Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

petullia
12. bře 2008

Ale nie cvicit... panecku!!!! 😕 Len si to tam odsediet, ked uz som si ten predmet navolila... to by mi ani cvicitelka nedovolila 😉 ... To my tehulky tam len tak kvasime a za to zinkasujem kredity... parada, ze? 😎
A dakujem vam, ste zlate... adminovi som uz pisala a nic neporadila emjee ☹ .... zatial! 😉

jaduska
12. bře 2008

Noooo Petu supeeeeeeeeeeeeeer, aj my gratulujeme 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😀 😀 😀
To máš aerobik ako predmet v škole??? 😕 😲

lubina
12. bře 2008

Ahojte baby,nasla som tuto temu, ze muz je vojak,ako zvladate domacnost?? Este stale sa tu o tom aj kecia??? MOj manzel je tiez vojak...

jaduska
12. bře 2008

Ahoj lubina, kecá sa tu stále, ale už o všetkom možnom, nielen o tom, ako zvládame domácnosť 😀 😵 😀

Tak vitaj v klube 😵

lubina
12. bře 2008

Dik rada si pokeciam aj o vsetko m moznom 😉

jaduska
12. bře 2008

Lubina a tvoj manžel je Slovák v cudzineckej légii alebo cudzinec? a kde žijete, ak to nie je tajomstvo? 😵

dupinka
12. bře 2008

ahoj lubina, vitam medzi "rovnako postihnutymi" chichi 😀 😀

zoya1
12. bře 2008

ahojte, tak tu je dnes večer nejak veselo 😀 😀 😀

jaduska
12. bře 2008

Zoya a kedy tu nebolo veselo??? 😀 😵 😀

vavka33
13. bře 2008

Ahoj nova clenka Lubina.
Trosku sa nam predstav,aj rodinku a najma vojaka-hihi 😀
Ahoj armada 😉

petullia
13. bře 2008

caoooo!
tak uz mi jeden z adminov pomaha, ta uz sa nebudeme snazit 😀
ahoj Lubina 😉

jaduska
13. bře 2008

Petu, snažiť sa už nemusíš, bo už sa "zadarilo" ... 😉

Vavka - už iba 2 dni 😀 😵 😀

elinka27
13. bře 2008

caute babule,tak sa mi podarilo uspat chlapciatko a som tu, mam taku pol hodku kym sa zobudi 😀 sme boli aj vonku na prechadzke ma pekne prefukalo.

pozeram,ze ste sa pekne rozkecali 😉 normalne nestiham.

petullia
13. bře 2008

Snazit v pase som myslela 😀 ... ale este stale sa vraj hej 😝 ... uz nech to zmeni, bo mne to nejde, nechapacky preco... 😒

elinka27
13. bře 2008

petu a keby si skusila len zmenit emailovu adresu ked ti to vyhadzuje,ze je zla?

jaduska
13. bře 2008

A nerobíš niečo zle? ja si profil mením v pohode, nikdy mi to nerobí šarapatu. Ale je pravda, že zo snž na tt som to ešte nemenila. A pravdepodobne už ani nebudem 😀

petullia
13. bře 2008

Skusila som, ani to nezabralo a tretiu sa mi zakladat nexce. myslim, ze mi 2 stacia 😀 ... nikdy mi to predtym neblblo a teraz ked tam konecne xcem pridat nieco zmysluplne, tak mi robi toto... 😠
Inak aj u vas je tak krasne ako u nas?

petullia
13. bře 2008

Vzdy menim veci tak ako teraz... ja som celkom technicky typ obcas, preto ma to vytaca, ked mi nieco nejde 😒

elinka27
13. bře 2008

petu ako myslis krasne?tu sice svieti slnko ale fuka vetrisko, som pekne vymrzla ked som bola doobeda s malym vonku

petullia
13. bře 2008

No to slnko som myslela 😀 ... ja som bola vonku len s havom nasim, ale to bolo velmi rano, ked je este zima a teraz kukam len tak cez okno a zda sa mi, ze je vonku fantasticne, ale fuka aj tu 😒 Tak sa teda lepsie obleciem ked pojdem s havom zase a potom do school... a tak sa mi nexce! 😖

elinka27
13. bře 2008

no lebo ja som si dala dnes len taku kratku bundicku aby som ritku ukazala 😀 ,ale som sa otocila domov prezliect, to slnko ma oklamalo.

jaduska
13. bře 2008

Aj u nás krásne svieti slnko a fučíííííííííííííííííííííííííííí, hádam do druhej prestane, aby nás neodúklo po ceste zo škôlky.

elinka27
13. bře 2008

my ideme dnes na kontrolu k ortopedovi, tak som zvedava co nam povie 😒

zoya1
13. bře 2008

Čaute. Petu gratulujeme, Lubina vítame v klube. Žienky čo máte nového? Jadus - ako sa máte tam na ďalekom východe? Dupi - nejak málo píšeš. Vavka už len 2 dni príde tatooooooooooooo. Elinka - neboj všetko dobre dopadne - malý je predsa vojačisko no nie?

elinka27
13. bře 2008

zoya len ja uz teraz neviem co s nim maly mi uz zacal pytat jest po 2,5 hodinach a uz aj v noci sa budi kazde 2,5hodiny, a predtym v noci spal aspon 7 hodin v kuse.Zasa sa mu zvysit mlieko bojim,lebo grckava obcas.Asi budem musiet zavolat doktorke, mohli by sme uz tusim aj prikrmy,ale zasa je este maly na to.

vavka33
13. bře 2008

UZ len 24 hodin a bude doma tatko 😀 😵
Drzim palceky na ortopedii,neboj,vsetko bue dobre.
Mne sla prave vaneska recitovat na Hviezd.Kubin,tak sa tesila....

elinka27
13. bře 2008

no ja mam dnes chlapa doma, isiel darovat krv ako spravny vojak a za to ma narok na 1 den volna a samozrejme maly spi dlhsie ako jeho obvyklych 30min.To mi robi naschval,lebo ked som s nim doma sama tak ma poprehana a ked je doma tata aby trochu pomohol, tak nema s cim, bo maly je zrazu dobrucky.A potom mi to muz neveri,ze co je to za male certisko 😀

vavka33
13. bře 2008

Eli,to aj nasa Lea,ked je doma tato,tak rano vyspava aj do 7 hod a cez den je ako anjelik a ked doma nie je uz o siestej sme komplet zobudene a cez den spi malo.No ale dnes doobedu spala skoro dve hodiny,musim ju pochvalit 😉
JA som chcela ist darovat krv v utorok,ale svokra strazila malu svagrininu,tak nemal kto byt s Leou,tak pojdem inokedy.Len som to chcela cim skor,lebo sa chcem dat tetovat-ako darcek k sobotn.narodkam

elinka27
13. bře 2008

ja by som nesla darovat krv ani keby co bolo, ja ked vidim krv je mi hned zle 😝

vavka33
13. bře 2008

eli,ja nie,ja som opacna 😀 moj sen -byt gynekolog-porodnik,alebo chirurg ma vytrenoval v takych veciach 😀