Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
29. čer 2010

marianka ahoj....platy policajtom a vojakom vraj meniť nebudú - Radičová vravela, že to nemajú v programových tézach 🙂

medan29
29. čer 2010

@misullka20 no tiše doufám že to John neprosadí

apoloma
29. čer 2010

mozem sa pridat k vam do sukromnej temy??????

jaduska
29. čer 2010

ahoj apoloma, dobre že si sa ozvala aj tu, lebo mne šikovnici sa podarilo zmazať prijaté správy a nebola som si istá, či si dobre pamätám nick.....
čo sa týka našej súkromnej témy, tak sa priznám, neviem ako reagovať na žiadosti nových báb, čo sa chcú pridať, lebo tuto v tejto téme sme sa vyselektovali také pravidelnejšie pisateľky a už sme nechceli, aby to čítali aj ostatní, tak sme si urobili súkromnú tému.....

misullka20
30. čer 2010

nu teď když ten kretén bude ministr vnitra 🙄
je top na hovno.. přítel spadá pod vnitro ☹

medan29
30. čer 2010

@misullka20 a sakra, a já pořád doufala že mu to neprojde, tak to bude u nás taky veselo, jsem zvědavá kolik to udělá manželovi dolů, a kde slouží tvůj?

apoloma
30. čer 2010

jaduska tak ak ti spravne rozumiem tak nove clenky neprimate vsak???ok chapem no nic....

medan29
30. čer 2010

@apoloma ale můžeš psát tady ne?já jsem tady taky nová

apoloma
30. čer 2010

mozem ale rozumies oni sa prestahovali do sukromnej temy a ako vidis tu to stagnuje a malokedy sem niekto napise no ale co uz....niekedy su aj sukromne temy nedomyslene!!!

dupinka
30. čer 2010

apoloma: my ani v sukromnej teme vela nepiseme, lebo pri povolani nasich manzelov to nie je tak jednoduche dostat sa k PC 🙂

apoloma
30. čer 2010

dupinka to ti verim tiez som manzelka vojaka ale musis uznat ze predtym ste sem pisali viac ale ved mne to je jedno ja sa tu nebudem prosit to nie!ja som myslela ze ked som manzelka vojaka tak ako aj vy ostatne tak nebude problem pridat sa k vam do sukromnej temy ale ked to problem je tak ok ja to beriem!!! 🙂

medan29
30. čer 2010

tak můj manžel je taky voják a je doma jen na pá so a ne a někdy ani to né a do toho mám ted skoro 2měsíční mimi a žádné hodně zlatíčko ale ječíčí a nesnášející kočár a chtěla by bý¨t jen an rukou

jaduska
30. čer 2010

@apoloma tak som to teda nemyslela, že neberieme nové členky, len sme sa o tom s babami nebavili, ako to bude, keď sa chce pridať niekto nový..... 😉

misullka20
1. črc 2010

@medan29 nu dělá u hradní stráže v pha... nu jsem zvědavá .... aspon že to porodný nezruší!!

medan29
1. črc 2010

@misullka20 tak aspon něco ale mají snížit rodičovskou což bude masakr, jsem zvědavá na kolik když ted už mi to příjde málo 7600

apoloma
2. črc 2010

jaduska ok ale preco teda ked neviete co s novymi kockamy pises tu ze aby zatvorili tuto temu ved mi nove si teda mozme pisat tu ci nie??nerozumiem k vam sa pridat nemozme a este chcete aby zatvorili aj tuto temu!!!..... 😖

jaduska
2. črc 2010

@apoloma ale nie, mňa potom napadlo, že je to blbosť, aby túto tému zatvorili, veď aj tak ju zakladal niekto iný a pôvodne mala byť o inom 🙂 takže sme ani nežiadali adminky, aby ju zamkli a ja mám aj túto tému stále medzi obľúbenými, keby tu niekto náhodou prispel..... 🙂

apoloma
2. črc 2010

a jaduska este som chcela napisat ja tu niesom celkom nova uz som tu prispela par krat...asi ored 3mesiacmi...

