Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

bosorkabb
24. bře 2008

Elinka,termin urcite na sirava este volny je,len ci vam bude vyhovovat.

vavka33
24. bře 2008

Aj ja by som sla na Siravu,ale tatko povedal,ze ani za nic,ze je to daleko na cestovanie s nasimi babami 😅

dupinka
24. bře 2008

ahojte!

tak co, okupane, vysibane??

Mna vytiahol manzel este v pyzame, v druhej ruke vedro s vodou, mala som na vyber mokry koberec u nasich alebo schodisko, tak som zvolila druhu alternativu, a este jednu davku pridal bracho 😀 😀 Bolo veselo, pohodka. 😉

bosorkabb
24. bře 2008

Mna nechali vsetci spat 😀 kedze som bola po nocnej 😉

zoya1
24. bře 2008

Aj ja som bola po nočnej, ale syn si to nechal ujsť. Tak kedy dáme to stretko na Šírave? To už budem mať po škole, takže pohodička - dajte vedieť termín, od nás je to 1/2 hod. cesty. 😀 . A pokiaľ budete mať červené víno tak stihám na svojej kačke aj za 25 minút 😀 😀 😀

bosorkabb
24. bře 2008

Zoya kde pracujes?Stretko by mohlo byt v auguste 😉

vavka33
25. bře 2008

jej,Bosorka ma fotocky.super,je lepsie komuniovat s niekym koho aspon trosku vidim 😀

bosorkabb
25. bře 2008

Ahojte tak tu su tie cisla na vusz do BA 0960316074 pani Papsikova.
Dobre si si vsimla Vavka............mala som trochu casu tak som nahodila fotky.Chcela som viac,ale manzel stresoval ze si nestihne zahrat hru 😀 Obcas stresuje,ale vedsinou ma vsetko na haku 😀

bosorkabb
25. bře 2008

Napisem cisla a dam tam len jedno cislo........uz mi zacina sibat 😀

dupinka
25. bře 2008

Ahojtee!!

jej, bosorka ma foto 🙂 No, my budeme na Sirave od 10. - do 20. augusta. Ale to je este dost daleko na to, aby sa pripadne nieco nezmenilo,... Tak dohodneme podrobnosti niekedy zaciatkom prazdnin, oki?
Ja som mala cestovat vcera do Nitry, ale z dovodu problemov s elektrinou a s tou nestastnou dopravou som nakoniec volala do prace, nech mi povolia dovolenku, a idem az dnes 😖 Dufam, ze bude volny autobus, lebo stat az do Nitry sa mi nechce...

petullia
25. bře 2008

caoooo. Dufam, ze ste krasne sviatkovali 😉 ...ja som sa ako vzdy venovala skole!!! 😠 Ale aspon mame veeela kolacikov co nam maminka nabalila (samozrejme! 😀 ), je neskutocne dobra pekarka...
a vy ako? mna tento rok voda obisla, len tak ma pofrklai trosku, aby som nezabudla, ale inak vsetci straaasne pozorni 😀

zoya1
25. bře 2008

čaute. Dupi ty nebývaš priamo v Nitre? Alebo to myslíš cestu z PO?

zoya1
25. bře 2008

Bosorkabb - pracujem v Krízovom centre pre deti. Ide o detičky zo sociálne znevýhodneného prostredia, ktoré sú odobraté z pôvodnej rodiny a u nás čakajú na nápravu v rodine, alebo na umiestnenie do detského domova ☹

zoya1
25. bře 2008

jéj bosorkabb, teraz som pozrela tvoje fotečky a neskutočne sa ponášaš na jednu moju kámošku. Teraz žije v Rožňave a jej muž je tiež vojak 😀

bosorkabb
25. bře 2008

Zoya to je super ze pomahate detickam .Ja vo svojej praci zase prichadzam do styku z dospelimi gemblermi.Na zaciatku som si vzdy predstavovala ich rodiny........proste ako musia trpiet pri nich.Ale teraz to uz nerobim,stala som sa imunou ☹

Ja som povodom z KE,ale v Roznave mam spoluziacky.

jaduska
25. bře 2008

Ahojte ženušky,

nás na Veľkú noc oblial tatino všetky tri. Sandra stále chcela, aby ju prišli oblievať aj iní, lebo v škôlke im o tom rozprávali, ale nemal kto, tak bola trošku sklamaná. Ale požičala manželovi korbáč, nech ju aj vyšibe. 😀

Zoyi to je teda dobré, že lekári nevedia čo je malej, ale aspoň že to dobre znáša, tak to hádam nie je nič vážne a skoro to prejde.

