Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

bodka13
30. dub 2012

@zebra41 no musím to u toho môjho armádnika zistiť 😀

zebra41
30. dub 2012

@bodka13 hehe. no ja som svojmu mm pre istotu este zavolala 🙂

bodka13
30. dub 2012

@zebra41 on je pod Zoborom? ...možno sa aj poznajú 😀

zebra41
30. dub 2012

@bodka13 povedala by som,ze ano,kedze moj robi na personalnom...tak ma celkom dobry prehlad 🙂

bodka13
30. dub 2012

@zebra41 no tak dnes budem špiónovať,či pozná niekoho z personálneho kto má malého synčeka 😉 😀

zebra41
30. dub 2012

@bodka13 ako napoveda - je tam jediny chlap

apoloma
30. dub 2012

@zebra41 dakujem mozno pojdeme..skoda ze v Krskanoch nic take nebyva... 😒 😒

trdielko149
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bodka13
16. kvě 2012

@trdielko149 máš zahlasované 🙂

nika83k
19. čer 2012

Ahoj ,len tak nahodne som tukla na MK a tu hned taka tema.Takže Hlasim sa k Vam .Tiež mam muža vojaka a pomaly sa pripravujeme na dlhe odlučenie 😢 Sama som zvedava ako to bude,kedže decka idu do školy a školky to bude depkove obdobie 😒

jaduska
19. čer 2012

@nika83k vitaj medzi nami....manžel odchádza na misiu?

miriamc
20. čer 2012

@jaduska Ahojte tak sa "hlásim" aj ja k Vám ale ja som dnes úplne prešťastná manžel mi pristál na Sliači takže po pomaly 7 mesiacoch je doma zo zahraničnej misie Afganistan. Určite sa ešte ozvem - manžel pracoval v MI a momentálne po misii nastupuje do PO. Majte sa pekne Miriam-Mima
@nika83k držím silno palce pravdepodobne ide ak sa jedná o Afganistan o septembrovú rotáciu VEĽMI VÁM DRŽÍM PALCE bude to ťažké ale my ženy-matky to musíme zvládať Nebojte sa bude to dobré

jaduska
20. čer 2012

@miriamc vitaj aj ty medzi nami 🙂 🙂 🙂 🙂 Môj manžel tiež slúžil v MI, ale rušili ich batériu, tak je už tretí rok v Leviciach....

nika83k
20. čer 2012

Dakujem za privitanie 😀 Ano jaduska ide na misiu ako postrehla miriamc tak v septembri rotuje do Afganu. Už mal 2 misie,ale to sme boli ešte bezdetný takže sa to dalo v pohode no a teraz mam z toho riadne obavy ako to bude.Rodina 200 km od nas,muž mimo sk ,deti mimo domu ,ja doma bez prace,no to bude dovolenka 😀 Ale však jasne ,že zvladneme,nič ine neostava ,len nech je všetko ok

fliacik
20. čer 2012

@miriamc Ahoj, prosim Ta, na Sliaci bolo len medzipristatie a leteli dalej do PP, alebo uz potom cestovali autobusom? Moj mm sa vrati v septembri a chcem ho ist cakat na letisko, tak by ma zaujimalo, ci je tam vobec nejaky casovy priestor na zvitanie. Do Tatier sa za nim nechystas?

jaduska
20. čer 2012

@nika83k no veru, nič iné ti neostáva, iba to zvládnuť....môj manžel na misii nebol, tak som také dlhé odlúčenie nezažila, ale zas tým, že ho stále preveľujú hore-dole a fungujeme na týždňovkách, tak sme spolu možno menej, ako keby išiel na pol roka na misiu 😒

dupinka
20. čer 2012

@fliacik
@nika83k
@miriamc
Ahojte!

srdecne vas tu vitam. Co sa tyka prichodu z misie, tak pokial ja viem, ked pristanu, tak potom uz idu iba busom.. tak sa to tu hemzi misiami...

fliacik
20. čer 2012

@dupinka Ahoj, dakujem za privitanie. Pre nas je toto druha a verim, ze aj posledna misia... Odlucenie je tazke, ostala som sama v zlozitom zivotnom obdobi, navyse, kratko po svadbe...takze podstupujem svoju sukromnu misiu. Ale polovica je za nami, tak sa zacinam tesit na jesen 🙂

miriamc
20. čer 2012

@fliacik Ahoj tak na Sliači "je konečná" a priestor nebol lebo došli o 23.14 - došla mi sms odtiaľ išli busom do Tatranskej polianky a na ubytovňu došli niečo okolo 4.30 takže priestor veľmi nebol Je to problém lebo teraz sa bude chodiť tak že medzipristátie bude v Kirgistane na americkej základni a odtiaľ čartrovým letom na SK a ťažko povedať ako to dopasujú nemohol mi ani povedať odletové časy bolo to hlavne kvôli ich bezpečnosti

