Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

petullia
13. lis 2008

Vavka... rozkaz!!! 😀

dupinka
13. lis 2008

Caute!

Petulia, nevykonanie rozkazu je trestne 😀 😀

Manzelik dojde mozno uz dnes domov, o den skor. Juj, sa tesiiiime. 😵 😵 A zajtra k nam dojde sesternica z Oravy, tak sa tesime na korbaciky a syrove hody 😀 😀
Vcera ma trochu "dojali" v autoskole. 😠 Zajtra koncime teoriu, trenazer je volny AZ o 2 tyzdne! A planovat jazdy budeme v presne urceny den sposobom: kto prv pride, prv berie. A to este cez vianoce maju dva tyzdne dovolenky. 😖 Tak tam idem teraz po praci dohodnut sa s nimi, ci by som hned po trenazeri nemohla absolvovat aspon niekolke jazdy, nakolko tehotenstvo na mne zacina byt vidiet a kedze som nizka, musim si prisunut sedadlo blizko k volantu, aby som na spojku doslapla. 😒 Tak drzte palce, nech su ustretovi.

petullia
13. lis 2008

Na, ta som si zavarila!!! 😀

vavka33
13. lis 2008

Petu 😀
Dupi a kde ti byva sesternica?no vidis,mame aj korene spolocne 😀

jaduska
13. lis 2008

Ivka, tak predsa si tajná špiónka 😀 😀 😀 😀 (srandujem)...

Dupinka, držíme palce v autoškole, hádam pochopia....

Petu, pošli manžela niekam preč a uvidíš ako sa pôrod raz-dva rozbehne. Ja som takto Sandru porodila, manžel sedel doma a čakali sme, tak v jeden odišiel niečo vybaviť do Prešova a hneď poobede som išla rodiť 😝

Zoyi, vďaka za typ, dám prečítať manželovi 😕

ivanapav
13. lis 2008

vavka-pytala som sa, pozna ho. 😉

jaduška-tak trochu 😉 Odkial presne si?

dupinka
14. lis 2008

Ahojte!

Vavka, sesternica byva v Oranvskej Polhore...Uz sa na nu tesim 😵

petullia
14. lis 2008

Jadus, tak teraz by som to tak najradsej urobila... bo ma tak vytocil 🙄 .

jaduska
14. lis 2008

ivanka, napíšem ti to do IP 😉

Petu, dobre ti radím, pošli ho preč a hneď rodíš.... 😀

vavka33
14. lis 2008

Ivka,aj manzel pozna tvojho,vraj spolu robili.mas ho pozdravit 😉

jaduska
14. lis 2008

Ivi, som teraz kuk tvoje fotky, malý je fakt úžasný, hlavne na tej 11. A tá čiernobiela, čo máte spolu - krááááááása. Mne sa normálne viac páčia ČB fotky ako farebné.
A tvoj manžel je tiež z východu, či si išla za ním do NR?

ivanapav
14. lis 2008

jaduška- dakujem za pochvalu. 😉 Manžel je z Nitry.Ja som sem chodila do školy, tak som tu aj ostala.Ale chodime pravidelne na vychod, aj na dlhšie- ja s malym 😉

vavka- pozdravila som, 😉 podobne. 🙂

ivanapav
15. lis 2008

jaduška- zabudla som,dik za IP.Nepoznam tam nikoho. ☹

dupinka
15. lis 2008

Ahojte!

prajem vam pekny dnik!
Dufam, ze aj u vas je takto pekne slnecno a prijemne ako v NR... Dnes sme behali po obchodoch, tak som si kupila tehu rifle a bluzku a spodne pradlo. Uz bolo nacase, lebo sa zaokruhlujeme 😉
Potom hodim fotku bruska 🙂
Jadus, a ty ako??

jaduska
15. lis 2008

Ivi, my chodievame do SP niekedy do ZOO, inak tiež tým smerom som sa nejako nikdy neorientovala, skôr na Prešov 🙂

Dupi, ja pohodka, ešte sa zmestím do normálneho oblečenia, lebo keď som odstavila Sandru, tak som hrozne pribrala a vážila som o 10 kg viac, ako mám teraz, takže nadrozmerného oblečenia mám dosť. Najväčšia sranda je, že ešte pri San som si kúpila tehu menžestráky a keď som raz upratovala, tak som ich niekam založila, že to potrebovať nebudem a teraz keď ma zabijete, tak neviem, kde sú.... 😝
Inak v piatok sme písali písomku zo psychológie a mám pocit, že dopadla celkom dobre. Len pre istotu, aby som sa dlho netešila, tak Barborka nám už tretí deň teplotuje, v noci mala 39,4. Nezabral ani Nurofen, ani vlažný kúpeľ. Ale ráno už bola bez teploty, tak dúfam, že táto noc bude lepšia.

