Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
16. led 2009

Egrzuz vitaj u nas 😉

dupinka
16. led 2009

Egrzuz, do Liberca som chodila k segre, ked tam studovala textilnu... Hm, tu neistotu vam nezavidim,... 😖

Baby, ako budete vikendovat? Mna o chvilku caka jadza - to bude - piatkova spicka 😖 😖 A tak ideme do Martina a zajtra na Oravu! Juuuj, sa tesiiim.

sveva
16. led 2009

Dupinka my budeme oslavovať. Manžel mal včera narodky a v pondelok má švagor. 😉

kikusa100
16. led 2009

no svevi no my budeme tiez oslavovat ja mam narodky 21 a manzelik 26 hi hi...
vitam novu clenku..moja svagrina zije teiz na cechach..a v liberci studovala vs textilku..caute a pekny vecer

egrzuz
18. led 2009

Holky včera ten atentátník byl kousek od základny, kde je Jarda. Fujjjj ☹ Nevím, jestli o tom víte, říkali to u nás ve zprávách. Naštěstí teď volal a je v pořádku

kikusa100
18. led 2009

hej ja som o tom pocula a az ma zamrazilo..moj ma ist od 1.6 do afgacu do kandaharu..ale nepostrehla som kde sa to presne stalo v akoej casti..afgaca??

egrzuz
18. led 2009

Kikusa, bylo to v Kabulu , naštěstí je všechno v pořádku, ale měla jsem teda strašný strach než se ozval
V červnu by měl odjíždět ten můj domů 😉

jaduska
18. led 2009

Kikuška, krásna nevestička si bola, aj tvoj drahý je fešááááááááák.....super, že to všetko dopadlo podľa tvojich predstáv, nech je taký krásny celý váš život.... 😉

Ja sem teraz voľajako nestíham, čakajú ma ešte dve skúšky - v sobotu pedagogika a 30.1. biológia - to bude prúser, zatiaľ mám zo všetkého A, ale z bioly vraj dáva iba D, E a FX, ani sa mi učiť nechce, keď viem, že aj tak dostanem zlú známku.... 😠

kikusa100
18. led 2009

jadus dakujem... si zlata...
neboj skusky nejako dopadnu..drzim palce nech dopadnu co najlepsie..viem o com hovorim, ja sa tiez trapim so skolou..este dve skusky, dopisat bakalarku a pootm statnice...vobec sa mi nechce ucit..papa

bambulkaj
18. led 2009

Ale Jaduš,zvladneš ľavou zadnou...a čo študuješ?klobuk dole popri deťoch🙂Ja robím na doktoráte, ale čím menej sa mi chce...☹Tak ja zas kuknem sem až o týždeň. pa, všetkym pekný týždeň🙂

jaduska
19. led 2009

bambulkaj - študujem preškolskú a elementárnu pedagogiku. Z tej biológie nemám strach, žeby som sa nenaučila, len ma štve to, že sa s tým budem trápiť ako blbec, aby som vôbec dostala E ☹

roasha
19. led 2009

http://www.cas.sk/clanok/103026/vyrocie-letecke...
.........spomienka......... 😔 😢

jaduska
19. led 2009

veru, dnes je smutné výročie....manžel chudák po službe musel ísť ešte vence klásť ☹

vavka33
19. led 2009

Tak som si to pozrela aj ja a kotulaju sa mi slzy.je to strasne,najma ked vieme,ze aj nasi manzelia takto riskuju kazdy den.A medzi tymi vojakmi bol aj moj kamarat a spoluziak z gymnazia v Kubine. 😢
Ako sa dnes mate?
Dupi a jaduska,co robia bruska? 🙂

dupinka
19. led 2009

Ahojte!

Prave sme sa vratili domov, boli sme u tety v Martine a tak na Orave, tiez u tety. tam som bola naposledy ako dieta. Je tam uzasne, krasne, naaadherna priroda, pokoj, vela snehu a zima. Super som si oddychla.
Brusko trochu zlosti, je tvrde.. 😖 co by vraj este take nemalo byt.

