tam nemôžeš vziať 😀

dupinka
22. únor 2008

noo, tak v stave nepricetnosti,...... 😀 😀

dadaga
22. únor 2008

dupi aj moj tam pracuje....

dupinka
23. únor 2008

ale tvoj je na multifinkcnom prapore, vsak? 🙂

vavka33
23. únor 2008

a uz ste sa nasli 😀

dupinka
23. únor 2008

ved o tom sme par riadkov vyssie pisali, chichi

Vavka, ako? uz ste vyskusali pracku? Nedonesiem ti nase pradlo? Suseda je v porodnici, tak ho nemam jde vyprat 😀 😀 😀
Inak, prijemne lenosenie v posteli! 😅

elinka27
23. únor 2008

cauko, tak pozeram,ze kecavate o sto sest,ja teda pri tom mojom poklade nestiham 🙂dupi to moj pracuje v HC v multifunkcnom prapore 😉