Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
10. pro 2007

Roa to teda nie,to sme sa este ani zahriat nestihli 😀 mala by som sa hambit 😔

roasha
10. pro 2007

je to smiesne,necitala som to do bodky,ale admini by mali skocit na zdravie.sk,to by nechapali,co tam deti pisu. 😝 to sa neda citat. 🙄

vavka33
10. pro 2007

Ja som potom spominala,ze co deti pisu a kde sa vedia dostat,videla som to tolkokrat v skole.

roasha
10. pro 2007

ja sa mozem tesit,ze ma mala sem pustila,doteraz sedela na stardoll.com 🙂 sem si deti nepusti,lebo si ani ty neskrtnes./oblieka baby/ 😀 😀 😀

vavka33
10. pro 2007

vdaka za stranku,aspon mam zas nieco pre Vanes. 😉

roasha
10. pro 2007

😀 😀 😀 ,superacka,aj ja som sa vcera pohrala. 😀 😀 😀

vavka33
10. pro 2007

teraz to nemozem pozrietlebo je pri mne a otravovala by.Zajtra to dostane za odmenu,ak pekne napise diktat 😀

dudasik
11. pro 2007

Ahojte manzelky a partnerky.
Ja som dnes v noci sama, lebo mangel maju vianocnu party, ci co...
Tak ostane v MT, ☹ ., dufam,ze ma pri mojom stasti nechytia kontrakcie ☹

vavka33
11. pro 2007

Ahoj.Neboj,sme tu my.A ten moj PRkar zajtra pride domkov.huraaaaa

dupinka
11. pro 2007

dudasik, nebooj, vsetko dobre dopadne a manzelik bude doma skor, ako sa nazdas... Ved si zasluzia trochu vypnut a stretnut sa aj mimo prace. niekedy sa tam clovek dozvie veci, ake by sa inak nedozvedel. A neboj, ak nebudes sama privolavat kontrakcie, tak sa nic nestane a manzelik to vsetko stihne. 😉

toni78
11. pro 2007

Hezký den Vám přeji-vím že můj problém sem do diskuse nepatří ale nevím co mám dělat ☹

vavka33
11. pro 2007

Toni a aky mas problem

dudasik
11. pro 2007

Veru nesmiem si to privolavat, lebo to fakt nepride ani na Silvestra 😀 .
Dupinka mas veru pravdu, nech si trosku oddychnu aj takouto formou, ved stale sa len nahanaju, tak mu to doprajem.
No parada Vavka, ako to ubehlo.
Toni a co sa deje, ved my vojenske manzelky ti mozeme tiez pomoct, aj ked sa to netyka tejto temy, neboj nevyhodime ta. 😵

vavka33
11. pro 2007

dudasik,veru ubehlo,aj ked to bolo dlho.no den D sa blizi aj tebe.A ake mate vybrate mena?co by si chcela-chlapceka,ci dievcatko?

weja
12. pro 2007

ahojteee 🙂
az teraz som objavila tuto temu, tak sa pridavam... moj manzel je tiez profesionalny vojak, pracuje na utvare logistiky, v podstate je to prevazne kancelarska robota, takze sa velmi nestazuje... Aj ked ja si o tej institucii myslim svoje... 😝 😀
Ale som rada, ze aspon na Vianoce bude doma 😵 (teda dufam, ze sa nic nezmeni)

vavka33
12. pro 2007

weja ahoj.Aj moj je vlastne logista 😉

weja
12. pro 2007

vavka a v ktorom meste robi, ak sa mozem opytat? 🙂

dudasik
12. pro 2007

Ahojte, Vavka ja dievcatko, manzel samozrejme chlapca, sportovca, vojaka 😖 . Ale citim sa tak na dievcatko, od jakziva, tak sa nechame prekvapit.
Mien mame vybratych tak moc, ze si nevieme vybrat to spravne
😒.
Mna stve, ze kedysi bol drahy doma dobreze nie cely december a teraz budu doma fakt len par dni cez sviatky a tot vse, akurat ked ho budem potrebovat ,tak tu zase nebude. 😢 Ale to nie je nic nove.

dupinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dupinka
12. pro 2007

a 25.12.2007 ma sluzbu, ale ovela lepsie ako na Silvestra.

Inak, prave mi volal moj milovany, ze nam schvalili letnu rekreaciu: na Zempl. Sirave a aj Tatr. zruby!! Juchuu!! 😀 😀 A to sme dali obe rekreacie, ze snad aspon jedna vyjde... A nakoniec ideme z dovolenky na dovolenku, od vody na hory 😅

jity.d
12. pro 2007

ahoj holky,

dupi, tak to je super, že máte schválenou dovču 😵 , já jako ještě nemanželka bohužel nárok od vojáků zatím nemám

dupinka
12. pro 2007

nám sa to podarilo, po prvýkrát..

jity.d
12. pro 2007

dupi, to je dobře 😉
my v létě pojedeme pravděpodobně do Francie a jestli to všechno vyjde dobře, tak to bude svatbní cesta 🙂

vavka33
12. pro 2007

Moj robi v Topolcanoch.
A Dupi,to je superze mate schvalenu dovcu,ASPON SI ODDYCHNETE.Ja som bola na Sirave v lete na voj.dovolenske,bolo super 😉

weja
12. pro 2007

tak ja som este tu cest ist na vojensku dovolenku nemala... prvu polovicu roka bol manzel na kurze v MT a tak mu vsetky dobre ponuky vyfukli 🙄
toto leto neviem ci sa niekam dostaneme, kedze planujeme mimi, tak ktovie ako to vsetko dopadne...

macu.k
12. pro 2007

Ahoj holky, taky se hlásím do klubu 🙂 Manža byl půl roku v Kuvajtu, ale to jsme ještě prďolku neměli. Teď to docela jde, až na ty různý cvičení a služby. Ale jinak v pohodě 🙂

agentka
12. pro 2007

Ahoj holky,patřím mezi vás,náš tatka je taky voják.Ted ho máme doma.Jinak ty cvičení jsou děsný,ale jinak paráda. 😉

vavka33
12. pro 2007

Ahoj Macu,vitaj. 😉

jity.d
12. pro 2007

ahojky macu a agentkan 😀

vavka33
12. pro 2007

Ahoj Agentka.
Jeeej,ale sa rozrastame 😉