Aj ja sa ucim, konstrukciu na autoskolu. Buduci tyzden mam skusky, teraz ma cakaju kazdy den jazdy, v spicke, to bude teda veselo 😒 .

Veru, dnes je smutne vyrocie,.... nepochopi, kto neprezil, alebo nie je denne v situacii, kedy sa musi takto o svojich blizkych strachovat.

sveva
19. led 2009

dupinka snaž sa čo najviac oddychovať, vylož si nohy a kúp si mangezium.

vavka33
19. led 2009

Dupi,sveva ma pravdu,oddychuj.
No a na Orave si vzdy oddychnem aj ja,je tam iny vzduch,ta priroda je taka carovna

kikusa100
19. led 2009

ahojte moje...no asi ma porazi..manzelovi dneska volali z prace lebo mal NV, ze asi na 90percent do afgacu nejde lebo mu prislo ze je zaradeny do konkurencneho povysena ci ako sa to vola.ide ma porazit..este vo stvrtok sa to ma rozhodnut..prezivame stresy lebo kazdu chvilu je inak..najprv krvne testy, teraz zasa toto neveim ci to nie je znamenie..
aj tak sa stale bojim lebo kazda misia je riziko...aj ked moze zarobit kopu penazi,ktore teraz potrebujeme velmi ale ono mozno to tak ma byt, ze tam nema ist...verim ze vsetko zle je na nieco dobre..uvidime..ale bolo mi ho tak luto chudaka..boze take stresy.. ☹ uz bol na to nachystany ze no ok, a zrazu toto..mozno je to fakt znamenie z nebies?hm?

jaduska
19. led 2009

kikuša, to môj bol asi pred dvoma rokmi už normálne v Nitre na výcviku pred misiou, absolvoval všetky testy, vyšetrenia, nakúpil si výbavu, vrazili sme do toho kopec peňazí, lebo si musel ešte aj zuby dať do poriadku, asi 3x bol kvôli tomu v Košiciach a nakoniec, už keď mali ísť na posledný pohovor, tak zrazu voľakto zistil, že slobodníci ísť nemôžu....to až vtedy by ťa porazilo...

Vavka, u nás brucho OK, malé kope ako o dušu, dúfam, že nebude hyperaktívne ako Barborka, lebo dve živé deti nezvládnem.... 😵

dupinka
19. led 2009

Kikuska, ale na strane druhej, budes ho mat doma.... A konkurencny vyber je fajn vec, ak nim prejde, bude povyseny, tzn. vyssia hodnost = vyssi plat.

Inak, mam info!
Nerusia sa Michalovce ale Trebisov, ten uz teraz.... O MI sa uvazuje, ale zatial nie, kedze to nie je realne kvoli presunu techniky a ludi. Mam to potvrdene vysokopostavenym p. majorom. 😉

Co sa tyka bruska, tak mam trochu obavy. Na poradni sa ma lekar pytal, ci ma neboli brusko, ani nebolelo. Len odvtedy ho mam stale pevnejsie a male citim skor dovnutra, ako kopanie do vonku, len kdesi dole v podbrusku obcas. 😖 😖 Tak asi zajtra zbehnem za dokym, nech ma pozrie, pripadne mi predpise vitaminy a tak.

jaduska
19. led 2009

Vidíš dupi a my máme tiež info od jedného majora, ktorý vravel, že MI sa rušia, tak ako vraveli manželovi - ich palebná... 😕 Tak uvidíme, ja už to neriešim, dáko bolo, dáko bude, prinajhoršom pôjde mužíček na materskú a ja do práce 😀 😀 😀 😀

K doktorovi radšej choď, dúfam, že to nebude nič vážne....

kikusa100
19. led 2009

no praveze hovoril ze to je len taka formalita, lebo nemaju pre neho aj keby ho povysili v roznave fleka..takze tak..
no manzel hovoril ze michalovce idu do afgacu lebo im ho pridelili a ze roznava ide len vyber ludi..takze tak je to....a ze roznavu nebudu rusit do roku 2012..ale aj tak si mylsim ze zrusia aj tu roznavu..

ekia
19. led 2009

Dievčence nebláznite, že MI sa rušia. Ja sa sťahovať nechcem 😕 😠

dupinka
19. led 2009

V ARMADE JE REALITA TO, CO SA UZ STALO...... preto nerobte paniku, muzi sa to dozvedia vcas.

