Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
5. dub 2009

ahojte - tak ja som ešte stále pokope, aj keď dnes v noci som už mala kadejaké pocity, ale to bolo asi tým, že som večer vypila capuccino a manžel mi ho robí do pollitráka, tak som každú chvíľu behala na WC a bolo mi zle....

notebook som si vybrala v Elektroworlde - Acer za 500 €, chcela som ho na dve splátky, ale tak sa to nedalo, museli to rozpočítať na viac, s tým, že to po tretej splátke môžem doplatiť. No ale zmluvu mi neschválili, ani neviem prečo....tak kašlem na nich, keď dostanem pôrodné, tak si ho kúpim niekde v hotovosti a možno bude aj lepšia akcia....

bodka13
5. dub 2009

😠 to ich schvalovanie zmlúv... 😕 niekedy nechápem podľa akých kritérií to hodnotia
...tak sa drž jaduš 🙂 nech je pôrod rýchly a bezbolestný 😉

a ostatné dievky sa kde túlajú? 🙂

vavka33
5. dub 2009

JAduska drzkaj sa a nech mas jednoduchy porod a ste obaja v poriadku. 😉

marianka8004
5. dub 2009

ahojte. tu som .neako nestiham.sme viac vonku,ako v dome.ešte mi treba dačo pošiť do V.noci,dufam,že stihnem.mala zaspala,tak mam chvilku volno.idem k mame,švagrina mi bude robiť melir.prajem všetkym pokojnu a ničim nerušenu nadelu.

jaduska
5. dub 2009

babky vďaka, dúfam, že bude ozaj rýchly....na tú bolesť človek totiž zabudne, hneď ako je bábo von....šak viete...

vavka33
5. dub 2009

My vieme,ale Dupinku to este len caka 😀

roasha
5. dub 2009

jaduska,aj ja ti prajem rychly a co najmenej bolestivy porod/som ta prisla skontrolovat/ 🙂 .

dupinka
6. dub 2009

Ahojte!

nooo, mna to caka, ale asi viac je z toho nervozne moje okolie ako ja 😀

vavka33
6. dub 2009

Jaduska sa nehlasi,mozno su uz aj rozdvojeni 😉

dupinka
6. dub 2009

joj, vavka, aj na nich cely den myslim....

sveva
6. dub 2009

ahojte baby. Ako sa máte? nám krásne svieti slniečko tak si to užívame plnými dúškami. Boli sme na záhradke grilovať, Šárka spala riadne dlho a Eliška bola vytešená, že behá, hrala sa s hlinou, hojdala sa na hojdačke. No proste radosť žiť. 😀

Jaduska dá určite hneď vedieť, keď už nebude kinderko.

jaduska
6. dub 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ešte ništ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

roasha
6. dub 2009

jaduska 😀

vavka33
6. dub 2009

Jadus,nestras uz tu a bez 😀

kavaapalma
6. dub 2009

jaduska myslim na teba,nech to rychlo a dobre zbehne 😉
ja som bola cely vikend u svokrovcov a som doma az do 14.aprila na 60percent,lebo nemame roboty a co potom to ani srnka netusi 😀 tak poctivo pracujem na imidzi mojej zahradky vylepsujem skalky a tak no bavi ma to velmi a pritom aj relaxujem,viem ze sa nemusim ponahlat lebo praca nevola tak sa citim fajn...
lenze doma mi to uz riadne lezie na nervy uz sa nemozem dockat kedy vypadnem do svojho lebo tu je to strasne s ocom s bratmi hotovy uragan kazdy iny nazor iny zivot kazdy ine robi uz v takejto atmosfere dlho nevydrzim ☹ 😠 😢
dupinka mas pravdu na babo stale nebude dost casu alebo penazi , kikuska nechajte to radsej na osud a ako to ma byt tak bude...moja kamoska sa neskutocne tesila ked mi volala ze je tehotna dlhsie im to trvalo a zistili jej mimomaternicove teh. je mi jej velmi luto ale ak otehotnela prvy raz tak sa jej to urcite podari aj na druhykrat...
my mame za chvilu rok co sa snazime a ništ no myslim si ze je to aj tym ze je to pomenej kedze je moj drahy stale niekde v keli takze chce to cas a relax 😀

petullia
6. dub 2009

caoo... este nist 😕 ... tak dobre... 😀

zoya1
6. dub 2009

Jadus - ja ešte stále pevne verím, že to bude 11.4. (a budeme parťáci JA a tvoje BABY 😀 😀 😀 )

marianka8004
7. dub 2009

jadus-alebo 12.4.vtedy oslavujem ja 😀 😀 😀

bodka13
7. dub 2009

🙂 pekný deň

jaduš...ešte si celá?

