Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
29. črc 2008

Ahojte ženy, tak ja hlásim návrat domov...Cesta ubehla nejako rýchlejšie, ako keď sme išli tam, vzali sme aj ségrinu najstaršiu dcéru, tak sa má naša Sandra aspoň s kým hrať...

Zoyi vitaj aj ty doma, takže účtovníčku si neutopila??? 😀 My sme boli v Maďarsku na dovči pred pár rokmi a tiež bolo super, majú tam lepšie počasie, aj lepšie kúpaliská...

Vavka, tak uvažujem nad tým nosičom, že tento rok ho už asi aj tak nevyužijeme, lebo mangel je na tom blbom kurze až do 15. augusta a ak pôjdeme niekam na dovolenku, tak asi skôr k vode. Takže ti fakt veľmi, veľmi, veľmi pekne ďakujem za ponuku, ale nebudem ťa zbytočne preháňať, aby si to balila a chystala a aj tak to nakoniec nevyužijeme. Dupi, tebe tiež ďakujem za ochotu to doviezť... Ja tak nejako dúfam, že sa nám podarí zorganizovať nejakú akciu, aby sme sa stretli všetky a zoznámili aj osobne, hoci pri tých našich mužíčkoch je to nepredvídateľné...

dupinka
30. črc 2008

Jaduska, tak u nas jedine stretko na Lesti 😀 😀 😀 v plnej polnej!! 😀 😀 😀

Ale zase tie sluzby a kurzy su aj na nieco dobre. Napr. moj ma v piatok sluzbu, vyhol sa tak 5 km pochodu v plnej vystroji. V tych horucavach niet co zavidiet 😖 A v septembri ide na kurz, tak sa zrejme vyhne Lesti. 😝

jaduska
30. črc 2008

Dupi, na Lešti je vraj veľa húb, lebo sa tam nesmie chodiť zbierať, tak spojíme príjemné s užitočným ... 😀

dupinka
30. črc 2008

jasne!!!! 😀 😀

alika54
30. črc 2008

na tie huby idem s vami 😀

jaduska
30. črc 2008

no tak sa nám to pekne zbiera na tie huby, už len dohodnúť nejaký termín 😵 😵 😵 😵

elinka27
30. črc 2008

cauko, prave pred hodkou sme sa vratili zo Siravy 😎

dupinka
30. črc 2008

ahoooj Elinka! Ako bolo? Ako to tam vyzera? Hod fotky do albumu.

jaduska, tak kym najdeme spolocny termin, mozeme si na vaclavky (podpnovky / podpinky) na jesen 😀 😀 Ale berieeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmm!!

BABY: NAVRHNITE TERMIN 😀 😀 😀 😵 😵 😵

elinka27
30. črc 2008

no bolo fajn, az na par malych vyhrad a to pocasie 😒 ,ale inak bolo fajn 😉 hodim fotky, ale asi az zajtra ak sa podari, teraz idem spat, bo sme rano o 9 tej vyrazili a prisli sme o 18tej 😖 museli sme mat prestavky kvoli malemu

jaduska
30. črc 2008

eli vitaj späť...dúfam, že sa aj my na tú Šíravu ešte toho roku dostaneme... 😠

Dupi ja síce huby nepapám, ale mangel zje aj zavárané podpinky, takže nemusia byť iba dubáčiky... 😵

dupinka
30. črc 2008

jaduska: dohodnute!! 😀

Inak, nepapas kvoli detickam alebo nemas rada? Juuj, taka fajna hubova macanka na vianoce, alebo kysla hubova, mnam!! 😵

jaduska
30. črc 2008

Ja som nikdy huby nemala rada, lebo mi pripadali v polievke ako slimáky. Takže polievku som vyjedla a slimáky ostali na tanieri 😀 Jediné, čo zjem, tak to sú vyprážané šampióny, ale to som už tiež dávno nejedla, lebo vyprážané jedlá som vyčiarkla z jedálnička 😵 A mačanku mám tiež rada, len hubky musia von 😝

zoya1
30. črc 2008

Ahojte všetky.
My sme včera boli s deťmi na Zemplínskej Šírave, bola som milo prekvapená ako sa to tam zmenilo k lepšiemu. Inak predvčerom som vygruntovala celý byt, umyla okná, vymenila záclony. Teraz dovolenkujem s deťmi doma, manžel dnes po 3 týždňoch nastúpil do roboty. A moje detičky mi dnes dopriali dovolenku ako sa patrí. Spali sme do 10,50 h. Tak dlho som nespala asi od študentských čias.
Pozdravujeme všetkých, a na huby ideme tiež, aj keď ja ich nezjem v žiadnom stave, a v žiadnom jedle. 😝

dupinka
31. črc 2008

Zoyka, takze to na Sirave nie je az take hrozne, ako niektori vravia? Aj tak sa vytesujem, lebo koooonecne dovolenka.
Este chcem v sobotu vygruntovat byt, zavarit pikantnu zmes - baranie rohy, paprika, uhorka, karfiol, a tak budem balit. A v stredu popoludni hura na vychod. 😎

elinka27
31. črc 2008

zoya a kde ste boli na plazi?pri vojenskej?bo my sme tam boli cely utorok 🙂

dupinka
31. črc 2008

Ahojte!
Od zajtra som nadporucik!!
(u nas v colnicine je aj podporucik, takze mam 3 hviezdy, kym v armade su 2..)

a ocakavam fotografie zo Siiiiiiravyy!!

jaduska
31. črc 2008

Dupiiiiiiiii, gratulujeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A ozaj, nevieš čo je s vavkou? nejako sa tu nehlási. asi jej dáme áčka 🙂

zoya1
31. črc 2008

elinka - boli sme tam odkiaľ chodí tá výletná loď. Myslím že je to Hôrka nie?

jaduska
1. srp 2008

No ženy kde bojujete? 😀

dupinka
1. srp 2008

jaduska, na pracovnom fronte 😀

Rano som si vsimla, ze mi manzelik dost blizko k povodnym zalozil hviezdicku na vylozke (u nas mame presne dane, v akej vzdialenosti musi byt), tak som rano zakladala nanovo, popichala som si prsty, na vylozkach niekolko dierok mimo 😅
nastastie nie je nic vidiet 😉

A fotky zo Siravy kto v albume uz ma??

dupinka
1. srp 2008

jaaaj, Eli 🙂 Paraaada, malemu sa pacilo 😎 😎

elinka27
1. srp 2008

uz som tam par fotiek dala 😉

dupinka
1. srp 2008

jojo, vidim 😉

jaduska
1. srp 2008

eli pekné fotečky... 😀 Malý sa podobá na teba, že?

dupinka
1. srp 2008

baby, a moze sa tehotna zena kupat v bazene? Neviem, ci nahodou nie som, tak pre istotu...

zoya1
1. srp 2008

jadus sorry, ale ja si myslím že elinkin malý je celý manžel. Teda ak sa elinka neurazí 😀 😀 😀 .
Dupi - môže, ale pre istotu použi tampón, aby si nechytila nejakú pleseň.

elinka27
2. srp 2008

jadus na mna? ved je to cely tato 😀 😀

jaduska
2. srp 2008

keď mne sa viac podobá na teba, čo ja viem, každý to vidí inak 😀

elinka27
2. srp 2008

to je pravda, kazdy hovori inak, muzova rodina v nom vidi jeho, a moja rodina zasa mna, ale potesi ked niekto povie ze je na mna 😉

dupinka
2. srp 2008

elinka, hlavne, ze je zdravy,...