Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

roasha
16. dub 2009

gratuluuuuuuuuujemeeeeeeeee mamuske jaduske,a prajeme obom zenam vela zdraviaaaaaaaa... 😵 😵 😵 😵

dupinka
16. dub 2009

Jaduska: k meninam vsetko naj.... A malej princezne velku pusinku! Nech sa rychlo zotavite a sup domov! 😵 😵 😵

ka77ka
16. dub 2009

jaduska...vsetko najlepsie k dnesnym meninaaaaam...inak krasne meno ste malej dali. 🙂 🙂 🙂

dupinka...vsak uz aj ty to mas za par.za chvilu bude mladenec na svete. 🙂

vavka33
16. dub 2009

JAduska,vsetko najlepsie k meninkam.nevedela som,ze mas dnes meniny.mas rovnake meno ako mala moja mamka a podobne tomu mojmu 😉

lenkamt
16. dub 2009

tak som vás prišla kuk a tu samé pekné správičky 🙂

vítame malú Olíviu na svete a prajeme jej všetučko naj, hlavne zdravie. konečne nie som sama s troma princeznami 😀

a tiež prajeme všetko dobré meninovým a narodeninovým oslávencom 🙂

náš ocík ide od 1.7. definitívne do Trenčína 😖 tak to tu začne byť veselo 😅

vavka33
16. dub 2009

Leni,aj ja mam princeyny,ale len dve 😀 no su akoby ich bolo pat 🙂

kikusa100
16. dub 2009

ahojte.
jej dobre spravy, jadus blahozelam k dcerke... nech sa jej v zivote dari a nech je stastna..
drzte sa vsetky kocky... 😉

dupinka
17. dub 2009

Ahojte! Kde ste kto??

roasha
17. dub 2009

no dupinka,si na rade.... 😉 🙂 😵

dupinka
17. dub 2009

jaaaj, roasha, my mame este 4 tyzdne cas. 😉

bodka13
17. dub 2009

ahojte 🙂
tak-tak dupinka...Adamko nech ešte pekne čaká,veď v brušku mu je super 🙂

marianka8004
17. dub 2009

ahojte.odkedy je vonku pekne,nemam čas na konika,lebo sa zdržiavame väčšinou von.včera som sadila,dnes som zasa piekla 2 zakusky švagrinej(ide na oslavu)
dupinka ty si radšej ešte posed doma,nech je všetko ako ma byť.
všetkym prajem pekny,prijemny a ničim nerušeny vikend. 🙂 🙂 🙂

kavaapalma
18. dub 2009

Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem Jaduska,tak uz budes mat doma tri princezny,prajem obom hlavne vela zdravicka 🙂 pekny datum,myslim,ze nas je tu viac co sme sme apriloví 😉 /ja tiez/ 😀 😀 😀
tak vsetkym co slavia ci uz meniny alebo narodeniny zelam vsetko len to najlepsie v zivote 🙂 /dnes ma aj moja svokra narodky/ 😀 😀 😀
momentalne cakame na schvalenie uveru a ak to vyjde tak o mesiac by sme uz mali byt majitelia nasho domceka konecne,dufam,ze dlhsie to trvat nebude,sice manzel ide zajtra na lest do konca mesiaca potom je tyzden doma a zase ide az do konca maja,maju tam nejake velke cvicenie pred vsetkymi tymi papalasmi certifikacne ci ake ani presne neviem...
kikus popis trosku viac sak nech vieme co nove,predtym vela a teraz sotva par riadkov no,no,no...

roasha
18. dub 2009

dupi,moze to mozes cakat kazdu chvilku 😉
moja mala sa tiez rozhodla 3t pred terminom,z hodiny na hodinu 😉 😎
ale uz to mas v pohode 😵

dupinka
18. dub 2009

joj, Roa, radsej este nie.. lebo MM nebude doma. 😉

roasha
18. dub 2009

no,ale keby,uz by sa nic nestalo.....uz je vsetko ok 😵

zoya1
19. dub 2009

ahojte, tak na východe nič nové. Ja som chorá, teda len neskutočne kašlem - ako tuberák. Neviem kedy to už prestane, ale dúfam že to prejde rýchlo, lebo sa ukašlem k smrti 😝 . Detičky sú zatiaľ zdravé. Včera ma manžel neskutočne prekvapil. K narodeninám mi nedal nič s vysvetlením, že mi to vynahradí neskôr, lebo momentálne nemal čas - tak som sa aj nahnevala a hrala urazenú. A nakoniec domov včera privliekol narodeninový darček - obrovská krabica s vysvetlením, že to je na narodeniny a ešte raz sa ospravedlňuje ale v obchode si zle poznačili termín a až teraz to došlo. Tak rozbalím a čumím - umývačka riadu. Taaaaaaaaaaaaaakkkk som sa potešila. Konečne nezostarnem pri umývaní riadu 😀 😀 😀 . Samoška že ju musel hneď zapojiť a už len zbieram riad 😎 , hneď sa mi ten svet viac páči.

petullia
20. dub 2009

Ahoj... Jadus, huraaaaa, aj ja ti gratulujem 😵

dupinka
20. dub 2009

Ahojte!

