Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
13. led 2009

Jasne, skus jej zavolat, ci je volny termin a miesto, kam chcete ist... A pripadne ak sa bude dat, tak si to rovno u nej zajednajte. No a manzelik nech potom hned vypise papiere na personalnom. Cim skor, tym lepsie. 😉

vavka33
13. led 2009

Vdaka 😉

kikusa100
13. led 2009

svevi..no moj ma ist teiz v juni.... ale neviem kedy ale asi ci nepojdu tiez toho prveho..trochu ma to stve, lebo nebude ani na promociach.. ☹ mojich..skodaaa no ale dufam ze to rychlo prejde..hovoril ze budu v kandahare strazit branu...tak uvidime... mozno to nebude take zle 🙂 nuz co..aj peniazky velmi potrebujeme.a potom ho uz nikde nenpustim... 🙂 aj teraz odisliel do prace mesiac bol doma a je mi veeelmi smutno a neveim si predstavit co to bude ak bude prec pol roka..to si neveim predstavit...
idem kuknut aj ja n atu stranku vusz..co sa tam docitam..

kikusa100
13. led 2009

no kukala som ..nasli ste aj nejaku zahranicnu dovcu?lebo mne tam vyhodilo ze stranka sa nenasla..tak neviem.. ☹ asi pojdeme na dovcu za svoje korunky..hi hi

dupinka
14. led 2009

baby, o zahranicne dovolenky sa treba spytat priamo na VUSZ, tel. kontakt je na tej stranke.... 😉

roasha
14. led 2009

zahranicne dovce ponukaju az niekedy april najskor... 😀
vojsko preplaca cca 60%,narok je kazde 2-3roky/ale neznamena,ze ju pridelia/ 😒
MM ma uz 17r u vojska/neratam skolu/,a dali nam dve,ale aj to potesi. 🙂

vavka33
14. led 2009

JA neviem najst cislo,kam mam volat ☹

roasha
14. led 2009

vavka,to ti neporadim,to stale vybavuje muz,nech sa spyta v praci. 😅
on donesie papiere,aktual.ponuky,ja vyberiem,a potom sa caka... 😅
....len fakt nikdy nevies ci daco dostanes,a potom sme jeden rok boli na dvoch dovcach,pokial to prislo,tak sme si zaplatili aj sami.. 😅

vavka33
14. led 2009

Roi,cisla tam su aj ponuky,aj vsertko,cize mozem vybrat a zavolat aj ja,lebo manzel nie je v praci,je zas ako vzdy na Lesti.a bude este velmi dlho.....

roasha
14. led 2009

ved hej vavka,ale zahranicne dovolenky este urcite nebudu.

bodka13
14. led 2009

čaute 🙂
dupi...aspoň budeš oddychovať,aj keď v robotke by ti asi rýchlejšie prešiel čas 😉

tak na tú rehabku sa asi bude musieť budúci rok zmeniť na tlačenku 😀 😀 😀
...my sme na dovolenke cez vojsko boli iba u nás-na Smrekovici,je to tam ako na samote u lesa

🙂 ako?...už máte vybraté tie dovolenky? 😉

vavka33
14. led 2009

ja uvazujem nad tatranskymi zrubmi,na siravu manzel nepojde po zazitku s rehabkou 😀
zahranicne este nie su.
podte do tatier?????!!!!!dame si nejaký spolocny termin,napr.30.7-8.8-neutralny datum 😀

bodka13
14. led 2009

😲 a čo sa mu tam prihodilo?

sveva
14. led 2009

vavka moj ide na lešť vo februáry na mesiac. a na dovču asi nepôjdeme cez vojsko, lebo bude preč.

Kikus no on tiež nebude na moje narodky a čo je najhoriše ani na Šárkyn prvý ročik, a ešte budú meniny a narodky mojho otca atď.

vavka33
14. led 2009

Bodka,nic vazne,len tam bol v zime 😀
Svevi,tak to mojho aj stretne,on je tam uz ako doma-teda este viac ako doma 😅
teraz som s nim volala,tak vraj nemam nikam volat,ze oni si tpo musia vybavit LEN cez utvar

dupinka
14. led 2009

baby, v Zruboch je kraaasne a velmi prijemne...
My sme tam boli v auguste (odtial sme si doniesli nase miminko 😉 ), bolo tam super. Teda, nie sme nejaki turisti, ale je tam vela miest, kde aj menej zdatni vysliapu, dokonca v teniskach, ziadne trekove topanky.