kava...hlavu hore 🙂 podarí sa ani nevieš ako 😉 ...my sme prvého dlho vyrábali 😀 (od mája 98 a až v sept99 na 1.výročie svadby som bola tehu 6tt)...na dovolenku sme išli s tým že keď sa to teraz nepodarí musíme to riešiť inak(mala som 26,čas utekal 😒 )...môj gyn. hovoril že veľa robí psychika,nemám na to myslieť-ľahko sa to hovorilo ale skutočnosť bola iná

svevi...tak sa tešte zo slniečka 😅 😅 😅

jaduska
7. dub 2009

nooo ráno o pol piatej som aj myslela, že sa už niečo deje, ale stále nič 😝

kava - uži si voľno a slniečko, čo sa týka toho spolubývania, viem veľmi dobre o čom píšeš, tiež bývame s rodičmi. Cez týždeň ešte celkom pohoda, lebo mama aj manžel sú v práci, ale cez víkendy nám tu je dosť tesno. Ešte že už ide leto, tak budeme veľa vonku

bodka13
7. dub 2009

jaduš 🙂

vavka33
7. dub 2009

JAduska,na teba to pride tak necakane a bude to take rychle......tasku si nachystaj hned ku dveram 😀

kikusa100
7. dub 2009

😉 caute kocky..som u mamky tak pisem na chvilu.. tak uz sme vo svojom..musim si zvyknut..ale som rada... byt je krasny, slnecny... tak fajn...len je to od mamky asi taku pol hodku chodze tak to je ta nevyhoda..ale mama hovorila ze ona by tiez chcela predat casom byt lebo jej je velky uz a aj vela plati a ze by sa tiez snazila kupit na tarci..dnes som isla cez sidlisko domov a je tam krasne vela velmi vela zelene, stromov, vevericky, vtaciky no krasa.hned mi to zlepsilo naladu..
inak k tej macke..lekar povedal ze toxo nehorzi ak macka je zaockovana a nechodi von..ale rozpravali sme sa s drahym ze ju asi nechame v utulku, myslim ze jej je tam lepsie ako na ulici..lebo fakt keby sme mali zvieratko nemozem sa pohnut z domu a tak mozem prespat u mamky a nic sa zatial nedeje..mozno casom by sme si obstarali nejakeho maleho psika... uvidime...
inak musim uz aj popiect nieco.... lebo uz nemam vela casu...
vela peciate a co take peciete?
inak kocky..od maja by som mala nastupit do novej roboty...a normalne mam strach... viete je to uplne mimo mojej profesie...lebo som ekonomka a tak budem robit sanitarku ... ale bojim sa co to bude...nove prostredie, praca, ludia..aj ked to bude praca s detmi ale veeelmi sa bojim..co to bude.... ako zvladnem taku pracu.ale potrebujem robit, peniaze a tak ....no takze to musim zvladnut... a potom sa hadam aj na baby zamiesi a vyjde to nie??
len tie denne a poobedne ..len drzte palce aby mi to vyslo lebo tu fakt nie je praca.. 😉 tak pa a drzte sa a jadus dufam ze ked tu na buduce pridem tak budes uz trojnasobna mamina...drzim palce..
a dupi ty sa tiez drz ty mas este trochu casu..
inak to co povedal gynos neriesim..necham to zatial tak aj tak mam nasutpit do prace a ja niekedy pochybujem ze moj gynos je nejaky sustredeny..pripada mi ze ma toho vela a neprecita si poriadne kartu..ale nechcem zatial menit..tak necham tak...
palma..nesmut... a verim ti ze mas stres ked je ludi vela pokope je sranda ale aj tie konflikty mozu prist... a to je ta negativna staranka veci...
pozdravujem vas vsetky... kocky... a uzivajte si jari lebo rychlo zbehne.. 😉 ja sa opat ozvem...
a veselu velku noc a veella vody....

jaduska
7. dub 2009

kikuša - tak si ten bytík užite, nech sa vám tam super býva - a novej roboty sa neboj, šak si dáka šikovnica, to zvládneš...

vavka - tašku som dnes pre istotu dobalila (konečne), tak už len čakať, kedy to príde 🙂 🙂 🙂 🙂

kavaapalma
7. dub 2009

kikus uzivaj si bytika a konecne sami juj jak ti zavidim ale v dobrom samoska kamoska 😉
nemam cas bracho sa dobija na net na buduce popisem viac

kikusa100
7. dub 2009

palmus..inak ja som si len teraz kukla tvoj album na mojej svadbe... pekna nevesticka si bola.... 😉

bodka13
8. dub 2009

😕 ešte nemáme kinderko?...idem upratovať,nech môže byť veľká noc 😀

roasha
8. dub 2009

aj ja som uz nazrela,jaduska si pod drobnohladom. 😉
....ale zajtra je spln,mozno daco bude 😉 🙂 😵

bodka13
8. dub 2009

...jaduš ty asi nechceš byť v pondelok doma 😀 ...sa bojíš vody? 😀

dupinka
8. dub 2009

Ahojte kočky! Čo je nové???

Jaduška: ako??

Ja som mala včera cely den teploty 38°C, k tomu hrdlo v ....., tak som sa skoro z postele nepohla, co som nevladala vobec nic. Ja som horucku uz pekne davno nemala. Nakoniec sa aj maly prestal vrtiet, co mi na nalade nepridalo.... Dnes uz lepsie, ale radsej vylezim poriadne.