jaduska
2. črc 2010

Nechcem robiť z komára somára, ale rada by som uzavrela debatu ohľadom súkromnej skupiny.....Založili sme si súkromnú skupinu preto, lebo sme si tu písali už dlhšie, niektoré z nás sa poznajú aj osobne a nie všetko je určené na čítanie verejnosti. Asi som tú novú skupinu nemala nazvať Pokec pre manželky vojakov, ale v čase zakladania ma nič iné nenapadlo. Nedala som tam automaticky všetky baby, ktoré tu kedy prispeli, ale iba tie, ktoré sme si tu písali pravidelne.... 🙂 Každá z nás prispieva aj do iných tém tu na koníkovi, takže ani túto tému sme nezatratili. Iba sa tu už dlho nikto nový neozval, tak sme sem nepísali....Ale opakujem, ak tu niekto ozve, tak nie je problém popísať.... Dúfam, že som týmto nikoho neurazila, ani neodradila od prispievania do tejto témy 🙂 😵

jaduska
2. črc 2010

@medan29 - môj tiež chodí domov iba na víkendy a ja mám doma 3 šidla, tak ťa úplne chápem, aké musíš mať fofry 😉

medan29
3. črc 2010

@jaduska 3děti?téda, mě ted stačí úplně to naše, ted má fázi nesnášení kočáru a jen ječí a ječí, snad jí to brzo přejde, chtěla by být jen na rukou ale to prostě nejde tak ji učíme na křesílko a dnes začneme i zas na kočár, nějak jsem na to neměla jít s ní ven, stačilo ve středu kdy jsem musela do obchodu a ječela celou cestu, tak jsem jí musela vyndávat z kočáru a to bylo hned ticho, je to potvůrka.A jak by toho nebylo málo tak včera pořádná kolika, snad jí bude brzo lépe.
Jsem zvědavá jak za týden dáme dovolenou, to bude

jaduska
3. črc 2010

@medan29 našťastie moje deti boli veľmi dobré, kým boli bábätká. Všetky tri dojčené, ale krásne prespali celé noci a chvalabohu nikdy žiadne koliky..... 😉
A neskúšala si malú nosiť v babyvaku alebo šatke? Ja som našu prostrednú takto nosievala hlavne po byte, keď nechcela spinkať, tam zaspala raz-dva 😉

medan29
3. črc 2010

@jaduska já bych to nedala už ted mě bolí záda, a malá díky tomu že je jen se mnou je na mě až moc upnutá, manžel jí ani nedokáže utišit jen mu ječí a ječí, tak doktorka říkala že jí mám mít na rukou min., ale včera jsem jí nosila celý den jak měla ty bolesti no a dnes ráno už nechtěla uspat v křesílku, je to potvůrka, jinak ona jako usne ale má takové to hlídací oko, když zjistí že nejsem u ní je zle, jen doufám že jí to přejde, protože se mi nechce jen sedět doma, chtěla bych chodit na procházky ale s ní to nejde, a nějak to nechápu tenhle stav má asi 3týden, jinak byl kočár v poho

jaduska
3. črc 2010

@medan29 veď práve, keby si si ju dala do šatky, tak by ťa chrbát nebolel, lebo sa váha dieťatka rozloží a máš aj voľné ruky....ja som takto s Lily vo vaku bežne varila obed...aj tu na koníkovi som čítala, že niektoré babenky ani nepoužívajú kočiare, aj vonku nosievali deti v šatkách....ale možno je to naozaj iba tými kolikami a tým pádom to po čase prejde o)

mykky
21. pro 2010

Ahojte. Aj ja mám doma vojaka a v marci sa nám chystá na Cyprus. Naša malá bude mať rok a bude to asi najťažšie obdobie. ☹

medan29
22. pro 2010

@mykky ahojka, tak u nás nakonec manžel neprošel a bude doma a žádná mise, tak jsem ráda

sveva
22. pro 2010

@mykky ahoj. Neboj zvládnete to v pohode. Ja som mala doma 2 dievčatá jedna mala 2.5 roka a druhá oslávila 1 rok, keď mm odišiel na misiu. Dá sa to zvládnuť. 😉

mykky
24. led 2011

Ahojte. Môj muž je teraz v Nitre na 4 týždňový výcvik 😢 na Cyprus. Je preč ešte len deň, ale mám pocit, že to doma všetko sama nezvládnem...dcérka, mačky, pes, zajace, sliepky, bežné veci ako varenie, upratovanie....a ešte aj prikladať do kotla, lebo manžel si zmyslel, že dáme kotol na drevo, lebo plyn šiel hore...POOOOOOMOOOOOOOOC 😲 😲 😲 😲

sveva
27. led 2011

@mykky ahoj, ako to zvládaš? Verím tomu, že ľavou zadnou 😉 Bude tam celé 4 týždne v kuse?