Zoyka: super darcek k narodeninam!!!v 😉 😉 😉

a prajem skore uzdravenie. Mna drzal kasel skoro 2 tyzdne, na porazku 😠 ale uz je dobre.

Petu: a Julkove meniny ste ako oslavili??

kikusa100
20. dub 2009

ahoj moje zlate..
nejako nestiham..ucim sa na statnice..viem len 10 otaok a este mi treba okolo 50 a statnice za mesiac a nechce sa mi ucit...
joj neviete nejaku dobru metodu na rychle ucenie cha cha 😀
inak vsetko po starom cakam ci v maji nastupim do roboty..
tak pa pa zatial

kavaapalma
20. dub 2009

umyvacka riadu to je prva vec co hned chcem do novej kuchyne 🙂
zajtra aj pozajtra idem do mesta kavickovat tak tu nestihnem kuknut ale aspon sa kus odreagujem s kamoskami a kolegynami...v robote velmi nieto casu...
momentalne mam v hlave prievan je to vela co vsetko mi treba povybavovat ci poriesit az sa mi nato nece mysliet tak nemyslim,slnko svieti tak som vysmiata a tesim tesim som si povedala ze aspon tyzden bez stresu...a nervozity...

dupinka
22. dub 2009

kde ste kto?

jaduska
22. dub 2009

Ahojte žienky....ja len tak na skok.....spolu s Olíviou vám ďakujeme za gratulácie.....malá je pokladík, iba papá a spinká, cez deň potiahne aj 5 hodín, v noci je hore každé 3 hodiny, ale zatiaľ sa to dá....veď donedávna som takto vstávala k Liluške, čo bola po nociach smädná, tak som ešte nevyšla z cviku.....
Sandra ani nechce chodiť do škôlky, lebo sa chce starať o malú, Lily len chodí a pozerá, že bábo, bábo, hladká ju a hovorí moja. A keď kojím, tak si sadne ku mne, dá maličkej prst a takto sedí, kým "bábo pije".....

Dupi - drž sa, prajem ti, aby si mala taký rýchly pôrod ako ja....rodila som pri sestričkách, doktorka dobehla zadýchaná viac ako ja, akurát keď už mala vykĺzla von.....bola to trošku akčná komédia....

vavka33
22. dub 2009

JAduska,tak vitaj domka,super,ze sa mate tak fajne.A kolko mas pomocnicok 😀
ten tvoj porod bol ako ten moj,podobne som rodila aj ja,len doktor dobehol este pred vyklznutim 😀

marianka8004
22. dub 2009

ahojte.
jadus-mala je zlatunka 🙂 moj porod bol tiež rychlovka,doktorka a manžel prišli v poslednej chvili.tvoj muž nebol pri porode?nech vam malinka pekne rastie a nech je zdrava.je ti hej- tolko pomocničok. 😀 ešte nežiarlia?

dupinka
22. dub 2009

ahojte!

Jeeej, Jadus, tak som rada, ze Olivia sa ma k svetu a je dobre dietatko... A veru, sikovne pomocnicky mas 😵

My sme dnes mali maraton: rano ozvy a prietoky, nedavno som dosla z poradne. Vsetky hodnoty fajn. Doky povedal, ze este bud. tyzden a ideme na vec... Tak uvidime, kedy sa vypyta na svet.
Len dufam, ze to aj tak bude, lebo MM ide na niekolko dni sluzobne na vychod ☹

Ideme po kocik, tak vyckavam MM kedy dojde z prace 😀

kikusa100
22. dub 2009

jasus..jej to mas fajn...
caute zienky a drzte sa.. som u kamosky na nete tak som nakukla..uzivajte si slnka.. 😀

roasha
22. dub 2009

jaduska,malinka je nadherna 😵 😵 😵

bodka13
23. dub 2009

ahojte 🙂
jaduš...som rada že sa vám darí...Olívia je krásne bábo 🙂
dupi...ako ti to rýchlo ubehlo 🙂 ...o pár týždňov už budeš pestovať Adamka 🙂

...pozdravujem aj ostatné hviezdy vavka 🙂 kikusa 🙂 roasha 🙂 kava 🙂 marianka 🙂 petulia 🙂 zoya 🙂 lenka 🙂 ka77ka 🙂 niki 🙂...dúfam že som na nikoho nezaudla 🙂

ka77ka
23. dub 2009

jaduska...zlatucka je Olivia..az mi je luto, ze mi uz Eliska vyrastla. 😅 toto obdobie nemam rada, ked babo este nevie samo chodit 😕 , ale cez vsetko musime prejst. 🙂

bodka...dakujem za pozdrav 🙂 🙂 🙂 napodobne. 🙂 🙂 🙂