Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
2. črc 2009

Petulia, ahoj!

Uzasne fotky!!!!!

To ste sa fotili niekde v ateliery? WAW. A drzime palce, nech to odlucenie od ocinka zvladnete ako spravni vojaci... Urcite to nebude jednoduche, no mas nas, vsak baby? 😉

petullia
2. črc 2009

Dik dik... vsak sa na vas spolieham 😀

vavka33
2. črc 2009

Petu,nejdeme do LV,manzel tam len robi.A na vyradenie ma ist nieco strielat.To sa ho opytam,ci tam nemozem ist aj ja s babami,by sme sa stretli.Fotocky su nadherne.

petullia
2. črc 2009

by bolo fajn 🙂 ... dik

jaduska
3. črc 2009

dupi - konečne fotka aj v pase 😉 😉 😉 😉 Adamko je krásny chalanisko....ja mám fotky na facebooku, tu radšej nedávam, tam sa dajú zamknúť....

petu - to môjho muža prevelili do Levíc, tak rozmýšľame čo ďalej....tiež máš krásne fotečky, si fakt kočka, aj manžela máš sympaťáka no a malý je samozrejme úchvatný, ale priznám sa, tie fotky so "zbraňami" - eee, deti a zbrane mi nejdú dokopy, aj keď je to možno recesia vzhľadom k povolaniu tatina....

vavka33
3. črc 2009

JAduska,urcite je to koli povolaniu tatina,inak si myslim,ze je kazdy proti zbrani v spojeni s detickami,
A co vravi manzel na Levice?Vraj tam prislo velaludi.
Petu,my sme nikam nesli,tatko vravel,ze to bude trvat chvilku a potom co by sme tam robili a aj predtym.A boli ste?ake to bolo?pekne tam strielali farebnedymovnice-trikoloru?to nas tatuldo 😀

bodka13
3. črc 2009

halóó bambulky 🙂 ...krásny slniečkový dník vám prajem 🙂

petuli...pekné foto 😉
jadus,vavka ako prázdninujete? 🙂 ...nám sa pomaličky blíži dovolenka,tak začínam aspoň v hlave robiť kôpky pre deti,tatovi,mne a ostatné 😀 😀 😀

kavaapalma
3. črc 2009

ahojte,uzivajte leta,slniecka a pohody ja budem tiez kolko sa bude dat 😀
za chvilku odchadzam prec jak kazdy vikend vyvetrat si hlavu z tej . . . prace 😝
inak nic nove 😎
a moj ak pojde tak do afganu-nie som z toho nadsena no zatial to neriesim,budem to riesit az jak to pride 😖

petullia
3. črc 2009

Jaj.. som to domotala.. sorry... som narychlo citala 😅 Jadus jasne, ze je to recesia.. to je airsoftova zbran 😉
Ano boli sme.. pekne strielal 😎 ... zistila som, ze mam reflexy za jedna 😀 som sa nazmurkala riadne 😀

jaduska
5. črc 2009

ahojte....no manžel, keď došiel z Levíc, tak skonštatovaL: "Šak tam 80% východniarov" 😀 😀 😀 😀 Dosť veľa ľudí tam vraj pozná ešte z Jelšavy, aj Martina, takže zatiaľ celkom pohoda....akurát, že sa šušká, že možno ich budú pre zmenu do Trebišova presúvať....no ja už radšej nekomentujem, len tajne dúfam, že áno, lebo ak ostáva v Leviciach, tak nám to riadne naruší rodinný rozpočet, už takto sme ledva vyšli a teraz má náklady vyššie, nehovoriac o tom, že príde v piatok neskoro večer a v nedeľu už musí ísť, z Michaloviec mohol v prípade núdze hocikedy dobehnúť, z LV asi ťažko, tak si budem musieť so všetkým poradiť úúúúúúúúúplne sama 😖

bodka - užite si dovču, ja teraz tiež niečo hľadám, lebo konečne vieme, kedy bude mať tatino dovolenku....

jaduska
7. črc 2009

kde ste všetky???? 😉

bodka13
7. črc 2009

😕 nikto sem už nechodí 😢

jaduš ...ďakujem ,dúfam že si užijeme slniečko a more 🙂

dupinka
8. črc 2009

ahojte!

ale chodíme sem,.... len si viac užívame slniečko a drobcov. 😉

kavaapalma
8. črc 2009

presne tak slniecko a leto 😉 neviete mi nieto poradit ak ceme ist na tyzden do chorvatska autom ale bez cestovky sami si objednat ubytko cez net nejaku stranku dala som do googlu ale neviem sa z toho vymotat... 😀 😀 😀 a popravde ani velmi nemam cas to tam tolko kukat 😅

dupinka
8. črc 2009

Kava:
croatia.hr resp. http://sk.croatia.hr/Home/

alebo

http://www.holiday-home.org/cz/desktopdefault.a...

