Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
29. kvě 2010

Dupi - pekné fotečky 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
30. kvě 2010

ahojte.

baby aj my 😔 si to chlapci nepriznajú ale nervy majú riadne.

my sme včera boli v tých piešťanoch - klasika vojenská organizácia "nesklamala" skoro sme to nestihli lebo usporiadatelia nás nechceli pustiť.

oslovila som aj Lucinku, malá je krásna, škoda že tam bol taký chaos že sme nemohli pokecať 😖

dupinka
30. kvě 2010

Ahojte!

Leni, pekné fotky 😉

Je smutné, že práve v čase, kedy by sme si mali užívať vzájomne spoločné chvíle, tak sa hádame... Ale niekedy to inak nejde, lebo nervy majú obe strany. 😖

dzio2
30. kvě 2010

ahojte,.... dupi ,Leni pekne fotecky 🙂 ,dupi, cista pravda ☹

zuzula25
30. kvě 2010

ahojte.prepacte,ale zacitala som sa do vasej diskusie.ja sice nemam manzela vojaka,ale brata.ten je momentalne v Afganistane a asi idu vasi manzelia na vymenu.babulky prajem vam vela sil,aby ste to zvladli a nevsimajte si ludi okolo,co len vedia klabosit,ze ake peniaze odtial donesu a ze su na dovolenke.kazdemu jednemu by som to dopriala,aby si to vyskusal a nikto by tam za tie peniaze nesiel.ja viem teraz sa mi to pise lahko,ale rychlo to ubehne.bracho tam isiel v decembri pred vianocami a za 11 dni uz konecne odlieta odtial.akurat pisal,ze zajtra pridu novi.prajem vam vela sil 😔

dzio2
31. kvě 2010

zuzula dakujeme 🙂 🙂 🙂 , si 😉 zlata 🙂

jaduska
31. kvě 2010

Dupinka všetko NAJ, NAJ, NAJ k tvojim zajtrajším narodeninkám........

A detičkám všetko naj k MDD 😀 😀 😀 😀 😀

dupinka
31. kvě 2010

Ahojte!

ďakujem za želanie, Jaduška. 😉

Ja prajem všetkým detičkám k MDD veeeeľa radostí a nech nám robia radosť 😵

Pozdravujeme vás z Tatr. Zrubov. Dovolenkaaaaaaaaaa!!!!

lucinka4
31. kvě 2010

ahojte,takze chlapi su uz v afgane...
inak pripajam sa k Lenke - ta organizacia bola hrozna,vylozili nas pri americkom lietadle ale nastastie este mm mohol telefonovat lebo inak by som nevedela kam ist..a to nas najprv nastrasili,ze uz autobusy nepridu kvoli par ludom,nastastie sa nas ale nazbieralo viac tak prisli...
dupi - aj ja sa pripajam ku gratulacii! Vsetko najlepsie k narodkam!

jaduska
1. čer 2010

Dupi my ideme do Zrubov v júli, tak potom podáš hlásenie, kam môžme chodiť na výlety 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
1. čer 2010

ahojte.

krásne MDD deťom a Dupinke všetko naj 😵

Luci - ozval sa ti manžel? mne včera o 15 prezvonil že už sú v kandaháre, ibaže on a ešte štyria sa mali presunúť ešte do tarinkwotu , no a to sa mi už neozval 😔

jaduska
1. čer 2010

Hlavne, že dobre došli tí vaši chlapi....už len veriť, že aj v Afg.bude všetko v poriadku.....

lenkamt
1. čer 2010

no ibaže môj sa presúva do vnútrozemia buď v kolone alebo vrtulníkmi - toho sa najviac bojím 😝

jaduska
1. čer 2010

Baby - tak ma napadlo, nebolo by lepšie založiť si novú tému a zamknúť si ju? Predsa len tu občas riešime veci, ktoré by nemuseli byť vhodné pre verejnosť.....