Ak porovnavam Siravu a Zruby, na Sirave bola lepsia a pestrejsia strava, pekne zariadenie, super moznosti procedur, len spinava voda v priehrade. Ja osobne som sa ani nekupala, vyuzivali sme kryty bazen, ked tam neboli deturence. Robil sa stale nejaky spolocny program, tak bolo veselo. Alebo sme sa vybrali do nedalekej Kaluze, kde je "blsak" a kopec moznosti na posedenie, aj so zivou hudbou. Tam je aj kupalisko + atrakcie pre decka.
zhrnutie: priberanie a lenosenie

Zruby su o inom, izby nic moc, aj ked su prerobene, nejaky ten rocik to uz bude. Neexistuju tam manzelske izby, tak sme si postele spojili nacierno. Organizovali sa aj spolocne vylety, ale casto to zhaslo na nedostatku zaujemcov.

kontakt: pani Mária PAPŠÍKOVÁ
tel.: (0960) 3160 74
fax.: (0960) 316 095
f74@vusz.sk

a k tomu, ze nebude vas manzel doma...., hm, to uz neovplyvnite. U nas to vyzera tak, ze nebude doma na drobcove prve vianoce a mozno nestihne ani prve narodeniny 😖

dupinka
14. led 2009

vavka, no jasne, ze cez utvar, ale nech sa aspon informuje, ci je to volne..... Inak, ten kontakt je vojenska linka...

kikusa100
14. led 2009

svevi...no to sa stretnu s mojim na lesti..lebo aj on ide vo februari..ale hovoril ze bude chodit aspon na sobotu a v nedelu poobede pojde do roznavy aby som nebola sama doma...
aj v afgaci sa asi stretnu..a mozno sa spoznaju. pa zatial

sveva
14. led 2009

Tak moj MM bol na širave na PR-ke a prišiel so zápalom moč. ciest.

kikusa100
14. led 2009

ahoj sveva..no pozeram ze aj ty ponocujes..

sveva
15. led 2009

kikus ja som väčšinou hore do pol noci aby som dala Šárke mliečko. 😉

bodka13
15. led 2009

ahojte 🙂 ako sa máte? u nás vykuklo slniečko tak možno sa ten včerajší ľad rozpustí
...baby,pozor na vojenské dovolenky 😀 aj my sme si zo Smrekovice priniesli prvé bábo 😀 😀 😀

vavka33
15. led 2009

No ale uz nestraste s tymi dovolenkovymi babatkami 😀

dupinka
15. led 2009

vavka, to vies, leto, pohodka..... 😀 😀 😀 😀 😀

vavka33
15. led 2009

No ja som obe deti pocala na jar 😉

dupinka
15. led 2009

tak vidis, nemas sa coho obavat, chichi 😀

egrzuz
15. led 2009

Ahoj holky, můžu se přidat?? 😕

Mám manžela v Afganistánu, je tady taky někdo kdo má tak daleko manžu???

dupinka
15. led 2009

Ahoj!

Vitaj v klube! Myslím, že momentálne žiadna z nás, ale chystajú sa tam v lete kikuskin manžel a svevin manžel, ak sa nemýlim.... A môj je vo výbere na december.

Ako to tam teraz vyzerá? Ako často ste v kontakte? Ako to zvládate? Pozerám, že máte malých drobcov, tak to určite nie je jednoduché.....

(Inak, Liberec je krásne mesto, strávila som tam niekoľko dní pri segre...)

egrzuz
16. led 2009

Ahojky Dupinko,
no je tam šílený smrad, prach a špína 😠 Volá každý den domů, naštěstí ta možnost tam je. Tak jsem ráda. Internet tam je taky, ale staršně pomalu jde, takže to není moc dobré. Skype nehrozí.
On je na letišti, tak tam je relativně klid. Naše vláda se stále dohaduje, tak nevím, jestli přijede za 2měsíce nebo za 6. Je to šílený. Už je tam od začátku prosince. Jinak s prckama si užívám, ale dá se to zvládnout, spíš je smutný, že nevidí, jak začala Kristýnka chodit a asi ani neuvidí Jarouška chodit.

Tak až přijedeš do Liberce, dej vědět. 😀

sveva
16. led 2009

ahojte baby. Tak my na dovolenku pôjdeme až na budúci rok.

Egrzuz vítame ťa v klube. No môj mažel ide do kandaháru od 1.6