Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

elinka27
10. bře 2008

no ale ved co by sa hnevala, ja som tiez 2x vydata 😉

zoya1
10. bře 2008

no ženy ja zíram. Takú "chybu" spraviť 2x? 😀

vavka33
10. bře 2008

Nehnevam.
Ten moj prvy nebol vojak z povolania,on sie do MT praporu pred 6 rokmi.
Manzel je vojak od 14 rokov.
A spoznala som ho vdaka tomu,ze moj 1.je vojak a sli sme na dovolenku-vojensku.Tam bol moj terajsi svagor s rodinou,zoznamili sme sa,potom som ich sla na pozvanie pozriet a bol tu Martin.Nevedea som ,ze je vojak,teda hned,az ked mi zacal pisat smsky- z Leste. 😀
Aj keby bol smetiar naskakovac,milovala by som ho.A to ze je vojak uz moj druhy manzo je nahoda a nie naschval.Ja inak vojakov nemam rada,ani vojsko celkovo.Mam na nich svoj nazor,co mi Martin sice stale vyvracia,ale potvrdil mi,ze su aj taky za akych mam vsetkych vojakov.

vavka33
10. bře 2008

Eli,to som nevedela. 😉
Chyba je az na 3.krat,toto je len oprava toho prveho 😀

zoya1
10. bře 2008

vavka, a prvý manžel to zobral jak?

elinka27
10. bře 2008

vavka na vojsko ako take mam svoj nazor tiez a kedze som ex-vojacka aj osobnu skusenost 😉 asi tak.
Zoya to nieje chyba,ale reparat 😀

elinka27
10. bře 2008

vavka no tak uz vies 😉 stava sa vselico,ale ja to nelutujem,lebo keby nebolo mojho prveho manzela nikdy by som nespoznala tohoto,aj ked on sa nijak o to priamo nepricinil

vavka33
10. bře 2008

Zoi,co myslis-ako zobral?
Eli,no vidis,cize mam pravdu 😀

vavka33
10. bře 2008

Eli,to ako u nas,tiez by som nespoznala martina,nebyt byvaleho,a tiez sa o to nepricinil priamo

elinka27
10. bře 2008

no u mna je to tak,ze keby som si nezobrala prveho a nezistila,ze taki "frajeri" su neni vhodny do manzelstva nikdy by som si typ muza ako je moj terajsi manzel nevsimla,ale by som stale pozerala len po takych tipkoch co si chcu len uzivat a bavit sa a pod.

elinka27
10. bře 2008

no nic musim utekat,lebo maly sa budi, a pojdeme von 🙂

zoya1
10. bře 2008

vavka šak to práve neviem. Ten môj by ma asi zabil! Alebo ste to mali nahnuté už predtým? Teda ak nie som drzá, že sa tak vypytujem. Ale ja som neskutočne zvedaváááááááááá!!!!! 😵

vavka33
10. bře 2008

My sme si dost dlho nerozumeli,zacalo to po porode.Potom sa to len stupnovalo,ja som ho uz nemala rada,aj ked sme sa snazili byt spolu,len koli malej,ja som nemohla.Potrebovala som objat,pohladkat....ale od neho som to nechcela.Po troch rokoch sa mi priplietol do cesty martin.Stretavali sme sa len cez vikendy a prazdniny-chodila som za nim aj s vaneskou.Najskor byvaly nic nevedel,ale potom som mu povedala,lebo ma nastval-tvrdil,ze ho podvadzam so susedom a s dalsim kamaratom a tak-proste vymyslal,lebo nevedel co je vo veci.Skoro onemel od udivu,lebo na mata ani nepomyslel.Ale nerobil problemy,ani nic,ja som mu narovinu povedala,ze s nim som skoncila a chcem sa rozviest.Rok trvalo,kym na vytycili pojednavanie.Potom som ostala tehulka,ale o babo som prisla.bolo to tazke obdobie,4mes.na to sme mali rozvodove a mesiac po tom som ostala zas tehulka-oba razy sme to chceli.Ked som doucila rocnikv july som sa prestahovala za martinom a v auguste sme sa vzali.
Tolko strucne moj pribeh lasky

dupinka
10. bře 2008

hm, vavka, zaujmavy pribeh,....

