Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

marianka8004
7. kvě 2009

jadus-ja tiež ked som von tak robota dnu je neporobena.ale rano rychlo pospratujem a ideme vonku.avonku davam pozor na malu a pri tom si možem robiť.

vavka33
7. kvě 2009

Roi dakujeme za ino 😉

dupinka
7. kvě 2009

Hlasim, ze sme dnes este 2v1.. Koniec hlasenia 😀 😀 😀

Zmenit sa to ale moze kazdu chvilu, aj ked momentalne sa citim veeelmi dobre.

jaduska
8. kvě 2009

juuuj, dupi, inak toto čakanie ti teraz nezávidím.....človek by to už aj chcel mať za sebou, ale zároveň má strach, čo ho čaká....no ale potom ten výsledok stojí za to.... 🙂

vavka33
8. kvě 2009

dupi,tak uz utekaj rodit 😀

dupinka
8. kvě 2009

Ahojte!

porodu ako takeho sa nebojim.Skor mam obrovsky pocit zodpovednosti. Uvidime, co dnes, kedze nejake priznaky sa objavuju... Samozrejme, dame vediet 😉

jaduska
8. kvě 2009

Joooj, dupi, ja som viac nedočkavá pri tvojom pôrode ako pri svojom....ale to preto, že ti tak strašne prajem zažiť ten úžasný pocit, keď ti ten maličký uzlíček ukážu.....
Inak prvého pôrodu som sa nebála ani ja, ani druhého, až tretieho 😝 😝 😝 😝

dupinka
8. kvě 2009

Jaduš, díky 😀 😀 😀

roasha
8. kvě 2009

jeeejo dupi,ze by sa uz daco chystalo? 😕 😵
a neboj sa,ani ja som sa prveho porodu nebala 🤐 😅 😀
tak ak by si to uz adamko rozmyslel,tak prajeme rychly,a co najmenej bolestivy porod. 😵 🙂

marianka8004
9. kvě 2009

dupi dnes si sa nezahlasila 🙂
neviete o nej niekto niečo?žeby už dačo?

bodka13
9. kvě 2009

dupi ešte si domka?
ahojte hviezdičky 🙂
idem oddychovať,lebo zajtra sa chystáme do parku otestovať korčule...večer vám nahlásim či sme všetci celý 😀

marianka8004
9. kvě 2009

bodka13-tak vam prajem,nech vam vyjde počasie a bez ujmi na zdravý hlavne. 🙂
dupííííííííííííííííí kde síííííííííííííííí 😉

sveva
10. kvě 2009

Bodka užite si to. 😉

Dupinka sa nweozýva, tak je už adamko asi na ceste. 😅

vavka33
10. kvě 2009

Bodka,kam chodite korculovat?aj my by sme niekedy isli 😉
Dupinka chce byt dnes na den matiek mamina 😀 skusim jej napisat smsku 😉

jaduska
10. kvě 2009

vavka, tak nezabudni daj vedieť aj nám...

roasha
10. kvě 2009

ze by?ze by? 😕 😵
dupi,myslime na vas! 🙂

marianka8004
10. kvě 2009

všetkym mamkam prajem všetko dobre 🙂 hlavne dobre deti a dobrych manželov. 😉
žeby sme mali o jednu mamku viac? 🙂 🙂 🙂

vavka33
10. kvě 2009

Pisala Dupinka,este su stale spojeni,mala pravidelne kontrakcie,no stale je malo otvorena.a potom aj kontrakcie uz boli nepravidelne.vyvolavacku jej nechcu dat.
tolko jej smska.
Ak budem vediet nieco nove,napisem.

sveva
10. kvě 2009

vavka tak jej napíš nech sa drží a všetci na ňu myslíme.

By ma zaujímalo, prečo jej nechcú dať vyvolávačku.

jaduska
10. kvě 2009

dupiiiiiiiiiiiiiii drž sa....

ono tá vyvolávačka by možno mohla niečo pokaziť, keď kontrakcie má, tak je všetko OK, treba to nechať na prírodu....možno sa to potom rozbehne tak, že nebudú stíhať....

vavuš - ty nezabudni podávať čerstvé infošky

bodka13
10. kvě 2009

😕 ešte rodíme?...alebo je už Adamko na svete? 🙂

hlásim že počasie nám prialo 🙂 a všetci sme bez zranení 🙂 ....bolo super,mali sme aj foťák ale zabudla som fotiť 😀
vavka boli sme v parku,na tom chodníku pre korčuliarov...ak bude pekne chceme ísť aj budúci víkend...chalanom sa páčilo a Davidko stihol obehať aj bludisko(to bolo kúsok od lavičiek),nabudúce mu musím pribaliť aj kolobežku 😉
...to by bolo super keby sme sa stretli a keď už bude Dupinka kočíkovať vytiahneme aj ich do parku 🙂

vavka33
11. kvě 2009

bodka,tak sa dohodneme,sli by sme aj my 😉
dupka sa neozvala,ale mozno su uz na svete.
Vyvolavacku tu nechcu davat a uz vobec nie 1.rodickam,mohla by sa dotrhat.ak ano,tak rano a to len pan docent.
No snad to maju za sebou.ak napise,podam hlasenie 😉 ked sa nedostanem na net,napisem tebe Jduska a ty totu zahlasis.
Idem do skoly,tak sa tu majte zatial pekne 🙂 Nas tatko je domka,s Leou,bola prechladnuta a aj on,tak sa budu doliecovat. 😉

marianka8004
11. kvě 2009

dupke držime päste snad to už teraz maju šťastne za sebou 😉
ešte tu nakuknem cez deň 🙂

jaduska
11. kvě 2009

jaj dúfam,že to dupi má už za sebou, nech ju Adamko dlho netrápi.....

vavka - daj hneď vedieť, ak bude niečo nové....

vavka33
11. kvě 2009

Maly adamko je nasvete.Meria 49cm a vazi 3000g.obaja su v poriadku a tesia sa na Vas 😵
Gratulujeeeeeeeeeeeem.

marianka8004
11. kvě 2009

dupinka-blahoželame,prajeme všetko dobre,skore zotavenie a vela radosti z maleho.adamkovy prajeme aby bol zdravy a aby bol rodičom na radosť.

zoya1
11. kvě 2009

jééééééééééj dupi gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!
Hlavne veľa zdravíčka a šťastíčka v živote. Určite je chutnučký maľulinký jeden 🙂 .
Aj moja známa včera porodila dvojčatá. Doma má 2 ročnú dcérku Zuzku, a teraz k nim pribudli chlapček 3720 g a dievčatko 3710 g. Na dvojčence neskutočné čísla nie????

sveva
11. kvě 2009

dupinke gratulejemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! prajeme skorý návrat doma a dostatok mliečka.

Tak mne sa zdá, že tu vyvolávačku dávajú.

ka77ka
11. kvě 2009

jeeeej Dupinka....srdecne ti gratulujem k Adamkovi.Prajeme mu vela zdravicka, stasticka, a nech vam robi len a len radost. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zoya..teeda, riadne velke dvojcata. 😎 ja som ani jednu nemala taku velku. 😀

jaduska
11. kvě 2009

No supeeeeeeer, tak kámoš pre našu Oli je už tiež tu....gratulujeme a tešíme sa..... Adamko nech veľa papá, aby nebol od Olívie menší 🙂 🙂 🙂 🙂 Dupi, ty sa daj skoro dokopy a užívaj si drobčeka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