Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
12. pro 2007

Bihan,Sarike aj my gratulujeme k dvom mesiacikom. 😵 cmuk

certica
12. pro 2007

vavi, nechaj si fotku, pokial nemas bicik v ruke, je dobre 😎

vavka33
12. pro 2007

Ale to nie su kozene saty,ale zamatove 😀 😀
Certi a co ty vies,co mam v tej ruke,co mi nie je vidno? 😀

roasha
12. pro 2007

jaaaj,ja nemozem zamat.mozno by som z toho aj odpadla. 🙄

bihan
12. pro 2007

Roasha, ty radšej tú kožu? 😀

Vavka 😵 fotku nechaj 😉 Mne to príde celkom vtipné ako opak tých bruškatých fotiek 😀

roasha
12. pro 2007

bihan,veru radsej. 😀

vavka33
12. pro 2007

Ale nie pravy zamat,ja neviem co je to a zospodu je to podsite,lebo by to presvitalo.
No tak ja ju zmazem,ked je to vtipne 😅

roasha
12. pro 2007

nie,nechaj ju,zlata si. 😵
si sa tak rozkokosila s fotkami,potom nestiham reg.kto je ta kocka v ciernom. 😵

vavka33
12. pro 2007

Ja som vacsinou v ciernom,to si lahko zapamatas. 😀

roasha
12. pro 2007

no dobre. 🙂

bihan
12. pro 2007

Som to nemyslela, že vtipné, že by sa niekto mal smiať na tvojej fotke.. asi som skôr mala napísať "iné" 😅
Nič nemaž 😉

vavka33
12. pro 2007

Bihan v pohode 😀 😀

vavka33
14. pro 2007

Moj vojacik bude doma az mesiac 😀 😵

roasha
14. pro 2007

oooooo,to co s nim budes tolko robit? 😀 😀 😀

vavka33
14. pro 2007

Tak to by si chcela vediet,coooooooooo?????? 😀 😵 😵

roasha
14. pro 2007

ano,zaujima ma to. 😀

vavka33
14. pro 2007

Budeme sa ucit poradove cvicenia 😀

roasha
14. pro 2007

😀 😀 😀

jaduska
14. pro 2007

Ahojte babenky, tak mi sme už zo Šíravy doma, boli sme vám to pripraviť na leto 😀 😀 😀

roasha
14. pro 2007

ako bolo?zasnezilo aspon troska? 🙂

vavka33
14. pro 2007

jadus ahoj.oddychli ste si?

jaduska
14. pro 2007

Trošku sme si oddýchli, hlavne ja - nemusela som variť 😀 . Snežiť nesnežilo - pršalo, ale vôbec mi to nevadilo, len sme leňošili, aj som pribrala 1,5 kg 😀 . Budem musieť začať intenzívnejšie dojčiť, nech to ide rýchlo preč 🙂

dupinka
14. pro 2007

ahojte! tak sme dosli na vychod.. teraz budeme niekolko dni u rodicov, tak sa sem asi tak casto nedostanem, ale urcite si vsetko precitam!! 🙂

jaduska
14. pro 2007

tak dupinka vytaj na východe, inak môj mangel prešovčan a ja som sa tam tiež narodila, teram bývame 30 km severnejšie 😉

vavka33
16. pro 2007

Dupi,oddychni si a uzi rodicov a pototm sem hned prid 😉 😉

dupinka
16. pro 2007

ahojte! no, oddychovat asi tazko, jedna aj druha familia sa nas snazi "vyuzit" 😀 ale raz za pol roka sa to da zvladnut...Som rada, ze som doma, pri rodine, ale uz mame svoj system, vlastny pohlad na fungovanie domacnosti a to, co sme kedysi brali ako samozrejmost, nam teraz pridu ine.. 😉

ale vianoce travime sami!! juchuuu, sa tesime.

vy sa ako mate? pripravy na vianoce??

vavka33
16. pro 2007

Dupi,ja som este ziadne pripravy nerobila,akurat mame vianocne darceky pokupene.Ine nic.Upratovat sa mi neoplati az tak dokonale,lebo snad po Vianociach budeme prerabat izby a stahovat sa z tejto nasej do inych. 😉

jaduska
17. pro 2007

Teda okrem mini vianocneho stromcek v detskej izbe u nás žiadne prípravy na Vianoce nie sú. Asi nás to chytí na poslednú chvíľu 😉

vavka33
17. pro 2007

Tak nas tatko sa chce dat prevelit do LV.dnes bol na pohovore. 😉

dadaga
17. pro 2007

caute babenky, pridavam sa do klubu... no nastastie my mame ocika zatial doma a dochadza denne do prace, tak som asi z tych stastnejsich, ale horozi,ze od januara idu von na misie...to ma privadza do sialenstva....