No ja cakam M az buduci tyzden, stale sa citim unavena, ale je to najskor tym, ze v praci je toho vela a doma "prepnut" na dalsie ucenie..

elinka27
11. bře 2008

ahojte tak dnes som tu prva 😀

vavka33
11. bře 2008

Ja som tu uz bola,ale nikde nikto 😀

jaduska
11. bře 2008

Ahojte babenky,

človek tu chvíľu chýba a aké zaujímavé čítanie tu potom nájde 😀 😀 😀

Elinka, malého mi kľudne pošli, ja som strašný kľuďas, detičky ma nevytočia. Dospeláci áno, raz-dva, ale deťúrence nie. Od januára sa chystám opatrovať známym dieťatko, lebo mamina sa musí vrátiť do práce, bude mať o rok menej ako naša Barča, tak sa normálne teším, dúfam, že do toho nič nepríde.
A deťom sa dá vysvetliť, že sa nerodia až po svadbe. Naša Sandra to vie, aj na našej svadbe bola, len si to nejako nepamätá, hoci mala už 2,5 roka. Ale možno to svadbu nepovažovala, lebo nebola veselica, iba posedenie v pizzerii - ja, tatino, suseda a manželov kolega, susedin synček a naša Sandra - proste svadba mojich snov 😀

jaduska
11. bře 2008

a zoyka už minule som ti chcela napísať, že ako sa tí tvoji dvaja drobci na seba podobajú.... 😉 Peknučkí sú po maminke či tatinkovi?
My máme deti "podelené", Sandra je moja a Barborka je tatinova 😵

elinka27
11. bře 2008

jaduska, moj ani nema cim zatial vytacal,ale ruky by ti pri nom odpadli a usi tiez 😉

zoya1
11. bře 2008

Ahojte. Tak Vavka klobúk dole, dokázala si ísť za tým po čom si túžila. To nedokáže každý. SUPER.
Jaduska - detičky sa strašne podobajú na tatina. Takže ja som v našej rodine len tak do počtu, lebo každý kto nás stretne tak hneď vraví, "Joj tie vaše dietky sú celý tatino". Takže manžel rastie od pýchy, a ja ho stále podpichujem, že pekní sú poňom a múdri budú po mne. 😀

roasha
11. bře 2008

vavka,ty si zlata,si ma pobavila...jednoducho nenapravitelna... 😀
jadus,ked zbieras deti,poslem ti aj moju na par dni. 🙂
tehulka sa zatial neozvala-ale my vsetky cakame/boze chran/.... 😵 😵 😵 ..."co povie"-som chcela tymto povedat. 😀 😀 😀
my po starom,vsetko ok,na Sliač dosli nove stihacky-co viete,tak sa muz vytesoval ako malicky... 😀 😀
dovolenku sme este nevybrali,nevieme ci este pockame nejake poukazy?..uvidime... 😉

vavka33
11. bře 2008

Jezine Roa,vraj nenapravitelna,preco?co som zas vyiedla? 😅

roasha
11. bře 2008

nic,zlata si,ja neviem ktory chytrak vymyslel....."2x do tej istej rieky nevstuuuuuupis"... 😀 😀 😀 😀

vavka33
11. bře 2008

To je uplne ina rieka,najskor to bola Orava a teraz potok cedron 😀

No ale vazne,srdcu nerozkazes 🙂 a to som este pred mojim terajsim manzelom a byvalym manzelom mala vojaka,byvaleho kolegu z MT,tak sme sa lubili,ale nemohli sme byt spolu,boli sme obaja zadani.On sa potom rozviedol a potom aj ja,ale kazdi sme mali uz svoje nove lasky. 😀

roasha
11. bře 2008

moja zlata,mas to komplikovane....hlavne ze ste sa nasli.. 😀 😀 /aj ked cez presov/... 😀 😀 😀

vavka33
11. bře 2008

To je vsetko uz za mnou.Moj minuly zivot bol a mam teraz ten najkrajsi aky si mozem priat,len keby uz skoncil drahy to upratovanie Novak 😅
A asi je to o to krajsie,ze to bolo cez cele Slovensko 😀

roasha
11. bře 2008

este ze sme tak malicky stat.. 😉

vavka33
11. bře 2008

JAsneeeee 😉
A vy ako?LAurika poslucha?

roasha
11. bře 2008

jasne posluxa ako 5rocna... 🙄 😀
po troch mesiacoch chodi uz treti tyzden do skolky,tak cakam ze nam to vydrzi co najdlhsie,berie ribomunyl,ma uz dva tyzdne nadchu,ale pokial to nezlezie na priedusky,tak budem spokojna. 😎

vavka33
11. bře 2008

Hm,teraz je take obdobie-soplikove a este v skolke.No snad to bude dobre,ona si vybuduje imunitu a prejde to.