Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

bodka13
8. dub 2009

dupi nestraš ☹ ...čo ťa dáka chrípka obchádza?...Adamko sa už vrtí?poriadne to vylež a oddychuj 🙂

kikusa100
8. dub 2009

caute..ja som este online.. 😀 pozdravujem vas vsetky... a drzte sa...jadus hlavne ty
a dupi uzdrav sa... 🙂
caute vsettky..

sveva
8. dub 2009

Ahojte ako sa máte? Aj ja som už pozerala či jadus niečo má. Mne sa s ňou snívalo, že porodila a mala chlapčeka. 😅

Dupi, len to poriadne vylež.

jaduska
8. dub 2009

tak ja poslušne hlásim, že som ešte doma....bola som dnes v poradni, tak sestrička sa smiala, že čo tam ešte robím....ak neporodím do pondelka, tak v utorok 14-teho mašírujem do nemocnice, aby som bola pod dohľadom....asi to bábo fakt dostanem až 16-teho na meniny 🙂 🙂 🙂 🙂

svevi - nestraš s chlapcom, nemáme pre chalana žiadne meno 😵

vavka33
8. dub 2009

Jaduska,tak si pekne uzi oblievacku a sup po dalsiu babulu 😉

dupinka
8. dub 2009

Jaduska: na tvojom mieste by som zvazovala aj chlapcenske meno. Cert nikdy nespi..... 😀 😀 Tak si snad uzijes velkonocne sviatky....

Uz mi je dnes lepsie, aj maly sa uz vrti, tak som spokojnejsia.. 😉

zoya1
9. dub 2009

Neviete nič o Jaduske????? Horím nedočkavosťou a neustále tu kukám a kukám jak taká kukučka 😀 😀 😀

roasha
9. dub 2009
bodka13
9. dub 2009

už máme kinderko?

dupinka
9. dub 2009

jeeej, roasha, to je zlateee 😀

Jaduska zatial nepodala denne hlasenie.... 😉

jaduska
9. dub 2009

joooj babky ešte furt ništ...ale druhý TP mám 11.4., tak mám ešte trošku čas.... 🙂

kavaapalma
9. dub 2009

ahojky,konecne mam kus casu,tie vybavovacky ohladom papierov su strasneeeeee bleeeee 😝 a ze to je vraj len polovica toho co nas este caka a hlavne mna,lebo drahy uz na pondelok ide do Martina sice len na tri dni no ale 19.4 zase ide na dva tyzdne na Lest...potom je tyzden doma a potom zas az do konca maja...
kikus dakujem 😉
jaduska ked sa babatku nechce tak to bude dievcatko aspon tak sa hovori u nas...

dupinka
10. dub 2009

Krasny dnik! Prisla som vas len pozdravit a mrknut, ci Jaduska ma nieco noveho 😉

jaduska
10. dub 2009

aj ja vám prajem krásny deň - ešte stále z domu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dupinka
10. dub 2009

Jaduš, ty chceš dokedy doma strašiť? 😀 😀 😀 😀

jaduska
10. dub 2009

dupi, ver mi, že by som to už najradšej mala všetko za sebou a bola doma už s drobátkom, no ale proti prírode nič nezmôžem....musím len čakať 😉

zoya1
10. dub 2009

Jadus - vydrž už len pár hodín. Ja ešte stále verím a verím, že to bude zajtra. A budeme každý rok piť spolu - ja a tvoje BABY 😀

dupinka
11. dub 2009

ZOYKA: VSETKO NAJ............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jaduska
11. dub 2009

Zoyi držím, držím.....len neviem, či nie až priveľmi....
A samozrejme tiež ti prajeme všetko len to NAJ, NAJ, NAJ k dnešným narodeninkám..... Ja som si bola pobehať po schodoch, upratala som za výťahom, asi 5x som bola pri kontajneri s odpadkami a zatiaľ nepomohlo....ale do polnoci ešte času dosť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dupinka
11. dub 2009

Jadus: a najlepsia vyvolavacka je kvalitny sex!! 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

sveva
11. dub 2009

ahojte.

Zoyi aj ja prajem všetko naj naj naj. 😀 😀 😀

Jadus dnes je zmena tlaku, búrka tak by sa to hádam mohlo pohnúť. 😉

marianka8004
11. dub 2009

ahojte.zoya-všetko najlepšie k narodkam 🙂 🙂
všetkym prajem prijemne prežitie velkonočnych sviatkov,ženam vela vody a chlapom vodky 😉
jadus ked si vydržala do teraz,tak to vydrž nech si cez sviatky s rodinou. 😉

bodka13
11. dub 2009

ahojte 🙂
zoya všetko naj k narodkám 🙂
jaduš... 🙂tak ako?... počúvla si dupinku? 😉 😵 😵 😵

zoya1
11. dub 2009

ahojte!
Všetkým Vám veľmi pekne ďakujem. Narodky som oslávila tak ako skoro každý rok s prachovkou a handrou v ruke. Neustále mojej mamke vyčítam, že to náročky ma porodila na Veľkú noc, takže na narodky nikdy nepijem len upratujem a upratujem ☹ . Ale zajtra si to snáď vynahradím 😀 😀 😀 .
Jadus - tak čo?????

ka77ka
11. dub 2009

zoya..vsetko najlepsie ti aj ja prajem...ja mam narodky 15.4, takze tiez blizko velkej noci. 😀 a uz neupratuj a poriadne to oslav. 🙂

jaduska, este nist??? 🙂

jaduska
12. dub 2009

dupinka - tak túto alternatívu mi ani nespomínaj, sme skúsili pred 3 dňami, a potom som celú noc "umierala", lebo mi bolo zle a strašne mi tvrdlo brucho, no proste horor....

katka - tak pre istotu už aj tebe všetko naj k narodkám, ja mám 16-teho meniny, tak možno bábo chce byť darček 🙂 🙂 🙂 🙂