Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
14. únor 2008

Taaakze: v cakarni som cakala skoro hodiny, pretoze pan doktor bol sam na oddeleni a nemohol odist na ambulanciu. A nakoniec to ani nebol ten, ktory ma mal vysetrovat..
Tak ma zavolali dnu, zobliekla som sa od pasa nadol a lahla som si na lavy bok v pokrcenymi nohami. Este som nahlas poziadala o oblbovacku. Na to mi povedali, ze to mi podaju, akonahle ma to bude boliet. A zacali. Doktor pri monitore ovladal hadicku, jedna sestricka ju strkala do mna a ta druha sa mi snazila otacat moje creva ako bolo treba. Lenze na prvej zakrute ma chytila taka bolest, ze mi uplne krcovito naplo bruhu, nieco hnusneee. 😖 Tak som hned povedala, ze to boliii. 😢 A sestricka na to, ze mam dychat len nosom, bo dostanem krce. Tak som sa snazila, ale aukala som jak mala a bolo mi na roztrhanie. To trvalo este asi desatkrat, dokonca mi sestricka klakla na bruho a krivila ho jak sa dalo, len aby hadicka lahsie isla. To som uz nevydrzala a skrikla som: "Ved mi, preboha dajte injekciu." V tom momente sa akoby spamatali, pichli mi injekciu a potom si uz nepamatam nic. Len jak som sa na druhej izbe prebrala oblecena, prikryta mojou vetrovkou a manzel pri mne tiskal do seba kakaove venceky. 🙂
No a potom sme pomalicky odkrivkali domov, kde som od unavy zaspala. Este teraz ma vsetko boli, zjedla som len banan a jogurt.

Fakt prijemny valentin... 😒

A vy sa mi ako mate?

vavka33
14. únor 2008

Dupi,uz len z citania mam zimomriavky.
Ale uz to mas za sebou.
Pekne oddychuj v manzelovom naruci a mysli na nieco pekne.

dupinka
14. únor 2008

vavka 🙂

vavka33
14. únor 2008

A pozri na moju babulu,ked kuknes na ten jej ksichtik,tak hned je cloveku veselo 😀

jaduska
14. únor 2008

och dupi, hroznéééé.
Ale ani my nemáme pekného Valentína, maličká dostala teploty ☹

dupinka
14. únor 2008

jaduska, verim, ze teplota rychlo klesne!! drzkajte sa 🙂

vavka33
14. únor 2008

A co sa deje?ste chorucke?

jaduska
14. únor 2008

celú noc sa jej ťažko dýchalo a ráno som jej vysali sopliská hustéééé. Asi voľačo chytila, keď som včera bola pre tie potvrdenia. Normálne si to vyčítam, že som ju nemala ťahať so sebou ☹ keby som mohla, tak si dám päťadvadsať. Ale možno to chytila od staršej, lebo tá už tri dni chodí sopľavá, ani som ju už do škôlky radšej nedávala

vavka33
14. únor 2008

Jaduska,teraz je toho vsade plno,snad to prejde,hlasia riadne mraziska,to znici virusy

dupinka
14. únor 2008

napchaj ich vitaminkami, tiez si myslim, ze to prejde, ked dojdu mrazy. tak prajem pokojnu noc 🙂

jaduska
14. únor 2008

vďaka baby za utešenie. Ešteže malú kojím, tak nemusím behať zarábať mlieko, bude sa asi často budiť, lebo bude smädná 😉

vavka33
15. únor 2008

Ahojte.
dupi ako sa dnes citis?
Jaduska,aka bola noc?

dupinka
15. únor 2008

Ahojky🙂

Citim sa vcelku v pohode, este zoslabnuta, vela toho nepojem, nejde to akosi do mna. 😖

A Jaduska? Ako ste zvladli noc?

vavka33
15. únor 2008

a si v praci?

dupinka
15. únor 2008

nie, som doma. Este idem v utorok na ortopediu, lekar mi napisal PNku, aby som si nemusela priepustky na cely den vypisovat. Lebo u nas je s tym trosku problem v praci..

vavka33
15. únor 2008

Jasne,lepsie takto 😉
a vysledky kedy budes mat?
Inak mozno pojdeme zas do Kauflandu,v sobotu,tak uvidime co a ako,mozno ta skocim pozriet,ak sa budes citit dobre

dupinka
15. únor 2008

vavka, mne povedali, ze crevne veci to nie su,.. A "vdaka" prehanadlu ma aj bok prestal boliet, takze to bolo na nieco dobre. Asi tam bolo nieco, co samo nechcelo ist von... Uz sa citim lepsie, len pomaly s jedenim to ide.

A zajtra sa urcite zastavte!! My byvame na tej istej strane ako je Kaufland, uplne hore po hlavnej ceste a dolava,....

vavka33
15. únor 2008

Nooooo,tade prichadzame do Kauflacu. 😉 uvidim,urcite ti predtym napisem.Zalezi od pocasia,lebo ak bude hnusne,tak pojdeme bez malej a ju dame spat,cize sa budeme ponahlat.ale ak pojdeme s nou,stavime sa na kavicku 😉

dupinka
15. únor 2008

jasneeee!! manzelik ma cez den volania zadarmo, tak vas budeme navigovat 😉

jaduska
15. únor 2008

Ahojte babenky, tak malá už lepšie, noc celkom v pohode, akurát som sa raz zobudila, lebo som mala blbý sen a malá ležala tak celkom bez pohybu, tak som ju hneď kontrolovala, či dýcha... Zobudila sa iba dvakrát, čo je v norme, teplotku má už nižšiu, tak som spokojnejšia. Aj tatino nám došiel skôr z práce 😉

dsd ;ô-m,+. - toto vám napísala Liluška, tak lúštite, bo ja to preložiť neviem. Pekný víkend všetkým a dupi daj sa do poriadku

dupinka
15. únor 2008

jaduska, tak potom fajn,.. Len sa dajte poriadne dokopy, preliecit, aby sa to nevratilo 🙂

vavka33
15. únor 2008

dnes som dobra,vobec nemam teplotu-ja som to rozlustila 😀

dupinka
15. únor 2008

vavka supeeerrrrr 😀 😀 😀

jaduska
15. únor 2008

Jeee, Vavka, super!!!!! Vidno, že si učiteľka a po deťoch prečítaš všetko 😀 😅 😵

vavka33
15. únor 2008

jasnacka 😀

dupinka
15. únor 2008

darmo, nezapriest to v sebe,... 😉

vavka33
16. únor 2008

Ja nie.Ja zboznujem deti a poznam ich-teda dufam. 😉
Dupi pojdeme do mesta asi okolo deviatej,ale Martin musi ist aj ku kolegovi-sefovi,precitat a podpisat hodnotenie,tak neviem kolko tam budeme,tak asi nestihame zajst k Vam,lebo Lelu nechame doma spat,vstala uz po piatej 😠
Ale slubujem,ze sa uvidime.O tyzden ma Vanes prazdniny,do Kubina nejdeme,cize cez tyzden nalozim baby do auta a prideme.Tam kde byvas sa viem dostat,nebojim sa,nie je to cez mesto 😀

dupinka
16. únor 2008

vavka, oki, kedykolvek!! ste u nas vsetci vitani 🙂

jaduska
17. únor 2008

Vavka som si pozerala tvoje vaše nové fotečky v albume a Sandra keď zbadala ten Vaneskin palác, tak ho stráááááááááášne chcéééééééééé pre Lilušku aj pre seba 😀 😀 😀

vavka33
17. únor 2008

Jaduska 😀 pridte sa pohrat,je tam dost miesta aj pre Lilku aj Sandru 😉