Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

bodka13
27. črc 2009

vitaj quin 🙂 ...napíš niečo viac 😉 ...koľko máš detičiek,odkiaľ si?

vavka33
28. črc 2009

Vitaj quin.
Ahoj bodka.aj ja by som chcela ist na kupko do NR,ale netrufam si tam ist autom sama,tak neviem.ale nieco vymyslim,lebo Vanes mame na prazdninach,tatko nastupuje v auguste na tyzdnovky,tak by som rada s malou niekam sla.

bodka13
28. črc 2009

ahoj vavka 🙂 ...my by sme chceli ísť dnes alebo zajtra,tak poobede -možno okolo 14,lebo vo štvrtok už maľujeme obyvku a chceme stihnúť čo najviac,lebo tato ide už 7.8. do roboty

dupinka
28. črc 2009

Ahojte! 🙂

Vavka - ty asi sama nerada jazdis, vsak?? 😉 Ja mam tiez respekt pri jazdeni a hlavne obavy pri parkovani, kedze s nasim autakom.... 😖 a uz vobec nie do radu stojacich vozidiel.
My chceme ist do Galandie, vraj tam je fajn aj pre male deticky. Buduci tyzden pride moja mamka, tak asi bude chciet ist do Patiniec, tam je krasne kupko. 😉
Na NR kupku som este nebola, ako to tam vyzera?

U nas momentalne napata atmosfera, lebo vraj sa redukuju miesta porucikov a nadporucikov na rotach. 😖 Uvidime, nakolko sa to bude nasho tatka tykat.

sveva
28. črc 2009

ahojte.
vitaj quin.

dupinka ani ja nerada jazdím sama, ale teraz som donútená. No a parkovanie tiež nemám rada a ani vychádzanie z parkoviska, hlavne keď aj z jednej aj druhej strany je auto a ešte aj na chodníku za mnou. Tak to sa len modlím, aby som vyšla, alebo aby jedno auto odišlo.
Inak sa máme dobre. Bez tatina to tiež zvládame a sme v kontakte každý deň. Aj dievčatá sa s ním rozprávajú. Takže keď príde na dovolenku domov, nemalo by to byť také strašné, že ho nebudú poznať.

dupinka
28. črc 2009

Svevka: ako to decka znasaju, ze ste bez ocinka? Komunikujete cez internet?

Quin, vitaj. Popis nieco o sebe, co a kde robi manzel, ci nie je kolega.....

sveva
29. črc 2009

dupinka hovoríme spolu cez skype každý deň. Eliška sa každý deň deň spýta kde je tatino. No už si aj sama odpovie že "v páci". Takže pohoda. Šárka keď ho vidí tak mu kýva a kričí ahoj. 😀 No a usmieva sa od uchca k uchu. Eliška s ním kecá a on chudák jej nie vždy rozumie a ona to stále opakuje až kým to nepreložím. 😀

dupinka
29. črc 2009

ešte že existuje internet..... A musí to byť zlaté, keď detičky "kecajú". Lepšie by ale bolo, keby bol doma, však?
A ostatné ste kde? Vyvaľujete sa na kúpalisku?

Sa teším, dôjde cez víkend moja mamča a možno aj oco sa ukáže. 😉

kavaapalma
29. črc 2009

rada by som isla na kupalisko ale som furt v praci a teraz cez vikend co hlasia konecne pekne pocas volna tak manzela nemam doma je na Lesti radsej to neriesim,ze terapia usmevom 😀

bodka13
29. črc 2009

ahojte slnečnice 🙂
my sme boli včera aj dnes na kúpalisku u nás v NR,išli sme až o 16,celkom to stačí -išli sme domov o pol 7,celý čas boli krpci vo vode a aj slniečko už tak moc nepáli 🙂
svevi...to je fajn,že ste každý deň v kontakte 🙂 ...náš tato keď bol na Lešti alebo v Martine,tak prvý týždeň mi bolo ťažko ale potom sme sa s chalanmi tak zabehli,že keď sa mm vrátil nevedel sa zaradiť 😀 😀 😀
dupi..veď poď skúsiť 😉 ...sa mi zdalo že dnes som tam videla jajku(čo píše do nitry) 🙂 aspoň podľa foto myslím,že to bola ona
jaduš...a vy sa ako mávate? 😕
vavka...bola si na tom kúpalisku? 🙂

vavka33
30. črc 2009

Ahojte.
Bodi neboli sme este nikde,snad pojdeme.Nebola moc studena voda?

dupinka
30. črc 2009

Ahojte!