miriamc
20. čer 2012

@jaduska Ahoj ďakujem za privítanie my sme s manželom tiež na týždňovkách takže to "odlúčenie" nebolo až také ťažké aj keď to bola dobrá zaberačka - ja som schudla 8kg a manžel skoro som plakala 12kg takže nič moc musím si ho vykŕmiť a manželova to bola prvá a dúfam (hoci viem že sa to nedá) posledná misia Momentálne sú v "karanténe" do nedele

miriamc
20. čer 2012

@nika83k Ahoj nepíšeš náhodou o mne? Rodina 220km doma len manželova rodina (ale každý žijeme chvalabohu vo svojom) deti dve a sama na všetko no zas pomáhala svokra ale tá tiež pracuje chodí robiť do Rakúska opatrovateľku takže tiež to bolo ťažké ale ver že pokiaľ si doma je to ľahšie lebo ja by som si nevedela predstaviť chodiť pritom všetkom aj do roboty ja som bola doteraz s dcérkou na rodičovskej dovolenke syn má 6 rokov a dcérka teraz mala 3 roky takže "záhul" to bol dobrý
Držím palce - všetkým naokolo to utekalo rýchlo ja som počítala každý deň "prežili" sme vďaka skype to fakt a deti dnes výskali radosťou a ja celá zaslzená - sme sa smiali s mužom že sme takí "chudí" ako keď sme boli "mladí a bez záväzkov" 😉 Boli sme za ním v Tatranskej polianke

miriamc
20. čer 2012

@dupinka Ďakujem za privítanie

epelino
20. čer 2012

@nika83k Neboj, zvladnete vsetko, ja mam mm na misii v Bosne uz 3 mesiace a este dalsich 6 nas caka, obcas to zvladame s malym synatorom fajn, obcas nam je tazko a tak sa to strieda 😉

fliacik
20. čer 2012

@miriamc Smiem ešte otázku? V Polianke je to ako s návštevami? Majú vyšetrenia celý deň, alebo mal na Vás dosť času?

nika83k
21. čer 2012

@miriamc Ahoj no ja tu nemam ani svokru (nastastie) 😎 ,proste žiadna rodina ,sem tam nejaký znami ,ale tych vela nieje v dnešnej dobe je každý obozretný,zavru dvere na byte a nestaraju sa .Ja mam ešte rodičak do septembra,vtedy mala nastupi do školky,syn ide do 1.triedy tak sa budem nanovo učit čítat písat....Mame rovnako staré detičky.Tak som štastná s Vami ako aj s ostatnymi ,ktorým sa manžel vratil v zdraví a v pohode.Mne by to schudnutie aj prospelo ale mojej polovičke nie ten je take tintitko,že si to už neviem predstavit,aby zhodil na mladenecku vahu 😨 A decka ako ,nehanbili sa,nezabudli hlavne malinka? Predsa len cez skype je to ine ako na živo....

nika83k
21. čer 2012

@dupinka Ahoj dakuejm za privitanie @epelino Jasne ,že zvladneme,musime !!! V Bosne je tvoj,tak to potom chodi domov sem tam či? Ja len že kamoškyn bol v Bosne a normalne chodil domov raz za čas na par dni 😀 Takže to až za taku misiu nebrali,kedže aj bez toho chodia na mesiac dva preč na kurzy ,cvičenia......

rene_quatro
21. čer 2012

ahojky, přidávám se do klubu.. 🙂 manžel slouží v armádě 10. rok. Když jsme se poznali, tak dojížděl do práce 150 km, spával na ubytovně, takže jsme se vídali jen o víkendu, vyjímečně i v týdnu. ted má práci vzdálenou jen 30 km, takže ho mám denně doma 🙂
v červenci měl jet na misi do afgánu, ale naštěstí díky Bohu z toho sešlo. jsem v 39tt, takže by malou viděl 2-3 týdny a pak půl roku max přes skype ☹

epelino
21. čer 2012

@nika83k Ahoj, jasne, bol doma po dvoch mesiacoch a teraz pride opat po 2 mesiacoch. No my to za misiu a odlucenie povazujeme, pretoze sme boli zvyknuti byt spolu kazdy den, tak nam velmi chyba.

nika83k
23. čer 2012

@epelino jasne však je to misia ako každa ina,len s tým rozdielom,že ty vidiš svoju polovičku po cca 2 mesiacoch a ina zase po 7 mesiacoch,aspon Vam to skor zbehne a nemusis strihat meter v 3 cif.čislach ale len v 2-voch ,to je take prijatelnejsie 😵

epelino
24. čer 2012

@nika83k To ano, ale ten odchod po dovolenke bol este horsi ako ked odchadzal prvykrat.. je to tazke tak i tak, najlepsie je mat muzika doma 😉