Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

bodka13
9. únor 2012

@vefi89 ahoj...o cudzineckej légii neviem nič 😒 môj mm je profesionálny vojak OS SR

apoloma
14. únor 2012

aj moj manzel je vojak v Nitre..babulky mame to niekedy tazke vsak??

bodka13
14. únor 2012

@apoloma ahoj 🙂 ...niekedy veru hej,ale myslím,že aj keby sme nemali vojakov tak je to tiež pestré 😉

apoloma
14. únor 2012

@bodka13 ahoj ved ano to mas pravdu nieje vojak tak je zas kamionista,zachranar alebo cokolvek ine vzdy je to tazke

bodka13
14. únor 2012

@apoloma máte krásne bábenko 😵 tfuj-tfuj aby som ho neuriekla 😉 😀 v ktorých kasárňach je tm?

aninka30
14. únor 2012

ale nie aj takato tema tu je? 😀 tak sa vitam aj moj je vojak, dostojnik ... nechce sa mi to tu cele citat o co tu ide v tejto teme?

apoloma
14. únor 2012

@bodka13 dakujeme pekne je v Krskanoch a tvoj?

jaduska
14. únor 2012

@aninka30 no také všeličo zo života manželiek (priateliek) vojakov....ale iba bežný veci, vyzrádzanie vojenských tajomstiev je zakázané 🙂

aninka30
14. únor 2012

@jaduska a ty si myslis ze mi nieco take napadlo??? 😨 podla toho ako som to tu tak narychlo citala vacsinou mate manzelov v kasarnach a tak...to ja mam mojho doma ... asi nepatrim do tejto temy 😉 majte sa

jaduska
14. únor 2012

@aninka30 ten usmievavý smajlík na konci mojej vety ti mohol napovedať, že srandujem.... 😉

A nie všetky baby, čo tu píšu (resp. písali) majú manželov mimo domu, takže tvoj "útek" je trošku unáhlený 😝

bodka13
14. únor 2012

@apoloma náš tatino je pod Zoborom 🙂
@aninka30 vitaj ....v kasárňach je počas pracovnej doby a potom ho máme doma,keďže slúži v NR 🙂 či myslela si to nejako inak 😕 tvoj je už v civile?

aninka30
15. únor 2012

@bodka13 dakujem za privitanie 🙂 nie moj nie je v civile...robi v ba 🙂

nellyza27
1. bře 2012

Ahojte, mozem sa ku vam pridat?aj nas tatino je vojak

bodka13
1. bře 2012

@nellyza27 ahoj ...vitaj u nás 🙂 a kde slúži váš tatino?

fifca
1. bře 2012

Ahojky.Můžu se taky přidat, můj přítel je taky voják a čekáme mimčo každým dnem 🙂 🙂

bodka13
1. bře 2012

@fifca ahoj

popíšte niečo viac o sebe kočky 🙂

nellyza27
1. bře 2012

Nas tatino sluzi v Martine, mame 4-tyzdnoveho syna

jaduska
1. bře 2012

@nellyza27
@fifca

táto téma je otvorená pre každého, takže kľuuuuuuuudne sa pridávajte, aj bez pýtania 🙂 🙂 🙂

nellyza27
1. bře 2012

@jaduska dakujem, odkial si? Ja zo Ziliny

petraprostejov
2. bře 2012

Taky mám manžela vojáka, naštěstí je u něj riziko odvelení do bojů malé, následující dva a půl roku dokonce žádné.
Výhodou je, že se umí o všechno postarat (i v domácnosti), s ničím, co se týče pomoci doma nebo s dítětem nemá problém. Prý je jich takových v práci spousta - ale že je jedinec od jedince, takže podle profese těžko soudit 🙂

nellyza27
2. bře 2012

@mykky Ahoj, aj moj manzel bol v tom case na Cypre ako tvoj, bol to najtazsi rok, ale hlavne, ze uz ich mame doma, vsak?Chodievas sem este?

fifca
2. bře 2012

ahojky, přítel slouží ve Strakonicích, každý den dojíždí 60 km...vstává v pět a vrací se v pět, tak jsem zvědavá, jak to bude fungovat, až bude mimík na světě. Jinak je zlatej, se všim mi pomůže, když je doma. Akorát má ještě spoustu koníčků, takže bývá často o víkendech pryč, dřív jsme jezdili spolu, teď na něj prvních pár měsíců budeme čekat doma. 🙂

@petraprostejov u nás taky nehrozí odvolení do bojů, takže snad klid, jen bude jezdit na školení do Vyškova...

alex31
2. bře 2012

ahojte ... precitala som si par prispevkov z tejto temy .. niektore su celkom zaujimave niektore zas pre mna usmevne kedze v nasej rodine je alebo bol takmer kazdy vojak 😀 aj ja som vojacka a momentalne musim odist na tri mesiace prec z domu kde necham svojho manzela (byvaleho vojaka) a 27 mesacneho syna --- asi mu poviem o tejto teme a ked mu bude "takzko" moze s Vami popismenkovat a postazovat si 😀 😀 😀 😀

petraprostejov
2. bře 2012

@alex31 Jasně, napiš... 😉

mirkakab
2. bře 2012

ahoj, tiež mam muža vojaka. bol už 2x na misii, raz na cypre, raz v afganistane, mame dve krásne dcerky a zrovna ako bol preč som končila Vysoku školu, bolo to ťažke obdobie ale zvládli sme to. Či je vojak alebo robí niečo ine, je to uplne jedno. Záleží na samotnom chlapovi ako k tomu všetkemu pristupuje.

jaduska
2. bře 2012

@nellyza27 my sme z východu, ale manžel slúži v Leviciach, takže som väčšinu času slamená vdova, ani na misiu nemusí ísť 😝

@alex31 to je super nápad, zišiel by sa pohľad aj z druhej strany - ako to vnímajú muži, keď majú manželku vojačku 😀 😀 😀

mirkakab
2. bře 2012

@vavka33 neviem kde tvoj manžel slúži, ale môj ked dostal PR-ku, tak sme boli všetci spolu, aj ja a dve deti a pokial som dobre informovaná, tak o PR- ku si musia požiadať a čakať na schválenie. toto čo si tu napísala sa mi zdaju zvláštne pravidlá. a čo sa týka Misie, tiež si musia požiadať o zaradenie, nikto ich nasilu netlačí. Môj muž je vojak 16 rokov a ja to pociťujem skorej ako výhodu .

kika9449
2. bře 2012

ahojte mamičky,manžel je vojak 5.pluku špec.určenia Žilina a ja som doma s dvoma deťmi,keďže on je na týždňovkách 😒 ...nie je to med lízať....so starším synom úlohy,krúžky a s malou,ktorá už si vyžaduje pozornosť a pri ućení mu robí zle,je toho dosť....Ešte k tomu tá vojenská povaha 😀 ...

jaduska
2. bře 2012

@mirkakab na aký príspevok od vavky reaguješ? Jej manžel už vojak nie je, tak to musí byť dosť starý príspevok....

jaduska
2. bře 2012

@kika9449 to si na tom podobne ako ja.... 🙂