Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
2. bře 2009

niki - to som ja s mladšou mala stále, keď som išla na skúšku - večer predtým dostala teploty, ale ona máva také od 38,5 vyššie...ale manžel je už zvyknutý, lebo aj Sandra nám pod 38 nikdy nešla....

vavka33
2. bře 2009

Ahojte.
dupi,drzkajte sa,nech to tam u vas doma dobre dopadne a hlavne sa setri.
Kikuska,pisem ti IP 😉

roasha
2. bře 2009

petulia,no co ti poviem....nasa zlata vlada.... 🙄
vyskakuju,ako by im oni tie dovolenky platili 😝 ,pritom,ked si zoberiem,ze na to,ze moj muz v armade odkruca 19.rok,a dali nam okrem dvoch dovoleniek velke gulove 🙄 .....ani byt,nic,nic,nic...tak mi je zle 😝 🙄
....to ze im z platu kazdy mesiac strhnu tolko,ze pre inych to je dalsi plat,to je v poriadku. 🙄
....jedno pozitivum,MM presiel pohovorom-robota zatial ista. 🤐
...a dovolenku som uz tiez vybrala,este rychlo spracovat MM/dajte mi cas do vecera/..... 😅 😀

jaduska
2. bře 2009

roa, my ti dáme čas aj do rána, ale dlhšie nie 😝 😝 😝 😝

petullia
2. bře 2009

My sme si totizto robili plany, ze buduci rok uz pojdeme urcite na dovcu. ja som este nikdy nebola pri mori, ta sme xceli skusit, ci by sme nedostali cez army, ta si mozem zase len v katalogoch listovat. ja mam zlezene uz hadam cele slovensko, a slovensky raj aj sto krat, mna to vobec nebavi.. divat sa na stromy a kopce... no co ja viem 🙄 ... ja som na to zyvknuta.. som vyrastala na dedine a same hory naokolo a stale sme aj na kadejake vylety chodili, ale len po slovensku, bo moj tato narodniar hrozny 😀... ta more len z telky... som ako z tazkeho sociku 😀... a mozem si ho vychutnavat takouto formou aj nadalej 😔

roasha
2. bře 2009

jaduska 😅 😀
petulia,nechcem tu pisat tie sumy,ale vyberies aj v cestovkach,len za tie prasule to nebudes mat na tak luxus urovni,ako by to bolo cez army,ale v pohode. 😅 😉

jaduska
2. bře 2009

no ja mám niekedy pocit, že dovolenka v zahraničí výjde lacnejšie ako na Slovensku...ak človek nie je náročný, samozrejme....

roasha
2. bře 2009

jaduska,to je pravda,ked by si mal clovek zaplatit kupele na tyzden na SK,tak to mas lacnejsie more ,hotel,polpenzia. 😅

petullia
2. bře 2009

My sme chodili vzdy cez firmu, pokial sa dalo este s nasimi... s Julim sme este neboli nikde, bo nebolo stihu doposial, ta sme si spravili plan na 2 roky dopredu... aby sme uz konecne... ale tolko, kolko chcu cestovky nenasetrim ani ked sa.... a zase nexcem byt na dovolenke kde sa budem moct len pozerat, ale nechytat... to radsej budem doma 😢 ... a vsak co... bola som bez toho doteraz, ta mozem byt aj nadalej... nevadi. hlavne ze mam krasnu rodinu, perfektos house a som happy 😎 😀

kavaapalma
2. bře 2009

nam dovolena tohto roku isto nehrozi aj ked by som strasne rada isla,lebo more je pre mna total oddych ja zas nemusim hory.....ja som uz bola 5x sice len v Bulharsku no az taka narocna nie som sak ani nemam z coho 😖

lenkamt
2. bře 2009

Jaduska - tak nabudúce 😀 dúfam že je manuálne zručný, treba mi čo to opraviť v byte 😀 moja šarža nezvláda 😀 😀 😀

s dovolenkami to bolo divné, my sme boli 1x na Rhodose za 35tis , za tie prachy to bolo fajn, za 70 by som riadne nadávala, asi to kompetentí vyberali podľa toho kto dal viac a potom sa cestovka zbavovala najhorších hotelov a pod. 😝

my pre istotu ideme do turecka za 80tis, hlavne že robota nie je istá 😝 chlap mi to trieska o hlavu každý deň 😝 😀 😅

roasha
2. bře 2009

baby,toto sme tu nedavno rozoberali.... 😀
http://free.zoznam.sk/video/Mala-skola-zenskeho... 😀

