Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

elinka27
20. bře 2008

vavka ty sa mas, my sme kazdu sibacku boli na Kysuciach,ale teraz s malym sa nam nejak nechcelo,ale buduci rok by som rada isla,ale muz blazni,ze teraz uz bude Kubko chodit sibat a ze budeme doma 😝 😀

vavka33
20. bře 2008

kto je z Kysuc?

elinka27
20. bře 2008

muzova mama odtial pochadza tak tam mame kopec rodiny 🙂

bosorkabb
20. bře 2008

My budeme tiez doma ☹
Vsetko si to vynahradime v lete.Uz viete kam pojdete na dovolenku?My kazdy rok vyuzivame vojensku rekreaciu 😀 plus ideme este niekde tak na poslednu chvilu.

dupinka
20. bře 2008

Ahojte!

my o par minut cestujeme do Presova, aj sa tesim, ze budeme zase s rodinou, aj to bude o hubu, lebo neda sa byt aj u nasich aj u svokrovcov. 😒
Velku noc mam rada kvoli atmosfere, tak fajne to doma vonia, ked otec robi syrek - hrudku,....

bosorka: aj my ideme na vojensku dovolenku, dokonca az dve,... 😀 😀

dupinka
20. bře 2008

Juj, skoro by som zabudla:

KRASNE A ZEHNANE VELKONOCNE SVIATKY !!!

vavka33
20. bře 2008

Dupinka,prijemnu cestu a uzite si sviatky.

elinka27
20. bře 2008

taaak, a zasa som cela od mrkvy 😀
kam to chodite na tie vojenske dovolenky, my sme teda este neboli, musim muzovi povedat.

vavka33
20. bře 2008

My by sme aj isli,ale v tatovej robote uz poukazy poslali naspat do BA a on ich ani nevidel

lenka2412
20. bře 2008

ahojte, my sme na vojenskej dovolenke ešte neboli ☹ a táááák by som šla. Konečne sme dorazili k našim, tie cesty sú otrasné....som happy, že to mám za sebou. Ak by som tu už nebola, tak vám želám krásne a príjemné sviatky...

bosorkabb
20. bře 2008

My chodime cez zimu do Tatranskych Zrubov a cez leto na Zemplinsku siravu.Je este dost volnych miest.Len treba rovno volat do BA a nie ist cez utvar.Ak chcete tak sa spytam manzela kam sa to vola.On ma aj cislo a staci tam zavolat a nahlasit termin dovolenky,oni hned povedia ci maju este volny dani termin.Potom to vsetko poslu na utvar alebo domov a to uz na meno konkretneho vojaka.

elinka27
21. bře 2008

bosorka to by bolo fajn,keby si to cislo zohnala, posli mi ho potom cez IP 😉

bosorkabb
21. bře 2008

Manzel ma to cislo v praci.V utorok vam ho poskytnem aj z menom osoby na ktoru sa treba obratit.My ideme na Zemplinsku siravu v auguste.

zoya1
21. bře 2008

Čaute babule. No je vidno, že ste všetky ufujazdili na sviatky preč. Naša Zoja má zápal pľúc - takže berieme ATB, a sme pekne krásne doma. Dodko sa už nevie dočkať veľkonočného pondelka - kúpil si už aj striekaciu pištoľ na vodu. Takže ženy trasme sa !!!!!!! Jak to vidím, tak pokecáme asi až v pondelok. pá pá a krásne sviatky prajeme

dupinka
21. bře 2008

ahojte!!

treba volat priamo na urad socialneho zabezpecenia: www. vusz.sk

a potom klik na dovolenky 🙂

jaduska
21. bře 2008

Jeeejda zoyka, tak nech sa maličká skoro uzdraví. 😉

bosorkabb
22. bře 2008

Je to presne tak ako napisala dupinka.My to tak robime kazdy rok 😉

dupinka
22. bře 2008

bosorka,my sme volalieste v januari a mame dve dovolenky,... zruby aj siravu 😉

zoya1
22. bře 2008

Ďakujeme jaduska, no dúfam, že to rýchlo prejde.

