Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

roasha
11. kvě 2009

dupinka,gratulatioooooooooon 😵
samozrejme gratulujeme aj ocinkovi,a malemu chlapätku prajeme vela zdravicka,stasticka a lasocky.. 😵
maminka,tebe skoru rekonvalescenciu a veeeela mliecka. 😵

vavka33
11. kvě 2009

Svevi,tu v NR nie,az ked prenasas neskutocne dlho.zazilasom to

bodka13
11. kvě 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujem 🙂 🙂 🙂 ...obidvom veľa zdravíčka a nech sú skoro doma.... 🙂 Adamko nech robí maminke a ockovi iba radosť
...aj náš Martin mal takéto bábätkovské miery 😅

zoyi...tie dvojičky sú fakt vydarené kúsky 🙂 ...ako sa aj do bruška zmestili 😕

vavka...len nech je pekné počasie 🙂

jaduš...pekné foto 😉

kavaapalma
12. kvě 2009

dupinka srdecne gratulujem k syncekovi obom zelam vela zdravicka a stastia v zivote 🙂 🙂 🙂 vsetko najlepsie celej stastnej rodinke 😉

kikusa100
13. kvě 2009

ahojte kocky..dlho som tu nebola ako sa mate? ja sa ucim na statnice a som uz vycerpana a asi mi aj sibe...uz
inak kocky..mam A z prace a ta koza co odo mna odpisala tiez..tak super nie?uzasna spravodlivost...nastve to.. 😠
drzte sa a dupi blahozelam uz si mamicka...teeeen cas tak rychlo leti.... a vidis uz je maly na svete..

dupinka
14. kvě 2009

Baby dakujeme velmi pekne, zajtra ideme domov. Uz sa na Vas vsetky s Adamkov velmi tesime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Fotky pridam neskor.

ka77ka
14. kvě 2009

uz sa na fotecky tesime 🙂 🙂 🙂

dupinka
15. kvě 2009

Ahojte!

Prikladam foto. 😉

petullia
15. kvě 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej Dupiiiiiiiii... gratulujeeeem!!!! 😵

vavka33
16. kvě 2009

Dupi,krasne male babenko.
A uz ste domka?

dupinka
16. kvě 2009

Vavka, uz sme doma od vcera. Konecne, lebo uz mi tam uz sibalo a bolo mi dlho.
Boli sme tam totiz od soboty vecera, maly sa rozhodol vypytat na svet v pondelok rano. Ani ma netrapil nejako extra. Sice bolesti som mala od 2h rano pravidelne, ale vazne to zacalo byt az okolo pol deviatej, po vizite sa to rozbehlo, no a o 11:10 bol maly na svete. Ani to nebolelo, chichi.

A vy mate co nove? Jaduska, ako Olivia??

jaduska
16. kvě 2009

Dupi, tak ste konečne doma....maličký je úchvatný a ako ako múdro sa tvári na tej druhej fotke 🙂

Olívia sa má super, len papá a papá, už sa nezmestí do zavinovačky...váži 4300 gr, pribrala 55 za 2 týždne....bude z nej asi riadna baba....

dupinka
16. kvě 2009

jejha, tak to je dobre.... Náš malý tiež len papká a spiná (zatiaľ)..

A ostatné?? Kikuš, ako štátnice?? A Kava, už máte s hypotékou všetko vyriešené??

vavka33
16. kvě 2009

A pri kom si rodila?aj ti nieco davali-infuyku,cipky,alebo nieco take.A manzel bol pri tebe?ako to zvladal?

kavaapalma
16. kvě 2009

Bozinku jake male babatko zlate 🙂 zavidim vam babenky ale v dobrom samozrejme,moje slova este neboli vypocute,tak dalej a dalej a stale dalej,cakam na najblizsiu ms a idem na stimulaciu...sak konecne bude drahy doma ved nacase...
hyposka je uz vybavena a vysla super aj so statnou premiou,papiere ohladom domu a prepisu a vsetkeho okolo toho by mali byt v juni lebo aj tak manzel je do konca maja na lesti a bez neho to nejde...
kikus dakujem za rady 😉 a uz konecne daj relax...
dnes som sa popri robote v zahradke aj opalovala a mozno aj zajtra uvidim jake bude pocasicko 😎

dupinka
17. kvě 2009

Krasne ranko! 🙂

Vavka, povodne ma mal rodit MUDr. Kozar, ale ten niekam odbehol, vraj este cas, no a nakoniec musel narychlo dobehnut Meszaros. Na druhykrat bol maly von. Dali mi akurat cipok, ani klystir som nemala, kedze mi ho davali este v sobotu. Personal na porodnej sale bol velmi napomocny a prijemny. Myslim, ze vacsia vdaka patri porodnej asistentke ako dokymu.
Manzel bol cely cas so mnou, velmi mi pomahal a bol uzasny. Aj teraz je velmi sikovny a strasne starostlivy tatik. 😉

