Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

sveva
3. bře 2009

dobré. 😀 😀 😀

kavaapalma
3. bře 2009

NO.1 😀 😀 😀

marianka8004
3. bře 2009

u nas je krasne.vyvešam pradlo a ideme vonku,už aj Viktorka nam skončila vyučko,tak sa prejdeme.

marianka8004
3. bře 2009

vedeli by ste mi poradiť?chcem dať fotky do albumu,ale stale mi vypiše,že su velke.ako ich možem tmenšiť?na pc som len začiatočnik.a mm je preč,tak mi nema kto poradiť.

lenkamt
3. bře 2009

ahojte.

Bodka13 - on je v mt asi od 1995, na poddôstojníckej akadémii od jej začiatku, však ukáž chlapovi náš album - máme tam aj ocinka 😉 možno ho spozná a bude nadávať 😀

Marianka - ak máš windows tak si fotku otvor v skicári a tam v ponuke obrázok máš roztiahnuť/skosiť, v tom roztiahnuť máš 100% vodorovne aj zvislo - obidve zmeň na 50% a fotku zmenšíš. 😉

vavka33
3. bře 2009

Zas som sa nasmiala. 😀

kikusa100
3. bře 2009

caute kocky..no ja neviem ..mrchu som mala dostat meska mi normalna asi jeden dva dni..test negativny..ale brucho ma nenormalne boli ale mam aj take slabe spinenie..ja mam cyklus 25-26 dnovy a teraz je asi 28dc..tak neviem..asi je eset skoro..ale asi tu mrchu dostanem.
ale este co sa tyka bazalky..nemeriam si teplotu lebo sa mi nechce..ale asi na 24 dc som si odmerala tak som mala okolo36,8 ja mam nizsiu teplotu pre SZ. ale dnes som aj ocakavala ze sa mi znizi a len tak zo srandy som odmerala tak 37,0 tak to som cumela..lebo ja nikdy nemavam take vysoke teplotky..tak uvidime.. mozno to aj vyslo.. xi xi
a vy tehulky, mamicky ake ste mali s tym skusenosti..??

dupinka
3. bře 2009

Ahojte!

dnes je aj v Presove krasne teplucko, slnecno. Bola som u mojej babky, nakupila drobcovi kraaaasne vecicky. Uz mu ani male nekupujem, pretoze toho ma dost. Skor kupime este nejake vacsie cisla dupaciek a mame vsetko co sa tyka oblecka.

Kikus, ja ti s tym poradit velmi neviem. Bazalnu tepl. som si nikdy nemeriala, cyklus som mala pravidelny na den. No a test som robila dva dni pred MS, bol negativny. Na dalsi som sa odhodlala az 5 dnovom meskani.
Hlavne to neries a nemysli na to. Aby si nahodou nebola sklamana. Aj ked ti prajem, nech to vyjde!!!

vavka33
3. bře 2009

Kikus,bazalku som si meravala a vzdy ked som bola tehu bola vyssia.odmeraj si aj zajtra,ak bude zas 37,alebo viac,vypada to na tehu 😉 test ti tak skoro este nemusi ukazat nic 😉

marianka8004
3. bře 2009

kikus s bazalkou tiež nemam skusenosť,ale pred tym ako som bola prvy krat tehotna,tak som mala taku prišerne silnu a bolestivu men.aj som vracala bolo to hrozne na to nikdy nezabudnem.ms som mala tiež pravidelnu,a ked som ju na dalši mesiac nedostala na vypočitany den,tak hned na druhy den som si robila test,a bol poz.
a ked som bola tehotna druhy krat,tiež posledna bola velmi silna.ked po tom babetku tužite,tak sa to raz podari 😉.určite. 😉

kikusa100
3. bře 2009

ahojte kocky..no uvidime co bude zajtra..som zvedava no nechcem si davat nadej lebo viete ako to je dnes s tym tehotenstvom..kazdy ma skoro problem.. ☹
maji ty si mala menzes a bola si tehu?...

dupinka
3. bře 2009

aj ja som mala ako marianka poslednu MS pred otehotnenim veeelmi silnu a bolestivu. Hm, ajkoby sa telo pripravovalo...

marianka8004
3. bře 2009

kikus-ja si myslim,že pred tou poslednou MS som otehotnela. tak mi to vychadza 😉

jaduska
3. bře 2009

kikuška, hlavne sa nestresuj....vajíčko a spermie potrebujú na spojenie kľud a rozvahu 😀 😀 😀 😀

kikusa100
3. bře 2009

ahojte kocky..je tu niekto?
no robila som si test a robila som si ho este poobede, rapi preg clear..no a mala som ho negativny.tak som ho strcila do skrinky a teraz som na neho kukla a mala som tam taku divnu rozmazanu ciarku..co mi sisi??hi hi aspon mame novu temu na rozoberanie xi xi

kikusa100
3. bře 2009

mam to hodit do albumu??len tak na kratko a hned to vymazem..