jaduska
22. bře 2008

zoyi a ako chytila zápal pľúc?

bosorkabb
22. bře 2008

Dupinka,my sme v zruboch boli koncom roka a na siravu chodime vzdy v auguste 😀

dupinka
22. bře 2008

aj my ideme v auguste!! od 11.8 do 20.8 😉

zoyka, dufam, ze malej je uz lepsie,... Skore uzdravenie!

elinka27
22. bře 2008

ja sa pripajam , nech sa Zojka skoro uzdravi 🙂 my mame zub prvy😀 tak uz aspon viem co bol taky zly ako cert.
My sa chystame tiez v lete na dovolenku,ale s malym si k moru este netrufam,ale chceli sme povodne do Chorvatska,ale rozmyslam,ze ta Sirava by nebola zla ma to laka.Muz domov doniesol nejaku ponuku do Smrekovice, ale to ani neviem veru kde je. 😀

bosorkabb
22. bře 2008

Dupinka my tiez ideme od 11.8 do 20.8 😉 Takze sa tam urcite stretneme 😎
Smrekovica je pri Donovaloch.Mam dojem ze tam mozu ist deti az od 4 rokov.A nic tam nie je iba hotel a les.Jedine ak sa chces lyzovat.V zime ta vyvezie tatrovka pretoze inac sa tam nedostanes ani hore ani dole.V lete mozes ist vlastnym autom...........mne sa tam nepacilo.Nikde nic.

zoya1
22. bře 2008

jaduska ja ti ani netuším. Ináč doktori sa ani nevedia zhodnúť či to je alebo nie je zápal pľúc. Nemá žiadne klinické príznaky pre túto chorobu. Žiadna horúčka, dokonca ani zvýšená teplota, pekne papká, behá, blázni sa, jedine že začala tak škaredo kašľať. A na snímku sa im to javí ako slabý zápaľ pľúc. Ale odkedy berie tie ATB tak je to podstatne lepšie, akurát že teraz máme taký hnusný zelený výtok z nosa. Čiže ten chrobáčik tam niekde musí byť. Dúfam, že to čoskoro prejde, lebo si ani neviem predstaviť čo ma čaká v robote. Chodím teraz len na nočné, lebo pokiaľ mám dennú zmenu tak si to stále vymením, lebo nemám Zoju s kým cez deň nechať. Čiže papierová robota stojí. Možno ma v tej robote po veľkej noci papiere zasypú, teda v prípade že babka príde varovať Zoju. Do jasieľ pôjdeme až v apríli - teda dúfam.

dupinka
22. bře 2008

bosorka supeeeerr!!! A kedze nemas foto, tak sa musis ozvat ty k nam,.... 😀 😀 sa tesim 😉

zoya1
22. bře 2008

Dievčatá, myslím že by ste si mali kúpiť tričká Modrý koník a pre istotu v nich behať po Šírave. A možno zabehnem aj ja s deťmi tak by som vás spoznala 😀 .

elinka27
22. bře 2008

aj ja by som chcela ist na Siravu,ale neviem ci bude este nejaky termin, inak my sa radi lyzujeme,ale zasa co s malym.Smrekovicu si nechame v zalohe ked bude maly vacsi 🙂

bosorkabb
23. bře 2008

Dupinka,neboj coskoro bude aj fotka 😉
Bolo by super keby sa nas tam stretlo viac.
Elinka ked rada lyzujes tak lepsie je ist do zrubov.Mne sa tam velmi pacilo 🙂 hlavne detsky kutik a strava

elinka27
23. bře 2008

bosorka, to ano,ale ako som spominala lyzovacka pripada u nas az ked bude maly vacsi.Teraz ma skor trapi kam pojdeme v lete 🙂