Kava: tak to k hypoteke gratulujem!! viem, kolko je okolo toho opletaciek, tak konecne to mate za sebou. 😉

roasha
17. kvě 2009

dupinka,krasne chlapätko 😵

vavka33
17. kvě 2009

Dupi,tak super.a rodil ta dobry doktor,ale ako pises,oni dobehnu len na samotny porod,o ostatne sa staraju asistentky.a s klistirom som tak isto dopadla aj ja,aj pri prvom aj druhom porode.len pri druhom mi ho dali v pondelok a rodila som vo stvrtok 😀
pozdravuj starostliveho tatinka a ty oddychuj ked sa ti da.
Kavi,tesim sa,ze vam vysla ta hyposka.odkial ste brali?
a ja mam tiez jednu novinku,ale smutnu-nas tatko je zas odveleny buchat,cize od juna nastupuje-na tyzdnovky 😢

bodka13
17. kvě 2009

ahojte 🙂 ...večer vás dočítam 😉

vavka ideme do parkuuuu 🙂

vavka33
17. kvě 2009

Bodi,mrzi ma to,az teraz som sa dostala na net.mali sme navstevu a susedovie dievka mala prijimanie,tak sme teraz boli tam pozriet,tak som nestihala,ale mam tvoje cislo do buducna.

bodka13
18. kvě 2009

ahojte 🙂
ako sa máte babuľky?
...čo robia naše najmenšie kinderká Olivia a Adamko?...maminky stíhate aj oddychovať?

Kava...gratulujem k hypotéke 🙂 🙂 🙂

vavka ...neva,aj ja som ti to dala vedieť neskoro...nabudúce sa to hádam podarí-chalanom sa v parku páči,tak to vyzerá na každý víkend 😉

dupinka
18. kvě 2009

Ahojte!

baby, aj my chceme chodit do mestskeho parku, na prechadzky s kocikom, ked to rozbehneme... 😉 Tak si dame mini stretko. 😉

jaduska
18. kvě 2009

bodka - my sa máme super....oddychovať nestíham, to si nechávam do dôchodku.... 😝

dupi - prečo máš v údajoch aj Adamka, aj to, že si tehu? 😨

kavaapalma
18. kvě 2009

bodka dik 😉
dnes celkom fajn den na pondelok,zajtra idem ku kadernicke dat spravit haro tak mozno sem potom zavesim novu foto,lebo som tu ostala asi jedina co ma este svadobnu 😀

bodka13
19. kvě 2009

ahojte hviezdičky 🙂

jaduška...len aby ti v tom dôchodku dcéry vnúčence nedali strážiť 😀 😀 😀

dupinka...tak si rýchlo nacvičte denný režim 😀 ...ocka pošlite do obchodu kúpiť taký kočíko-vozík=trojkolka(čo sa dá pripnúť aj za bicykel) a tebe korčulky a stretneme sa v parku 🙂 ...minulý víkend sa tam jedna mamina s takým preháňala a bábo si spokojne chrapkalo 😅

kava...aspoň ti závidíme aká si bola pekná nevestička 🙂 ...už máte vybratý aj nejaký bytík?

a ostatné mamulienky sú kde 😕 ...chytáte vonku slniečko?

bodka13
19. kvě 2009

http://www.cyklovoziky.sk/
aha dupi...nie je to super? 🙂 ...len mohlo by to aj menej stáť ☹
...daj si fotogalériu sú tam dobré fotky a v nej sú aj naj produkty 😉

marianka8004
19. kvě 2009

ahojte.bodka-ano chytame slniečko 😀 je tu troška pomračene,a mohlo by už aj troška sprchnuť,lebo si vyťaham ruky od polievania 😖
kava-idete kupovať byt,alebo dom?
a mam ešte jednu novinku.už nam došlo auto,čo sme mali objednane.dnes MM išiel ponho.tešim sa.konečne,lebo to bolo na prašky bez auta.už len ho splacať.aj sa toho trocha bojim,lebo mame dosť vysoke splatky.dufam,že to neako utiahneme.držte nam prsty.inač prajem všetkym pekny den velkym 🙂 aj malym 🙂 aj tym najmenšim 🙂 🙂 🙂

jaduska
19. kvě 2009

bodka - ale vnúčence hádam nebude treba denno-denne 24 hod pestovať.... 😀 😀 😀

marianka gratulujem k autíčku.....my to musíme zvládať aj bez.... 😵