Kikus, mas IP, tak si to, prosim, precitaj. 🙂

sveva
19. led 2009

Kikus manželovi dnes ráno povedali, že ide iba na 3 mesiace a poobede už že ide na pol roka. 😲

ekia a v ktorým kasarňach robí tvoj manžel?

zoya1
19. led 2009

Ahojte!
Toľko ste toho popísali, že len čítam a čítam 😀 😀 😀 .
K tým vojenským dovolenkám: my sme boli 2x. Prvý krát Tatranské zruby - Ďoďko mal 2 roky - bolo super - veľmi sa nám páčilo. Druhý krát sme boli na Mallorce - Zoja mala 10 mesiacov - taktiež super dovolenka. A musím sa zasmiať nad tými rečami, že je problém ich dostať. Teda aspoň ja čo poznám ľudí, tak chodia na tieto dovolenky každý druhý rok. Bez problémov. Sú to dôstojníci ASR - služba tak cca 10 až 15 rokov.
V Trebišove sa ruší len 1 prápor - tankový - takže tiež žiadnu paniku.
Ja mám skúšku z biológie 26.1.2009 - tak od zajtra učím učím. Držte palce. Niekedy sa sama seba pýtam, či mi toho bolo treba. Pokračovať na druhej vysokej fúúúúúúúúúúúúúj.
Pozdravujem vás všetkých. Pá pá
PS: V piatok sme boli na vojenskom plese - bolo neskutočne super.

ekia
19. led 2009

sveva, v dukelských

petullia
20. led 2009

Cawte babusky.
Ta moj mangel siel na tyzdnovku do ZA ta si valcime so skorcom sami. vcera bol uuuuzasnyyy 😵 , cely den ani slza, len sa chichunal a reccnil, no zlatyyyy a dnes! reve ako pavian a ja vobec netusim preco. uz som robila aj nemone, aby dobre bolo a len horsie a horsie ☹ ... uz zaspal od unavy, ta dufam, ze sa z toho vyspi. dnes maju prist dve kamosky, spravime si pekny den a vlastne vecer a celu noc 🙂 ... taka damska jazda so skorcekom, keksy a kako a taaak.. vselijake nove drby 😀 ... juuuj uz sa tesim! len nech je malinky zase ok. 😔
skuska z bioly.... nooo... to bola hadam jedina na ktoru som sa tesila... a este aj z telesnej som mala rada. ja biolu mozem a aj matiku 😅 ... cudna som, ze? 😀
aj moj Juli xce ist do Kosova, ale nevie ci mu to vyda koli hodonsti, ci daco take vravel... 😒 a na dovolenke sme neboli ziadnej a ani asi nepojdeme... ak tak na maltu... dom stavat 😀 . kazdy rok sme sa chystali k moru a ani raz nevydaalo... casovo. 😒 ja som more videla lenv telke, ta y som xcela ist... ale prezijem aj bez 😔 ... ok iddem sa napapat konecne... 😝

jaduska
20. led 2009

Petu, dnes je blbé počasie, tak sa malému nečuduj.... 🙂 Čo sa týka biológie - nemám problém sa to naučiť, len mi vadí, že nám profesor dal spracovať témy - napr. také fázy menštruácie a už som našla asi 5 rôznych výkladov na danú tému a každá je iná. Tak teraz buď múdra, čo napísať do písomky....čo ak sa akurát nestrafím do tej, ktorú on považuje za správnu????

ekia - aj môj je v dukelských. Tam majú rušiť iba 3.palebnú, vyšlo to už aj v rozkaze, ale ako píše dupinka, môže sa to kedykoľvek zmeniť a kým ich naozaj nezrušia, tak to nie je istéééé...

jaduska
20. led 2009

Petu,máš krásnu fotočku v profile 😉