my sme dnes lietali po lekaroch. Rano na klby - kazali nam este balit na siroko. Pritom minule vraveli, ze je vsetko oki 😒 No a potom sme boli u pediatricky - malemu nahnisal vpich po ockovani TBC, tak to trebalo vycistit. Chudacik 😢 Ale potom uz bolo dobre, tak to zvladol chlapsky. 😉

bodka13
30. črc 2009

ahojte 🙂 ...som total KO ☹ ...maľujeme obyvku,bordelisko v celom byte ☹ a ešte aj chalani sú doma 😒
dupi...ten pán,čo má chatu pri PN teraz nie je doma...ale nezabudla som na teba 😉 alebo ste si už niečo našli 😕 ..Adamko je malý hrdina-veď je vojačik 😵 😵
vavka...v detskom bazéne(90cm) mala voda 26 stupňov a v tom 130cm sa mi zdala taká istá,chalani chodia aj na ten menší tobogán -tam je studenšia voda.ale im to vôbec nevadí 😀 😀

dupinka
31. črc 2009

Bodka: MM planuje Oravu, ale dojednane nemame nic, diky 😉

vavka33
1. srp 2009

Bodka,boli sme pozriet v Diakovciach,ale pojdem aj do NR,tatino ide od pondelka na tie tyzdnovky,Vanes je na Orave,tak pojdeme same s drobnou.
Dupi a kam na Oravu chcete ist?

dupinka
1. srp 2009

Ahojte!

Vavka, v objekte zaujmu je jedna chata "na samote u lesa" pri Hutach. Chceme nieco mimo ruchu a v lese.

Mam tu na vikend mojich rodicov, dnes sme boli v Patinciach. Rodinna znama tam ponuka zimmer frei, velmi pekne ubytovanie v prijemnom prostredi. A kupalisko je super! Su tam stromy, tak sme sedeli v chladku, velke bazeny s fajnou vodou, aj detsky bazenik tam je, krasne veselo doplneny fontankami, preliezkami vo vode a smyklavkami. Malemu sa tam pacilo 😉
Keby ze mam ist s detmi na dovolenku, tak urcite idem tam 🙂

dupinka
2. srp 2009

Kde ste kto??

marianka8004
2. srp 2009

ahojte.ja som si tu teraz sadla.dnes sme mali taky rodinny výlet,babka nas pozvala na širavu,boli sme na vyhliadkovej lodi,deturence sa pokupali ,povozili sa na konikoch,naobedovali sme sa,potom ešte zmrzka,a z vyletu na oslavu,krsniatko oslavovalo narodeniny,tak sme grilovali,deti sa vykupali...dnes sme mali taky super letny deňkaždemu sa pačilo,hlavne detom tie vedia byť uprimne a prejavyť radosť od srdca.ale zajta ma už čaka každodenná praca a navyše chcela by som zavarať broskyne a aj uhorky s cibulkou a karfiolom taku zmes.všetkym prajem prijemny a slnečny zajtrajši deň.

roasha
5. srp 2009

dupinka,uz mas doma velkeho chlapa 😵 😵 😵

sveva
5. srp 2009

dupinka malý je zlatučký. 😵 😵 😵

vavka33
6. srp 2009

Dupi,maleho si viem predstavit aky jeskero,ked som ho videlanazivo.Je zlatulinky.budeto valibuk

dupinka
6. srp 2009

vavka 😀 😀

vavka33
7. srp 2009

jaj,mi tak blbne klavesnica na notebooku,Lea mi este ako mala povytahovala pismenka a teraz mi tazko ide medzernik.
Konecne pride nas tatinko,tyzden mame za sebou.

bodka13
8. srp 2009

dobré ráno 🙂
aha čo som našla 😕
http://www.sme.sk/c/4964862/kriza-obrala-vojako...

my nemáme nič nové,chodíme na kúpalisko a od zajtra idú chalani na týždeň k našim tak im zatiaľ vymaľujeme izbu

dupi...vidím že Adamko vám robí radosť,pekné fotky 🙂

dupinka
8. srp 2009

Ahojte!

hm, tak nič, zahraničným dovolenkám odzvonilo 😖

marianka8004
8. srp 2009

ahojte mne až tak nevadi,že nebude dovolenka v zahraničí,len nech bude výplata 😅
my nemame nove nič,tatik ma dovolenku,tak "dovolenkujeme" 😉

bodka13
8. srp 2009

veď ani my sme z armády neboli na zahraničnej dovolenke...to len ako zaujímavosť 😉

jáááj baby pomoooc...variť cez leto je ako za trest ☹ a ešte aj kura sa pečie ☹ 😀 😀 😀

kavaapalma
8. srp 2009

dupi maly je rozkosny,ta posledna fotka nema chybu 😉
este tyzden robota a potom konecne dovolenka uz sa neviem dockat

nada.hope
9. srp 2009

Ahojte nejakou nahodou som nasla tuto temu a patrim sem 😉 😉 😉 no nie manzel je vojak, ale ja 😵