kikusa100
3. bře 2009

kocky tak tom to hodila do albumu... ja neviem..ale je to divne... uvidim zajtra...najprv negativny potom pozitivny..ale ta ciarka je nejako divne kriva nie?? 🙂 😎 😀

lenkamt
3. bře 2009

Kikus - toto sa mne stalo pri dvojičkách s tým testom, najprv som ho zahodila a potom mi to nedalo tak som ho vytiahla a boli dve čiarky jedna normálna a druhá len taká čmuha 😅 a tiež som špinila.
ale čakaj , ešte je fakt skoro.

určite držíme palčoky, všetky 😉 🙂

jaduska
3. bře 2009

kikuša, ja nechcem byť pesimista, ja ti strašne prajem, aby bol pozitívny, ale myslím, že po dlhšej dobe sa tam už môže ukázať hocičo, skús si prečítať návod. Tuším som to ja čítala, že ak sa druhá čiarka objaví po viac ako 15 minútach, tak to nič neznamená ☹

kikusa100
3. bře 2009

no to asi hej...radsej budem aj ja pesimista ako optimista..aspon nebudem sklamana..dam vediet zajtra co a ako..ok..idem radsej kukat telku.. 🙂

niki29
3. bře 2009

ahojte kocky - tak ako ze sa mate? ja som zacala pracovat je to makacka hlavne je velmi vela chorych deti aj 50 za den, nasa mala je tiez chora ma anginu ale uz je lepsia su s tatikom doma. Praca je fajn no po 3 rokov sa clovek potrebuje zase do toho dostat. Hlavne to ranne vstávanie aj ked vstávat o 6.45 je dobre nie? lenze s Nikou sme si pospali aj do 8 hod. Kikuska ja som mala menses este v juli a uz som bola tehotna no trval mi len 2 dni takze som vedela ze nieco asi bude . Hlavne nato nemysli a velmi ti drzim prsteky aby vam to vyslo 🙂

jaduska
3. bře 2009

niki, super, že sa ti tam páči, nech ti to dlho vydrží.... 😀 😀 😀 😀 budeš to mať na budúci rok perné, ak chceš aj študovať, ale popri jednom dieťatku sa dá a keď ťa v tom manžel podporí a pomôže, tak pohodka....prvý semester je asi najťažší, kým si človek nájde systém, ale potom to pôjde..... 😉

kikusa100
3. bře 2009

niki no to vstavanie mas fajn...aj pracovnu dobu...len sa musis do toho dostat..neboj sa zvladnes to..a nech si tatik uzije malu..nie?no je to tak ze clovek si po takej dlhej dobe tazsie zvyka do prace..este ze mas vojaka a moze si zobrat OCR..xi xi 😉

marianka8004
3. bře 2009

lenkamt-skušala som to s tymi fotkami dala som to na 50% a nič.ja už neviem 😒
kikusa-držime palčeky silno silno 😉

lenkamt
3. bře 2009

tak skús na 30 možno treba až tak, neviem ako máš nastavený foťák 😉

niki29
3. bře 2009

Babenky presne aj ja vravim že nech si ju tatik užije pretože tyždeň bol preč a na buduci tyždeň znova odchadza do Kostolianoch. keď začne mala chodiť do školky tak musime vstavat skôr o 6.30 ale aj stak je to ešte super. Inak babky v autoškole sa schyluje už ku prvej jazde a ja neviem čo ja budem robiť za tym volantom takže sa tešim 😀

kikusa100
3. bře 2009

maji a aky mas prehliadac?nemas nahodou windows fotogalerie?keby is ho mala tak tam je taka moznost hore na liste ze otvorit a daj si ´daj program microsoft office picture manager..a tam si daj upravy a daju sa tam zmenit velkosti fotiek..je to dobry program..napis ci mas..pa

marianka8004
3. bře 2009

kikus-mame ten prehliadač našla som to,ale neako to neviem nastaviť.v PC som total.začiatočnik.asi počkam na mangela 🙂

kikusa100
4. bře 2009

no tak si otvor fotku...hore na liste mas otvort a ukaze sa ti :bud v tom manageri, aelbo malovanie alebo iny program..ty si zvoli tu prvu moznost , otvori ti to v tom..a na pravej strane budes mat moznosti a vyberies su jednu ze upravit fotky..a ukaze ti co mozes s nimi robit..tak das zmenit velost a kliknes na tu listicku co sa ti tam vyhodila a mas zmenit na velkos..napr. web..email normalna velk, velke..ty das web..male..a potom ked to budes chciet zavriet cez krizik tak sa ta opyta ci chces zmeny ulozit tak das ano a je to.. xi xi
nie je to tazke..ja hovorim ze pc programy su dost primitivne..treba len skusat a skusat a citat a citat...atd...a pojde to....
no ale mozno sa ti to uz aj podarilo pozeram ze uz mas album?? 🙂

kavaapalma
4. bře 2009

ja len narychlo lebo ponahlam do prace akurat som dovarila este urobim sklapacky,osprchujem,namalujem a bezim do roboty.....
drahy je furt chory normalne drzim post ach joooooooooo tak z toho tehotna nebudem 😖