lucinka4
1. čer 2010

ahojte
Leni - ano,piseme si sms..prisli po tretej vcera ale mm zostava v kandahare..ale viem,ze ked boli min rok mm kolegovia tak ostali par dni v kandahare lebo nemohli letiet tie vrtulniky...a okrem toho mali dnes pustnu burku takze mozno preto. kazdu chvilu by sa mi mal manzel ozvat,skusim sa ho spytat ci nieco nevie
jaduska,asi by to bolo najlepsie

lenkamt
1. čer 2010

Jadus - založ 😉 🙂

Luci - akurát mi volal že už sú tam, išli nejakým lietadlom nakoniec 😵 tak som o trochu spokojnejšia 🙂

lucinka4
1. čer 2010

leni - super zato moj sa este stale neozval..a to o dvanastej napisal,ze tak do hodinky bude na nete ☹

jaduska
1. čer 2010

Baby - tak tu je nová téma:
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/pokec-pre-...

je zamknutá, takže môžme písať aj otvorenejšie, ako členky som dala:
lucinka4, lenkamt, dzio2, dajna11, dupinka, sveva, vavka33, bodka13, kavaapalma, kikusa100, marianka8004, roasha, zoya1.....ak som na niekoho zabudla, tak nech mi dá vedieť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dzio2
2. čer 2010

a kde mam prispevok? 😕 😕 😕 😕 vcera vecer som ho pisala 😕 😕 😕

lenkamt
2. čer 2010

Dzio to si písala do zamknutej asi 😉

lenkamt
2. čer 2010

mohli by to tu zamknúť a zmazať 😅

dzio2
2. čer 2010

jaj 😀 😀 😀 😀

monnika
2. čer 2010

Ahojte, tak som sa dlho neozvala. Ani som poriadne nebola za netom, riešili sme s MM povodnovu situaciu u nas doma. Dupi tak dovolenka? MM si napisal 14.6., tak dufam, že mu do toho nic nepride. Vies nieco viac o tej rozlucke v HC? ja viem iba to, že podla vsetkeho to ma byt na namesti. Krasne fotky mate, maly je velmi zlaty.

dzio2
2. čer 2010

ahoj monnika asi rozlucka bude v kasarnach 😉 , uffff mate povoden? 😕 😕 😕 ☹ ☹ ☹

monnika
2. čer 2010

dzio ahoj, tak v kasarnach? to bude asi aj lepsie, ci nie? no veru, mali sme v nedelu, ale taku strasnu..a MM odisiel do Košic na zdravotnu prehliadku, a potom ale pol hodku to zacalo, voda bola všade, ešteže mame schodiky do domu...takze az do vnutra sa to nedostalo. Ale cez dvor sa neda vobec chodit, vsetko zatopene, aj zahrada...
ak chces, mrkni video, co som nahrala z okna:
http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video...

dufam, že to pojde, ak nie, tak si ta dam do priatelov na FB.

Takže aj tebe ide manzel do bosny?

Dupi poznam, teda viem ze jej manzel ide, boli s MM na vycviku.

jaduska
2. čer 2010

Baby - bolo by dobré, keby sme písali už iba v jednej téme - tej súkromnej, dávam ešte raz link:

https://www.modrykonik.sk/forum/tema/pokec-pre-...

dzio2
2. čer 2010

moni nejde mi to, a FB ja nemam iba Rasto , no ide aj moj , tie povodne katastrofa 😠 ☹ ☹ ☹ ☹

monnika
2. čer 2010

ak to teda chces vidiet poslem ti to video mailom...a pisala som uz do tej zamknutej temy 🙂

misullka20
24. čer 2010

ahoj holky... co říkáte že ten kretén John chce snižovat platy vojákum ??
ale jako o dost.. no jestli mu to projde tak nevím teda.. jako nepřijde mi že na to co přítel dělá by měl nějak extra hodně...
jsem naštvaná ☹

marianka8004
28. čer 2010

ahojte,ako sa všetci máte?ja robim,pomaly sa to rozbieha.MM začina dovolenku hned 2.7.a mali by sme prerabať detsku,takže to bude pracovna dovolenka.no dufam,že platy im ostanu,lebo ak nie,tak si to možme hodiť,(a určite nielen my ☹ .