kikusa100
15. lis 2008

ahojte kocky..ako sa mate...?nejako som tu dlhsie nebola a neviem sa zapojit do debatky. 😀 😀 som tu len na skok...som unavena..dnes som mala tri skusky v skole a vstavala som rano o stvrtej lebo som sa musela este ucit..ide ma uz porazit..som uz taka unavena a este aj svadba..ale rozhodla osm sa ze salu dam vyzdobit profesionalaom...ten salonik kde mame posobi na mne tak zvlastne..tak nech to zutulni profesional..len dufam ze nebudem neviemkolko platit..no z druhej strany nam staci lebo je to do 40 ludi a viac nebudeme mat..a je taka akuratna.... no uvidime. co z toho vykuzli..chcela som vam poslat foto ake budem mat saty co som si skusala ale su nejake velke a neviem ich zmensit... 😒 ale nei som zvyknuta na dlhe saty, nosim len mini sukne hi hi 😀 a mam kratke vlasy tak si pripadam cudne...
vavka mi asi pisala o nejakych satach...ale ja som velmi vysoka mam 180 cm.. takze tak. skusala som is u nas v Jasmine a celkom v pohode..jedny su sukna a vrch a druhe su vcelku okolo krku..ved ked tak mi poslite do IP mail a posem vam foto ez co poviete..okrem toho este stracam pigment tak sa musim dat zastreikat aby mi nebolo vidno flaky takze mam dost problematicke vsetko..ete musim zhanat kopec veci..tak caute a napiste mi hi hi 🙂 😀 😉

jaduska
16. lis 2008

kikuša, tak to si taká urastená ako ja 😀 😀 😀 😀 Ale ja som si na svadbu kupovala nohavicový kostým, takže no problemo....
A nemôžeš si dať fotku tu do fotoalbumu? My mrkneme a môžeš ju potom vymazať. Keď nie, tak mne môžeš poslať na jaduska@centrum.sk 🙂

kikusa100
16. lis 2008

ahojte zienky..jaduska a dupinka..poslala som vam maila..dajte mi vediet ze co si myslite..ok?papa.. 😀 🙂 😉 😅

dupinka
17. lis 2008

Ahojte!

kikusa, napisala som Ti IP. 😉

jaduska
17. lis 2008

kikusa, dalo mi tvoje maily do spamu, tak som ich našla až teraz 🙂 mne sa tvoje šaty páčia - je to presne môj štýl, jednoduché - žiadna "torta" a tie fialové sú fakt zaujímavé... ti nezávidím to vyberanie teda...

jaduska
17. lis 2008

A som sa rozhodla, že tie, čo sú na foto 183 sú najkrajšie 😀

elinka27
17. lis 2008

cafte tak co petu uz rodi neviete? 😀

kikusa100
17. lis 2008

dakujem baby za komentar k satam..jadus a mne sa zda ze tie c. 183 ma rozsiruju neviem preco..ja som skor myslela tie okolo krku..co povies?

dupinka
18. lis 2008

Ahojte!

Elinka, no mozno uz nie je kinderko, ked sa neozyva....

PETULIA, drzime palce!!

roasha
18. lis 2008

nooooo,tiez by som povedala ze petulia je uz po,sa tesim na maleho drobca fotky. 😵

jaduska
18. lis 2008

kikuša, je to možné, lebo tie volány asi trošku rozširovať môžu, vieš, to podľa fotky ťažko. Tie okolo krku, čo majú takú hladkú sukňu myslíš? Oni sú všetky pekné, takže už si vyber iba podľa toho, v ktorých sa cítiš najlepšie 😉

Petu už je určite v nemocke, lebo je týždeň po termíne....tak hádam už je aj malý Julko na svete 🙂

elinka27
18. lis 2008

skoda som myslela ze keby sa narodil dnes mohli s mojim spolu oslavovat 😀

jaduska
18. lis 2008

čo vieš, eli, možno budú...tak zatiaľ iba jednému oslávencovi všetko naj, naj, naj k prvému rôčku, nech ho rodičia počúvajú a nech mu čoskoro zabezpečia súrodenca, aby mal s kým robiť nezbedy 😉

elinka27
18. lis 2008

jaduš dakujeme,ale so surodencom daj pokoj 😀 iba ak by armada zdvihla platy tak o 100% 😀

jaduska
18. lis 2008

ááále eli, neboj, kde sa najedia traja, najedia sa aj štyria (piati, šiesti)....náklady stúpnu, až keď pôjdu deti do školy a hádam dovtedy sa dočkáme hospodárskeho zázraku 😀