Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
25. lis 2008

Vitam nove clenky 😉

dupinka
25. lis 2008

Vavka: Tebe sa ako darí v škole? Ako to zvláda rodinka?

vavka33
25. lis 2008

Dupi,da sa to vydrzat,aj ked sa narozculujem az az.
a doma je vsetko po starom,lejka je doobedu so starymi rodicmi,asi im dava dost zabrat-je to certica,ale je s nimi rada.No a Vanes sa v skole dari,len je trosku lajdacka,niekedy ani nevieco ma v taske a evie si poriadne pohladat veci,tak uz ma dve poznamky.
No a nas vojak,ten bojuje na Lesti,ale toto je posledny tyzden,maju mat dovolenky az do januaratak sa tesim,ze ho budeme mat konecne doma.A bude viac s malou,lebo este si ju zatial za dva roky moc neuzil.cez vikendy je to dost malo casu,no snad to vyjde a od pondelka bude doma.
A tebe sa ako dari?brusko uz rastie?

dupinka
25. lis 2008

vavka, brusko rastie celkom pekne - kuk album. Nas tatik dnes spravil skusky v autoskole, tak ho po 12 tyzdnoch v MT budeme mat konecne doma.
Aj my cerpane zvysok dovolenky, chceli by sme ist pozriet nasich na vychod, tak uvidime, ake budu cesty.

Drzim palce tebe aj Vaneske v skole!! 😉

jaduska
25. lis 2008

jeeej, dupi, ty máš väčšie bruško ako ja 🙂 ale ja som aj pri Sandre mala malé, vyskočilo mi až v 8. mesiaci

dupinka
25. lis 2008

jadus, ako kedy... dnes mam pocit, ze som iba napapana 😀 😀 😀

sveva
26. lis 2008

Ahojte. Dllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllho som tu nebola a tu také zmeny, blahoželám všetkým čakateľkám, nech vám brušká a drobčekovia rastú a nech ste v poriadku. A samozrejme blahoželám aj čerstvej mamičke. 😉 😀 😀

kikusa100
26. lis 2008

Ahoj kocky..ako sa mate..?co noveho?Ja ok..uz je sneh a zima a nie som z toho nadsena..a co tesite sa na vianoce?uz chystate darceky??pa

vavka33
26. lis 2008

Dupi,no brusko rastie pekne 😉
sveva a kde sa tulas? 😀
kika,ja uz pomaly chystam darceky,postupne,vacsinu mam,teda detvakom uz vsetko,este premyslam nad par vecami pre inych clenov rodiny 😀

zoya1
26. lis 2008

ahojte kočky. Tak ja len vyvaľujem okále, ako sa nám tá naša základňa rozširuje 😀 😀 Samozrejme, nové členky vítam v tejto téme.
Dupi - krásne bruško máš.
Jadus - daj vedieť či to je vojak alebo nie 😀
U nás všetko po starom. Aj my už konečne máme sneh, aj keď sa úspešne topí. Dodo v škole v pohode, Zojka v jasliach tiež. Ja ešte tento mesiac robím na smeny (aj dnes idem do nočnej), a konečne od decembra nabehnem na starý systém od 8-00 do 16,00 (teda podľ potreby 😀 😀 😀). Veď viete učiteľky - že Vavka.
pozdravujem všetkých pá pá

vavka33
26. lis 2008

Zoi,tak ja nocne nemavam a pracujem max.do 13hod.,dlhsie sme len ked je porada.cize to mas trosku narocnejsie.

dupinka
26. lis 2008

jej, vavka, tak to mas vcelku dobre.... 😉

vavka33
26. lis 2008

to ano 😉 hlavne koli detvakom 🙂

jaduska
26. lis 2008

Ahojte ženy,

ja darček nemám ešte ani jeden, ani neviem, za čo ich kúpiť, lebo mi teraz treba 7000 na školu ☹ Som si nemyslela, že manžel za to školenie musí platiť a cesťák uvidíme bohvie kedy 😠 😠 😠
Teraz som bola 2 dni na praxi v školskom klube - no divočina ako sa patrí...

Dnes som mala ísť na sono, ale sa pokazilo, tak zase nič...hádam zajtra už bude opravené...

dupinka
26. lis 2008

jejhda, Jadus, tak nic vesele... 😒
My sme si akurat dnes s manzelom povedali, ze si kupime len nieco drobne a hlavne prakticke, nebudeme minat na somariny, len aby bolo vela darcekov pod stromcekom...

jaduska
26. lis 2008

dupinka to aj ja vravím, dospelým nekupujem nič, ale deťom niečo musím, Lilke to bude ešte asi jedno, ale San už vie o čo ide...ale hádam sa to dáko vyrieši, ako vždy 🙂

dupinka
26. lis 2008

Inak, Jaduska, uz davnejsie som Ti chcela napisat, ako velmi Ta obdivujem: starostlivost o male dieta (deti), k tomu skola, teraz dalsie tehotenstvo a manzel vojak... 😵 😵

A takisto obdivujem aj vsetky ostatne! 😉

jaduska
26. lis 2008

dupi, si zlatá, ďakujem...len neviem, či to budem zvládať aj od apríla. Ja zase obdivujem tie baby, ktoré čo okrem toho všetkého ešte chodia aj do práce. Ja mám chvíľu čas sa učiť aj cez deň, keď malá zaspí, ale kočky, čo robia, tak tie ozaj len po nociach....

