Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

kikusa100
17. bře 2009

jejj jaka fajna praca.nooo tu u nas sa nic take nemoze vyskytunut.. 😒
skoda.. 😖

kikusa100
18. bře 2009

halooo halooo kde ste kocky.... je tu najaka pohoda a klidek.. 😎 nikde nikto..len ja tu strasim 😀

kavaapalma
18. bře 2009

jadus no presne tak mame do konca aprila skrateny pracovny tyzden a este mimo to nas posielaju domov na 60percent a teraz mam nocne a to je najmenej roboty chodi nas len 7ludi zvyskok je doma z 21.....
vcera som vypratala skrine povyhadzovala stare veci a dnes to len dokoncim,tiez sem-tam chodim nakupovat do sekaca lenze taky lepsi je tu tazko najst ale s naj kamoskou to niekedy vezmeme utokom a stane sa ze vyhrabeme nejake super kusky,no to musime mat stastie a cas.........
myslim,ze som tak nervozna preto lebo som sprosta vytocia ma uplne malickosti a nepodstatne veci zacnem terapiu usmevom 😀
vonku je kosa a mne rozkvitli sedmokrasky pri jazierku no ta toto 😅

kikusa100
18. bře 2009

jej sedmokrasky..dufam ze pride uz jar...
no palma.je to teraz velmi tazke s tou pracou.. ☹

sveva
18. bře 2009

Ahojte. Ja som včera nemala čas. Potrebovala som niečo doma porobiť a potom prišiel mužík domov, tak sme sa hrali s dievčatami, išli na nákup a dali ich spať. Bol z nich teda riadne mimo. 😅 Inak do konca týždňa mu dajú vedieť ako to s ním bude. Dúfam, že bude dobre.

kikusa100
18. bře 2009

joj svevi..tak nech to dobre dopadne.pri dnesnej siruacii..aj manza rozpraval ze jednemu kamosovi..bol nas kuknut aj na svadbe..nepredlzili zmluvu... a ze nevie ci predlzia..tak ze je to hruza...hovoril ze jedine stastie ze stihol splatit pozicku..

vavka33
18. bře 2009

Svevi,sarke gratulujeme k vymesaciu 😉

marianka8004
18. bře 2009

ahojte.aj ja mam rozkvitnute sedmikrasky a aj krokusy po zahrade.no ale to dnešne počasie 😕 hruza...
manžel sa včera vratil 😉 ,takže som tu večer ani nebola. 😉 aj dnes ma volno a zajtra ide na kontrolu,tak pojdem s nim potrebujem pre malu topanočky.a ešte dačo pokupiť,task si spravime vylet do mesta.
svevi aj my sa pripajame k blahoželaniu 🙂

dupinka
18. bře 2009

Ahojte!

ja som dnes bola v praci, odovzdat papiere na matersku, ukoncit vsetky veci, aby som nemala resty, a rozlucit sa s kolegovcami na oddeleni.....
Uf, dalo mi to zabrat. Na jednej strane sa tesim na babatko, na strane druhej pri myslienke, ze som z toho "kolotoca" prac. povinnosti uz mimo, je taky divny pocit. A netusim, kedy sa vratim do prace.....

kikusa100
18. bře 2009

no dupi..neboj sa narodi sa sa maly a ani nebudes vedeit kde ti hlava stoji..ako sa hovori ze robota nie je zajac neutecie..a pri tvojim vzdelani a v nitre sa o pracu bat nemusis..
ja uz si pripadam ako nejaky lokalpatriot ale v tom opacnom slova zmysle...kazdemu kto je od vychodu dalej tak v dobrom zavidim...xi xi 😀
no baby..ja zhanam recepty po internete hah...chcem si vytlacit aby som mala nejake inspiracie ked buddem v byte lebo teraz si zapnem net a zhanam recepty..mamnzel zo mna nechape..ze boze to co cez internet..a ja no ved niekto ma kucharsku knihu a ja internet..lebo niekedy fakt neviem co mam vvarit... xi xi
a ked si pomyslim ze vas o chvilu budem malo stretavat tak mije luto..lebo v novom byte nemame net..tak len na chvilu budem len tak nakukovat...ked pirdem k mamke..a tak..alebo na net kafe..
pa zatial

kikusa100
18. bře 2009

svevi teiz blahozelam..

