Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

bodka13
26. dub 2010

Dupi....úžasná fotka 😵 😵 😵

dalea
26. dub 2010

Dakujem za privitanie,nemam vela casu sem chodit,prave som znovu nastupila po materskej do prace,tak mi chvilu potrva,kym si usporiadam cas 😉

vavka33
26. dub 2010

Ahoj Dalea a vitaj.Pozeram,ze mas dceru Leu,ma tri roky,to presne ako moja.Kedy sa ti narodila?Moja 25.1.
Dupi,pekna fotocka

dalea
26. dub 2010

Moja 14.3.,neskor nahodim fotecky,ak sa mi podari najst si cas,uz bezim do prace 😀

dupinka
28. dub 2010

kto ste, kde ste??

vavka33
28. dub 2010

Hlasim,ze som tu

dupinka
28. dub 2010

Vavka: ako malá? Už jej je lepšie?

vavka33
28. dub 2010

Lejka je uplne vpohode,ani neviem,ze mame kiahne,mala ich 29,tie prve mala velke a ma nanich uz chrasticky a tie dalsie su len take bodky a tiez pomaly schnu.Ani raz sa nestazovala,ze ju to svrbi,ani zvysenky nemala,proste super.Ked to porovnam s Vanes ked malakiahne,tak toto je pohodicka.dnes je 6 den amy mame pomaly po kiahnach.niekedy trvaju aj 3 tyzdne.Ale jamyslim,ze jeto tym,ze ju nenatieram ziadnym pudrom,ale svedskymi bylinami,3 krat denne.je to ovela lepsie.odporucam naozaj vsetkym.plus podavat fenistil kvapky.A kazdy vecer ju umyjem len vo vode s troskou hypermanganu.Nie ako vravia,ze ziadne kupanie,sprchovanie,ved to je hlupost.ta pokozka potrebuje ocistit a zvlast ked ich natieraju pudrom.A 1 den som ju okupala vo vode so sodou bicarbonou.Sommoc rada,ze to ma taky priebeh.A ma vdaka kiahnam novy uces,hihi.Ale dobre,ze som ju ocvakala,lebo aj v hlavke ma par kuskov.A mala aj na jazycku a na to cucka panthenol tab.

jaduska
28. dub 2010

A naša SAndra ešte stále nemala kiahne.... 😕

lenkamt
28. dub 2010

ahojte.

Jadus - ani ja som ešte nemala kiahne 😅 čakám s dvojičkami, lebo ani pri Verči som to nechytilia 😕 ona mala tiež taký light priebeh.

ocko ide zajtra do košíc na vyšetrenia a odbery, ale ževraj mu dajú vedieť až 12.5. či ide alebo nie 😠

dupinka
28. dub 2010

juj, Vavka, tak to je super! 😉

Lenka: fuuuha, pekne dlho sa ešte načakáte. 😖

vavka33
29. dub 2010

Dalea,vsetko najlepsie tvojej Lejke k meninkam a veeeeela zdravicka 😵

dupinka
29. dub 2010

Všetko najlepšie Lejkám k meninám!! 😵 😵 😵 😵

vavka33
29. dub 2010

Za tu moju dakujeeeeeem. 😉

jaduska
29. dub 2010

Juuuj ešte stíham - Leuškám všetko naj k meninám.....

Leni - môj bývalý šéf chytil kiahne keď mal asi 35 rokov 😀

vavka33
30. dub 2010

jaduska moc dakujeme. 😉

bodka13
30. dub 2010

aj ja sa dodatočne pripájam ku gratulantom

Lueškám všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵

sveva
30. dub 2010

dodatočne prajem Leuškám všetko naj k meninám. 😵 😵 😵

vavka33
30. dub 2010

Dakujemeeeeeeeeeeeeeee.

dupinka
2. kvě 2010

Ahojte!

ako víkendujete? my sme boli v Topoľčiankach, bol deň otvorených dverí + ochutnávka vín. Super bolo. 😵

reny71
2. kvě 2010

Caute manzelky vojaku. Vubec jsem netusila, ze portal modrykonik existuje. Jen abych vam to ozivila, jsem majorka, manzel byl taky vojakem a mame ted 4 letou dceru. Hodnost mam vyssi nez manzel a tak je doma o zazitky postarano 🙂. Debata tady se mi libi, tak sem sem tam juknu.

jaduska
3. kvě 2010

Dupi - malý si to asi užil, že? Zlatunký je fotkách.....

Reny - wou, majorka??? Jukni sem kľudne aj častejšie, nielen sem-tam 😀

reny71
3. kvě 2010

Jadusko -casu je malo. Ale urcite se podivam. Resime vsechny podobne problemy. Ja kdyz potrebuji poradit co s chlapem, tak se ptam Davida na zeptejsemuze.cz . Ale to asi znas taky 🙂 . Jen ted to mam trochu naopak. Manzel uz neni vojak a ja jeste ano.

dupinka
3. kvě 2010

Ahojte!

Reny: vitaj!

Jaduška, díky 😉 Užili sme si krásny dnik plný slnka a pohody, fakt sa oplatilo ísť, koníky boli super a Adamkovi sa tam veľmi páčilo.

dzio2
3. kvě 2010

ahojte ako sa mate ?moc vas zdravim, citam vas poctivo , unas nic nove vsetko postarom , deti som mala teraz chore, ale uz je to lepsie , domacnost zvladam ale uz mi toska drbe , ale zvladnem ked musim , ne , dupinka uz si zmierena, ze manzel ide prec?

dupinka
3. kvě 2010

Ahoj, dzio. Iste to bude, az ked tam prevezme funkciu... Ale jasne, ze hej. 😒

lenkamt
3. kvě 2010

no čaute.

my to už máme z 95% na 50% chlap , ktorý sa pred psychologom vyjadril že má celú misiu v paži a namiesto ktorého mal ísť môj chlap , zrazu misiu nemá v paži a chce ísť 😀 takže teraz asi čakajú že kto chce ísť viac 😅

pozitívum celej veci je že budúci týždeň bude ocinko na výcviku v mt , takže doma 😀

inak víkend sme mali narodeninový, muž v piatok a Veronika v sobotu:

jaduska
3. kvě 2010

lenka - oslávencom dodatočne všetko len to naj, naj, naj.... 😀
máš nádherné dievčatá, dvojičky sú zlatulinké a Veronika je krásna kočka - po maminke 😀

leopolda
3. kvě 2010

Ahoj holky.

Taky sem,tak uplně nepatřím,manžel voják není,ale já ano.Seznámili jsme se na vojně.
Reny,tak to máš vysokou hodnost.
Já jsem jen pprap,mám za sebou 6.zahraničních misi a nikdy jsem nezáviděla rodině,která tady na mě čekala.Je to mnohem horší,než být mimo republiku.
Mejte se hezky. 🙂

lenkamt
4. kvě 2010

ahojte.

Jaduska - ďakujeme 😉

baby ja mám také nervy, tak dnes ráno mu zase povedali že ide 😝 zajtra mu povedia že nejde a tak stále dookola, kým neodletia 😝