Vavka, vôbec si nemyslím, že je vaša Lea malá na cestovanie. Moja sestra k nám chodí sama autom s troma deťmi 300km (5,3,1 ročné) a pohoda. Aj my sme so Sandrou boli na prvej dovči, keď mala niečo cez rok. Tak nech sa mangel nevyhovára a pekne sa došikujte na Šíravu. A ostatné modrokoníkovsko-vojenské rodinky tiež a keď môj polovičiak nepôjde na Golany, tak vás dobehneme kuknúť. Stretko jak vyšité. 😀 😵 😀

zoya1
25. bře 2008

ahojte. Malá je už v pohode, len tie soplíky ešte máme.
Vavka - súhlasím s jaduskou. My sme boli s malou na vojenskej dovolenke na Mallorce a to mala len 10 mesiacov. A to už je diaľka - nie tuto naša Šírava. Zvládala to najlepšie z nás všetkých. Inak pozdravujeme všetkých. Fuj zajtra už musím do práce.

vavka33
26. bře 2008

Jaduska,my s nou cestuvame dost.Teraz sme boli na Orave.ona ma problem obsediet v sedacke 10min.

baby,dnes sa ma rozhodnut,ci nas tatko bude dalej v Novakoch na sluzobke,alebo ho konecne pustia domov a do jeho roboty.Zaludok mam ako na mori,lebo po roku uz by som bola rada,keby tam skoncil.
No a vcera mu poslali ziadost na utvar do levic,chce tam ist robit 😉

zoya1
26. bře 2008

vavka držíme palce, už si zaslúžiš mať mužíčka doma stále. Len čo potom budeš robiť s tou svalovkou ? 😀 😀 😀

bosorkabb
26. bře 2008

Vavka drzim palce nech to vyjde.Moj manzel pracoval kedysi v Malackach,rusili mu miesto a tak si vybvavil dalsie na Sliaci.Uz ma zase nieco lepsie vo vyhlade,tak uvidime ako to skonci.Ja ho vzdy podporujem nech si hlada nieco lepsie 😉 Chvalabohu ma este vzdy posluha 😉

vavka33
26. bře 2008

Zoy,pri pravidelnom sportovom vykone svalovka nebude,mozno len prve dni.
prave volal,este im nepovedali konecne rozhodnutie.Chudaci,cakaju ako na zmilovanie a ja tiez 😀

zoya1
26. bře 2008

vavka no ako? už to viete? Asi to vyšlo, keď si sa tu už viac neukázala. Oslavuješ čo a nedokážeš sa priplaziť k PC? 😀 😀 😀

jaduska
26. bře 2008

hehe, zoyka ty dobré hlášky púšťaš 😀 😀 😀 teraz od smiechu ani nezaspím.

My sme dnes (teda vlastne to je už včera) boli vo Vranove kúpiť nový šporťák pre malú, lebo sme mali taký od maminej kolegyne, ale boli to zbytočne vyhodené peniaze. Mama ho ani nevidela, len kolegyni dala peniaze a kočiar doviezli rovno nám domov, no keby ste ho videli, ja by som sa hanbila ho darovať, nieto ešte predať . Ale čo už, človek sa učí na vlastných chybách. 🙄

vavka33
27. bře 2008

zoy,nedostavla som sa,lebo som od smutku spala.Este im nic nepovedali. 😅

vavka33
27. bře 2008

Pustili hooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.Od pondelka je doma,ziadne blbe Novaky ani lest.po roku skoncili,dufam.

elinka27
27. bře 2008

caute,my sme boli par dni u nasich a bola som s malym u neurologa a zaciname chodit na rehabilitacie 😒 😒

bosorkabb
27. bře 2008

Gratulujem vavka 🙂

bosorkabb
27. bře 2008

Elinka co mas z malym?My sme tiez chodili k neurologom a kazdy povedal nieco ine.

elinka27
27. bře 2008

bosorka je predcasne narodeny a neurolog si vsimol,ze nedviha hlavicku ked ho tahal z chrbatika do sedu.A este aj pri paseni konickov sa mu hlava kyve a nechce ju poriadne zdvihat

vavka33
27. bře 2008

eli neboj,pojdete par krat,naucite sa cviky a budete cvicit domka.
Bosorka dakujem,snad ho zas neodvolaju naspat.
teraz budeme cakat,ci mu velitel podpise to prevelenie do LV.