dupinka
18. bře 2009

kikus, tak to ja mam tolko receptov, ze ti mozem cele knihy poslat..... Napis do IP, co chces, ci maso, kolace, natierky a pod. a poslem mailom 😉

kikusa100
18. bře 2009

ahoj poslala som IP... 🙂 dupinka...
no pozeram kocky..ze sa venujete manzelom..xi xi ako zaviiiidiiiiiimmmmmm v dobrom jasne....

vavka33
19. bře 2009

Vojacky a vojaci pozoooooor! 😀 nastup na net.kde sa tulate?ci sa tulite? 😀

jaduska
19. bře 2009

vavka ja sa netúlim, bo niet s kým.... 😝
dnes som bola na internom, tak zistili, že som chudokrvná a musím brať železo, bléééééééééé 😝 😝 😝 😝 Na staré kolená sa na mňa všetko lepí (teda okrem chlapov 😀 ) Ešte aj baby sú nachladené, malá má aj teplotu, tak mám veselo....

dupinka
19. bře 2009

Ahojte!

tak ja dnes dospavam prebdenu noc. Taka som dosla vcera unavena z prace, ze som spala popoludni dve hodky, potom som nemohla zaspat v noci a to ma este boleli nohy a nevedela som sa ulozit 😖

kikusa100
19. bře 2009

caute ja teiz na skok... ja som bola dnes u kamosky... ma uz tri deti a mladsia o dva roky odo mna do kelu..nejako to zacinam vnimat 😉 aj ja .. no mam co robit ju dohnat...
a dnes som si kupila zlate kuriatka male aj kohutika a vajicka na ozdobu.. a aj take kuriatko.. v skuripinke..taku peknu velkonocnu vyzdobu musim mat rpedsa v novom bytiku nie? 😉
no a segre som kupila pre maleho riflicky..stali asi 16 eru cize okolo500 , -sk celkom dobre..lebo ked osm kupovala synovcovi svagrinej tak stali az okolo 700sk..tak celkom v pohode...

jaduska
19. bře 2009

Dupi a to ťa najťažšie noci ešte len čakajú....ja sa neviem uložiť už asi mesiac, tak spím v polosede.... 😉

marianka8004
19. bře 2009

poslušne sa hlasim!!! 😀 trošku sme sa potulali,trošku potulili 😉.boli sme v meste,kupila som menšej topanočky,aj vlnu na pončo a čiapočku,staršej suknu(zo sekača 😝 )ale je ako nova a velmi sa mi pačila mam s tade zopar kuskov.a včera som mala na sterosti švagrininu malu,lebo boli v madarsku na nakup.nakupili kopec veci a za super ceny.tak ma navnadili,že by som hned išla.
jaduska berieš manžela k porodu?v ktorej nemocnici budeš rodiť?

sveva
19. bře 2009

Ahojte. 😉 No od včera som sa nevedela dostať na net. No už som tu. Nové máme akurát to, že šárka sa už preplazí z obývačky do kuchyne. Manžel sa smeje, že je malý bigoš. 😀 No nezaprie v sebe krv vojaka. 😉

kikusa100
19. bře 2009

svevi: 😉 😀

jaduska
19. bře 2009

manžela k pôrodu nechcem, lebo by si chudák toho asi vypočul....on by možno aj šiel, pri prvom tehu sme sa o tom bavili, ale potom som bola rada, že tam nebol....možno ešte na vzdychárni by som prijala, keby tam bol, ale pri samotnom pôrode radšej nie.... Nad nemocnicou sa rozhodujem, 2x som rodila vo Svidníku a celkom pohoda, ale už viac báb mi odporúčalo Bardejov, tak neviem...tam má nemá kto odviezť