petullia
2. bře 2009

😀 😀 😀 ta som sa pobavila.... ale zlatyyy, ako jej to tam supol 😎 😀 😀 😀

roasha
2. bře 2009

nervy na nu nemal 😅 ......kurnik,ako to tam trafil....... 😀

lenkamt
2. bře 2009

😀 😀 😀
baby tak takto viem parkovať, keby som šla predkom tak nakrivo a čo vôbec nezvládam je pozdĺžne, tiež už sa pár chlapov na mne pobavilo 😀

petullia
2. bře 2009

No ja som parkovala superne po ukonceni autoskoly, ale som nesoferovala, bo som nemala na com a teraz aj mam, ale uz sa bojim... a neviem neviem ako by dopadlo parkovanie teraz.. ale hadam by som si spomla 😅 😀 alebo ako tato kocka 😝 😀

marianka8004
2. bře 2009

my nemame problem s tym,či na dovolenku k moru,alebo do hôr 🙄 my riešime na maltu 😀 ,a do naj robi 😀 mame kde investovať do domu.niežeby som sa stažovala,že malo zarobi,ale ked sa opravuje dom tak je stale malo.
na tom parkovani som sa pobavila.

vavka33
2. bře 2009

Tak to bola bomba,aj ja by som tam trapasila.Ale chlapec to tam zaparkoval krasne 😀

kavaapalma
2. bře 2009

ja mam vodicak ale nesoferujem lebo ma to nebavi a nemam nato nervy a ani by som si ho nespravila ale som doma najstarsia a niekto musel otca vozit na stanicu ked odchadzal za pracou na cechy...bratia ho uz maju tiez takze nie som nutena jazdit 😵

marianka8004
2. bře 2009

mne by sa vodičak zišiel,už aj nad nim rozmyšlam,ale mam strach a nemam odvahu 😉asi by som potrebovala gumenne auto 😀 😀

petullia
2. bře 2009

Lenkamt, teraz som si kukala tvoj album... jeziiis ty mas ake hviezdy doma.. uuuuzasne su tie tvoje baby 😵 😵 😵 ako zvladas dvojicky? ja mam velmi dobre dieta, ked tak pocuvam ako sa niektore maminy trapia, ale neviem si to nejak predstavit, ako by som to zvladala... 😅 ale ked som si kukla ten album... uuuuzasne su!!!!!! 😎

jaduska
2. bře 2009

lenka - nooo tak to veru na také veci je šikovný, on pred vstupom do armády robil interiéry - podlahy, obklady, dlažby, stierky, žalúzie.... keď bude od júla nezamestnaný, tak ti ho pošlem na týždeň-dva????

dupinka
2. bře 2009

Hm, to video je dobreeeeee.
ja som vcera jazdila kraaasne (klop-klop) Isla som po meste, v NR aj potom v PO. A manzelik ma pochvalil, ako mi to islo. Dokonca som zaparkovala zadkom - tri miesta napravo a nalavo volne 😅

vavka33
2. bře 2009

Dupi,hlavne,ze si zaparkovala,miesta dookola nas nezaujimaju 😀 Inak ja tiez ked parkujem,vyberam si take miesto,kde je vedla mojho planovaneho parkovania volne 😅

sveva
2. bře 2009

tak som sa na tom pobavila, ale ja by som asi dopadla tak isto. Minule som išla na aute ja a trebalo potom zaparkovať pred bytovkou. Na parkovisku bolo len jedno miesto voľné, skúsila som to raz a potom som vystúpila z auta a zaparkovať musel manžel. 😅

lenkamt
2. bře 2009

Petullia - dík, zvládam s pomocou maminy, sestry.... chodia každý deň aspoň na dve hodinky. takže zvládam 🙂

Jaduska - toto presne ja potrebujem, zatiaľ mi stačí omaľovať, vymeniť batériu a popriťahovať dvierka na nábytku 😀

možno bude nezamestnaný aj môj chlap tak sa bude priúčať 😅

bodka13
2. bře 2009

ahojte 🙂 ...iba vás pozdravím a prečítam...som KO,ráno vstávam veľmi skoro ☹

to parkovanie bolo super 😀 😀 😀

lenkamt...tak náš tato bol asi u toho tvojho na kurze 😉 ....a ten tvoj mužík tam je dlho/od ktorého roku/

roasha
3. bře 2009

baby,este tu......ani kaskader sa nechyta... 😀
http://free.zoznam.sk/video/To-najlepsie-zo-Zie... 😅 😀

marianka8004
3. bře 2009

dobréééé 😀 😀 😀 😀 😀 .Emka si asi mysli,že mamke preskočilo. 😕

petullia
3. bře 2009

😀 😀 😀 zase zlepsovak na rano 😉 ma bavis 😀