tato druha stranka je lepsia, das vyhladat lokalitu, kam chcete ist a ukaze ti ponuky... 😉

jaduska
8. črc 2009

kava - my sme takto boli pred pár rokmi v Chorvátsku, ale vybrali sme si najhorší možný termín, keď sa tam dovalili všetci západniari, tak sme mali problém nájsť ubytko, boli sme 2 dni u jedných a potom sme objavili takú tetušku, čo inak neprenajíma izbu, ale nás zobrala....nakoniec mala aj dákych príbuzných na Slovensku, tak asi preto 😀

My toho roku asi na Slovensku, aj som chcela ísť niekam k moru, ale ako rátam, tak rátam, vyšlo by nás to minimálne na 30 tis., tak si to asi odložíme až keď pôjdem do roboty a Oli by si to aj tak neužila....

Dupi - ako rastiete? Naša bambuľa už má 6 kg, riadna baba je to, Lily dvojročná váži 10 kg a Oli trojmesačná 6 kg....o chvíľu ju asi predbehne 😀 😀 😀 😀

bodka13
8. črc 2009

http://www.chorvatske.sk/ ....aj tu sa dá nájsť ubytovanie,my hľadávame cez toto a doteraz vždy úspešne 😉

jaduš.... 😀 😀 😀 dobrý rozdiel medzi princeznami...aj naši chalani sú tak podobne 😀 Martin 9 rokov/23kg je ako slíž a David 6 rokov/20kg ale je akurát 😉

jaduska
8. črc 2009

no bodka, budeš musieť tých svojich chalanov viac kŕmiť, veď naša Sandra 6-ročná váži 21kg a je chudá, všetky nohavice z nej padajú.... 🙂

bodka13
8. črc 2009

😀 😀 😀 ...Davidko je podľa tabuľky povedala doktorka ale Martinko bude musieť ísť do nejakého chlievika ako Janko a Marienka keď ich ježibaba krmila 😀 😀 😀

dupinka
9. črc 2009

ahojte!

Jaduška, náš Adam má 4980g a 56cm... 😉

jaduska
9. črc 2009

dupi a Adamka ti merajú v poradni? U nás deti vôbec nemerajú, ani dĺžku, ani obvod hlavičky....nič

sveva
9. črc 2009

ahojte baby.

Tak už som slamená vdova. 😢 😢 😢

Eliška má 2,5 roka a má 12 kg a Šárka o chvíľočku rok a má okolo 9 kg. Dnes sme boli u lekárky, lebo akosi začali soplíkovať. Dostali kvapky do nosa a ešte nejaké lieky. Je to na nervy. Tatino odíde preč a deti ako naschvál sú choré. No nič nejako to už zvládneme.

dupinka
9. črc 2009

jaduška, áno, na poradni.

Svevka: držte sa!!! 😉

kavaapalma
10. črc 2009

dakujem babule 😉
vyzera to tak ze dovolenku budeme mat od toho 10.8 tak dovtedy nieco zbuchame 🙂

jaduska
10. črc 2009

Svevi neboj, to zbehne.....o chvíľu je mužík doma... 😉

jaduska
13. črc 2009

jaaaj zase si tu budem samopiskovať ako aj minulé leto???? 😕

neva....pozdravujem vás, užívajte si dovolenku a slniečko, ja si užívam chvíľku, že mi obe deti spia - zázraky sa dejú......... 😀 😀 😀 😀

dupinka
13. črc 2009

Ahojte!

neboj, Jaduš, občas sem kuknem 😉

sveva
14. črc 2009

Ahojte.

Včera som nemala vôbec čas sem nakuknuť. Šárka mi zaspala až o 22:45 Tak som bola zúfalá a ešte ma aj rozčúlila Eliška. Dúfam, že dnešok bude lepší.

Jadus ako sa máš?

marianka8004
14. črc 2009

ahojte.ako sa mate?my po starom,staršia je u babky,mladšia doma 🙂
sveva-ako si zvykate?

jaduska
14. črc 2009

no som rada, že tu nie som sama.....naša najstaršia je s babkou u mojej sestry, tak mám iba maličké, ale v lete je tu pri paneláku nuda a Boba má teraz obdobie, že sa každého bojí, tak kým sme vonku samé, tak sa pohrá, ale akonáhle niekto príde, tak už je nalepená na mne...proste zatiaľ o ničom...