Svevi - minule som strážila kámošovi synčeka, tak ten sa plazil originál ako vojak, sme sa smiali, že príde dať mužovi školenie

kavaapalma
19. bře 2009

konecne som sa objednala ku kadernicke na melir v utorok......inak nic moc zajtra idem na masaz a potom s kamoskou na kafco niekam pokecat,to stale dobre padne...drahy sa vrati az niekedy v sobotu vecer z Leste...
niekde je oblecenie na deti take drahe ako na dospeleho,to je fakt sila.....
suhlasim s kikusou cim dalej na zapad,tym lepsie,vcera ma v praci tiez neskutocne vytocili,vedenie si povedalo,ze ked je tu ta kriza a malo prace,tak preco nam este nesiahnut viac na platy a chcu nam skratit o 10percent a mozu lebo nam davaju variabilku na hovno...ved budeme robit aj za hrst penazi-tak povedali,lebo sme nutení to su ale . . . 😝 a este ako naschval sa mi nedari otehotniet
baby ja velmi neverim tomu,co sa hovori,ze ak nato velmi myslite tak sa nedari ,ved prave ak nieco velmi chcete mali by ste nato mysliet aby vam to vyslo alebo nieeeee..........

jaduska
19. bře 2009

kava - no na jednej strane je pravda, že ak človek niečo veľmi chce, tak na to stále myslí, ale už veľakrát som čítala, že baby otehotneli práve vtedy, keď už sa prestali priveľmi snažiť. Psychika robí veľa. Ale keďže ste teraz mali chvíľu pôst, kým bol manžel na Lešti, tak možno práve teraz sa zadarí..... Inak nám sa prvé tiež tak podarilo, že som si povedala, že ešte posledný pokus a na chvíľu s tým skončíme a práve ten posledný pokus vyšiel 🙂 🙂 🙂

A s tou robotu - no je to na h.....o, ale teraz asi všade, nielen na východe

vavka33
19. bře 2009

No ako ste pekne nastupili 😀
Jaduska,ale sa ti to kraaaaati.tesim sa,ked nam oznamis,ze uz niesi2v1 😉
Dupi,ako uz bolo napisane,najtazsie obdobie tehu ta len caka,myslim co sa tyka polohy na spanie,unavy,bolesti klbov,panvy.....ale po tom pride ulava 🙂
Aj jsa som chudokrvna,teda pred 3 mes.som bola,donedavna som brala aktiferin,musim ist na krv a asi dostanem dalsi,lebo mi je stale zima.
A vcera sme vyplatili nove auto,v sobotu si pon pojdeme,alebo zajtra vecer.Uz sme to vybavovali dlho,ale nechcela som nic pisat dopredu.Takze som na narodky dostala auticko 😉

dupinka
19. bře 2009

jeeej, vavka, gratulejsn!!! Vela stastnych kilometrov!

Aka znacka? Nove? To ste vyuzili srotovne??

jaduska
19. bře 2009

hej vavuš hoď podrobnosti pre inšpiráciu, aj ja cem autooooooooooooooooo

marianka8004
19. bře 2009

vavka-super darček k narodkam.blahoželame.aj nam treba druhe auto,ako sol,to čo mame už konči ☹ .len kedy to bude ☹ .

kikusa100
19. bře 2009

vavi..secko dobre k auticku.. 🙂
no ja sa pridam do spolku chudokrvnych..stale som aj ja cudokr aspon raz dva krat do roka musijm brat..a vacsinou ked mam dlhodoby stres a tak..tak mi ubudne..
palma:drz sa a hlavu hore... 😉 ani ja nie som momentalne tehu..nezufaj... 😔 🙂
zdravim vsetky vojacice..ako sa pekne hlasite jedna po druhej..vcera tu bolo ticho a dnes nas bombardujete spavami a novinkami
joj nestraste nasu dupku.. 🙂 😀 pozeram dupi ze termin mas 15 maja ja mam 10 maja meniny mozno sa narodi na vikinu 😉

marianka8004
20. bře 2009

ahojte.aj my 10.maja oslavujeme dcerine meniny.rano nam napadlo trošku snehu,som zvedava ako dlho ešte ta zima potrva 😖 zimu mam rada,ale ked je všetko pekne biele,a nie ked je všade blato.je to o nervy,ked vyjdem s malou na dvor,a ona samozrejme rovno do blata.neviem,čí sa mi podari nakuknuť tucez den,lebo som si toho dosť naplanovala,takže idem makať.nech je zamnou dačo vidno 😀