dupinka
27. lis 2008

no, tak to hej,... ale aj tak ste sikulky vsetky 😉

jaduska
27. lis 2008

jasné dupi, vrátane teba.... 😉

všetky vás pozdravuje drobec.z, nestíha sem chodiť, len mi napísala mailík, Romanko má zlomenú ruku, tak má čo robiť....

dupinka
27. lis 2008

Drobec: tak sa drzte! 🙂

kikusa100
27. lis 2008

ahojte kocky..dupo jadusa ukazovala som vam tie saty na prezlecenie?tie kremove co som si druhe vybrala..nakoniec nebudem mat tie orgovanove na prezlecenie ale kremove a dala mi do zalohy este jedny fialove, presne taka farba ako fialky..a vtedy hovorila ze mi nepojdu ale ako som si ich obliekla az ostala prekvapena..ze mi ide ta farba..hi hi..
no kocky poviem vam..ja nemam zatial dieta..ale mam toho aj ja uz plne zuby a akosi nestiham... mam skolu a same skusky..v sobotu mam dve, siesteho dalsiu, a 19,20 este dalsie..takze este pat skusok do vianoc..a este jednu skusku v januari..a to mam za sebou uz sedem..sibe mi uz.. 😵 nechcem sa stazovat ale uz mi naozaj trochu 😝 no a okrem toho koncim kurz a skusky budu v januari z kurzu..a svadba tak mi zasibava... 🙂
inak este vam poviem drahy uz dostali predvolanie na misiu..zapisal sa sice len ceruzkou... a uz ide na prehliadku..normalne mi je z toho zle..strasne sa bojim..myslim na to aj v podvedomi a to nie je dobre..ale jediny pozitivny vysledok z tych stresov je ze som schudla.. 😉 tak pa kocky..ked nic tak som sa aspon vykecala lebo uz som bola nejako plna stresov... a dajak to nikto nechape..a dnes sme boli vyberat obrucky..vybrali sme si taaake pekne..

dupinka
28. lis 2008

Kikusa,
svadba je o stresoch. Nech sa budes snazit akokolvek, aj tak nieco nevyjde uplne presne, ako ste si predstavovali, ale nakoniec este lepsie, nez ste ocakavali. Je to o obrovskej improvizacii. O to je to potom krajsie. hlavne ked sa na to spatne pozries. 😀

ALE!!!! Svadba je aj o tom, ze dvaja chcu byt spolu nie z priatelstva ale z lasky, nie na chvilu ale navzdy... A preto sa snazte obaja tieto okamihy si uzivat naplno, lebo su (dufam) len raz. Je to taky prijemne zvlastny pocit stat v zlatnictve a vyberat obrucku, ktoru budes nosit ako znak vernosti na ruke dalsie dni svojho zivota. Nie je to sperk, ale nieco viac.

Tie kremove ani fialkove saty si mi neukazovala, tak posli na tu moju novu mail adresu, rada si ich kuknem.

Moj povedal, ze ak sa mu do misie naskytne prilezitost na vyssiu hodnost, tak na misiu kasle. Prave dnes od nich odlietaju prvi chalani do ISAFU v Afganistane, tak uvidime, co a ako to tam je..

Urcite to nie je jednoduche, ale musi sa to dat zvladnut. Nic ine nam nezostava, vsak?

petullia
28. lis 2008

Jaaj Dupinka moja... ty si mi uz aky poet... krasne si to napisala 😵
Kikusa, tieto stavy co prezivas poznam, ja som bola v takejto istej siruacii pred rokom, ale stale sa to da zvladnut, aj ked uz mas urcite miestami pocit, ze ti exploduje hlava... neboj zvladnes to na 1 s hviezdou (neviem kde je na klavesnici 😀 )
Jaduska, a v skolke ste este neboli na praxi? to je väcsia haluz ako skd 😉 ... a kolkatakov si mala?aj ste uz ucili, ci len nacuvy?

vavka33
28. lis 2008

petu ako??????????????? 😀
jaj baby,prave mi manzelik povedal,ze umrel nejaky chalan z Michaloviec,vojak,mal malinke dietatko,mal tazku autonehodu,asi vcera.
Uprimnu sustrast celej jeho rodine.ved bol jeden z nas.
davajte si vsetci na seba pozor a najma nasi chlapi.
inak ten moj je odo dnes doma az do 16.1.2009!!!!!!!!! 😵 😵 😵 ma konecne po dvoch rokoch poriadnu dovolenkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.tesim saaaaaaaaaaaaaaaa

lenadka
28. lis 2008

vavi cááááf 😉

petullia
28. lis 2008

Vavka... zavist strasnaaa 😵 ... ja dnes mojho uvidim asi na polhodku a potom az zajtra vecer mozno a od stredy neni doma 😠 ... nuz co uz... 😒
No, ale inak super... maly backa krasne, uz si zacinam zvykat na ten jeho system, tak paradicka... dufam, ze najako prudko nezmeni svoje navyky, celkom je to fajn tak ako to je... len by mohol viac spat v noci a menej poobede, ale ja tak dobre 😝

petullia
28. lis 2008

Jeeej, akurat mi volal drahy, ze pride dnes a zostane mi domka... juchuuu 😵 a ze aj v pondelok zostava... juchuuu 😵 ... sa vam tu musim len postazovat a hned vychadza slnko 😀

roasha
28. lis 2008

vavka,tak ako?...............dalsia tehula? 😀

petullia
28. lis 2008

tehula 😕 o niecom neviem, ci len strasis??? 😀