Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
17. únor 2008

Jáááj,tak to radšej Sandre ani nehovorím, lebo hneď bude mať kufrík zbalený 😀

vavka33
18. únor 2008

ved ja som doma,kludne ju zbal a posli 😀

jaduska
18. únor 2008

no, vavka, chystám sa dnes na poštu, tak že by som to využila? 😀 Len či nájdem takú veľkú krabicu 😵 😵 😵

vavka33
18. únor 2008

Hihi. 😉 zbal ju len do papiera ako cukrik 😀
akurat volal manzo,ze chalani z vychodu nedosli dnes na Lest,vraj sli na pohreb tomu vojakovi,co zomrel,bol ich kolega. ☹

dupinka
18. únor 2008

Ahojte!

vavka, aky vojak z vychodu zomrel? Nemam info.. 😒

vavka33
18. únor 2008

Bolo to koncom minuleho tyzdna aj v mediach,dvaja sa opili,jeden mal ist do Kosova,no a nasli ich mrtvich.Viac neviem,ja som tomu nevenovala pozornost,az dnes Martin povedal,ze to bol kolega chalanov,co s nim su na Lesti a v Novakoch.

dupinka
18. únor 2008

jaaaj, tak som to nezaregistrovala, az teraz, ked vravis,.. 😉

vavka33
18. únor 2008

hm,nebolo to moc medializovane,ale je to jedno.Tak ci tak,je to smutne.
A ty ako sa mas,uz je lepsie?ja som dnes bola trhat dalsi zub,ale bolo to lepsie ako minule,nic som necitila.uz mi prechadza aj anesteza,tak snad to nebude boliet,zatial neboli. 😉

dupinka
18. únor 2008

vavka, ja zubarov nemusim... inak sa uz citim vcelku dobre. Zajtra este idem na dalsie vysetrenie, ale myslim, ze je to uz v pohode. 😉

vavka33
18. únor 2008

to som rada 😉

dupinka
18. únor 2008

vavka, pozeram, ze sa vyzivas v ruzovej 🙂 pekna sustiacka 😉

vavka33
18. únor 2008

nevyzivam,ale ked som mala Vanes,tak som kupovala veci aj zelenkave,modre...ze ak budeme mat druheho chlapca.No mame babu,tak nech ma babske veci 😀 lebo Vanes bola v jej veku mensia,cize veci co nosila Vanes v roku,lea uz daaaavno neoblecie,tak potrebujeme nove 😀

dupinka
18. únor 2008

noo, ved preco nie... Treba si tie deturence cicikat 😀

vavka33
18. únor 2008

Ale nie moc 😀 😀

zoya1
18. únor 2008

čaute! KOnečen som sa k vám dostala. Ináč Vavka tie schodíky sme v Kauflande kúpili teraz za 62,50 Sk. 😀 Oplatilo sa nestíhať 😀 . V nedeľu sme kúpili synovi modré - aby mu ladili ku kúpeľni (lebo práve tam ich naviac potrebuje) a dnes musel ísť manžel kúpiť aj malej schodíky, lebo sa na nich trepali až hrôza. Malý kričal: Si sprostá? Veď sú modré = chlapčenské. A malá vyvreskovala: To je moje, to je moje. Daj daj daj. Takže teraz máme dvoje. Modré aj ružové. Síce neviem načo nám budú ale máme.

vavka33
18. únor 2008

Zoy,super.Ak budu mat cez vikend,kupim aj ja-ved za taku cenu 😀

dupinka
18. únor 2008

aj ja chceeeeem 😀 😀

vavka33
18. únor 2008

no vidis,ved ty to mas za rohom,utekaaaaaaaaaaaaj 😉

jaduska
18. únor 2008

Dupi a keď tam budeš, tak aj pre nás jednu vezmi.... 😉

Inak o tom vojakovi to dávali v správach na Markíze tuším, aj v Novom čase písali, večer chlapi pili v krčme a ráno obidvaja mŕtvy. No sila 😖

elinka27
19. únor 2008

tak sa k vam pridavam aj ma muza vojaka z povolania, a ja som tiez ex-vojacka 🙂

vavka33
19. únor 2008

Vitaj Eli a pis,co ,kde ako... 😀

dupinka
19. únor 2008

Eli, vitaj!

Tak teda, som po kompletnych vysetreniach. Problemy s bolestami v pravom boku maju zdroj v bedrovom klbe! Tak ma to "potesilo". A kedze je v rodine nabeh na silnu osteoporozu, tak mi lekar predpisal lieky, kde za doplatok zaplatim 490Sk 😠 A manzel hned ma o mna strach a to mi tak dodalo "dobru naladu", ze by som sa najradsej zakopala. Chytila ma depka, lebo viem, ze toto bude nekonecny pribeh a uz nikdy ten klb nebude taky ako predtym. Len robit vsetko pre to, aby sa to nezhorsilo.
Keby som bola vedela, tak na to gastro ani nejdem 😖

elinka27
19. únor 2008

manzel sluzi v Hlohovci, a teraz maju pol roka pohotovost takze ked zavolaju len sa bali a ide,ale dufam,ze sa to nestane.My mame teraz maleho drobca, tak neviem co by som sama robila 😒
Ja som vojensky kartograf,ale toho casu vo vysluzbe a na MD 🙂

elinka27
19. únor 2008

tym vo vysluzbe som samozrejme nemyslela ze som taka stara,ale ze som odisla od armady 😀

dupinka
19. únor 2008

eli, aj moj je v Hlohovci!! 🙂 Na akom utvare je ten tvoj?

elinka27
19. únor 2008

multifunkcny prapor

dupinka
19. únor 2008

ahaa, moj je na dopravnej rote,.. takze nie su spolu 😉

elinka27
19. únor 2008

myslim,ze v HC su dvoje kasarne, no nic idem pomaly, treba vyvencit drobca,vecer este nakuknem ak sa podari 😉

dupinka
19. únor 2008

eli, v kasarnach su tych istych... Len ina jednotka.. 🙂

vavka33
19. únor 2008

Aha,zas sa nasli manzelky vojakov z rovnakych kasarni 😀
Dupi,aspon sa to vyjasnilo,a vedia to liecit.Neboj,budes urcite v poriadku