Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

sveva
4. bře 2009

kikus a možno že aj si tehu. Moja kolegyna si robila test, tiež nič nebolo. Asi po hodine muž pozrel na test a videl tam takú slabulinkú čiarku. No a malá má tri roky. 😉 Držím palce nech to vyjde.

Ozaj ja som mavala tiež približne rovnaký cyklus 30-31, no teraz som to natiahla na 48 dní. Takže si viete predstaviť aká som bola z toho nervózna. 😝

kikusa100
4. bře 2009

no uvidime. co bude..chcela som ist k dokimu ale nechce sa mi..spinenie ustalo..teplotu som mala dnes 36,8.. 😒 tak neviem..uz to nechcam tak..ked budem tak budem ked nie tak "se la vi".. 😎

sveva
4. bře 2009

práve mi volal manžel. Už mu beží výpovedná lehota. 😢 😢 😢

kikusa100
4. bře 2009

do kelu svevi a to co sa stalo??preco ho prepustili?nie som nejako v obraze 😒

jaduska
4. bře 2009

kikuša - myslím, že svevinmu manželovi končila zmluva a mu ju nepredĺžili.... ☹ Môjmu ani nekončí, ale ich batériu rušia, tak na tom budeme asi podobne.... 😖

kikusa100
4. bře 2009

boze..no je to hruza..moj manzel povedal ze jemu teiz konci ale az za rok a poll a teiz sa moze stat ze im nepredlzia...ja som si myslela ze v armade normalne predlzuju..ze nie je problem?a to kvoli comu nechcu predlzit??co sa hlasi vela vojakov alebo co??ja viem ze sa vela utvarov rusi...do kelu...to je fakt hruza... 😒 a RV horzi zrusenie, maju ich prevelovat michalovce, trebisov, topolcany.kadeco poculi tak uvidime co budee.. 😒
jadus pisala som ti taku dlhu IP a neviem ci si dostala ide ma chytit neico sa mi tam pos.....lo.. 😠

kikusa100
4. bře 2009

🙂 kocky..kde ste ...co mate poobednu siestu?? 😀

jaduska
4. bře 2009

kikus IP som dostala 😉

Ja si myslím, že zmluvy nepredlžujú preto, že prišla tá posr....tá hospodárska kríza a ministerstvo musí šetriť. No a na kom budú šetriť? Na sebe určite nie....

sveva
4. bře 2009

ahojte.

Kikusa no dostal teraz nejaké papiere a má s ktomu vyjadriť. Napísal tam niečo a nabudúci týždeň budeme vedieť či ide do civilu alebo nie. Najväčšia sranda je že je zaradený do misie. Už tuším 3-ja vypadli, no koho tam chcú poslať, keď idú prepúšťať. Normálne predlžovali zmluvy, ale teraz je zákaz. Viete čo ma štve najviac? Minulý rok mu predlžili zmluvu spolu s jedným kolegom a tohto roku papiere toho kolegu poslali skôr a na muža sa vys..li. Neviem prečo ale mám pocit, že sa ho chcel niekto zbaviť. ☹

kikusa100
4. bře 2009

svevi... a mozno je to len sprosta nahoda..a smola 😠

niki29
4. bře 2009

ahojte kocky tak co to vidim ze sa prepušťa? to čo ma znamenať? ???? Kikuška tvoj muž nieje u chemikov? už som sa raz pýtala ale som zabudla. Pretože môj je a oni zatiaľ zrušený určite nebudu pretože majú nejakú certifikáciu a sú jediný utvár chemický na Slovensku ktorý to majú. Aspoň toť moje infor. Inak Rožňavský útvar rušia už 3 roky čo tubývame a nič... Mne by to ani nevadilo len keby dostal miesto niekde bližie k rodinne, no zatiaľ o tom len snívame. Inak v práci super len veľmi veľa chorých detí, mala už je lepšia neprejde ani deň aby sa nepýtala do škôlky, veľmi sa teší, už tam chodila bez problémov , len dúfam že nebude často chorá ☹

kikusa100
4. bře 2009

niki je u delostrelcov oni maju teiz certifikat..ale ze vraj roznavu nechaju do roku 2012..dostali na styri roky ze ich nezrusia..ale je pravda ze ich rusia tiez tak dlho ako drahy tam je cize tiez tri a pol roka 😀 najnovsie novinky boli trebisov, alebo michalovce..tak sa nechame prekvapit..ale drahy povedal ze potom pojde do icvilu
a kludnesa mu moze stat..ze mu za rok a pol nepredlzia zmluvu a bude musiet ist do civilu

marianka8004
4. bře 2009

aj my nevieme na čom sme. 😒 ,lebo aj mužovu bateriu rušia.myslim,že je na tej baterii s jadusinim mužom.a aj mal iny flek,lenže je na lešti a nevie čo dalej,lebo zatiaľ nikto nič nehovori,ani nič nepodpisal.som zvedava,čo to bude, ☹ požičky na krku,deti male,robota žiadna ☹ ☹ ☹ .vra tych sa prepuštanie netika,čo su certifikovany.bude to tažke. 😒

marianka8004
4. bře 2009

kikuska dakujem 🙂 už som na to prišla.
prajem všetkym dobru nocku (poniektorim bez polovičky 😒 )
ale 17teho sa pomali bliži,ale naozaj len pomali však svevi 😒

jaduska
5. bře 2009

marianka aj tvoj je na 3.palebnej?

marianka8004
5. bře 2009

prajem všetkym dobre rano.je tu pomračene.asi bude aj pršať.neviem,či sa dostanem s malou vonku.
jaduska ano je na 3.palebnej. 😒 uvidime.

sveva
5. bře 2009

marianka môj muž je na certifikovaný a vidíš ako to s nami je. 😠

Inak poviem vám dnešná noc bola otrasná. Dievčatá sa budili celú noc a okolo 4 ráno sa Eliška celá vyplašená rozplakala, ukazovala na posteľ a hovorila ajo toto. Nerozumela som jej, ale pochopila som, že videla nejakého uja. No strašný zážitok. Potom som už nemohla ani zaspať. ☹ 😨

kavaapalma
5. bře 2009

svevi tak skus v tej izbe do kazdeho rohu pobryzgat svatenou vodou
kikus nic neboj my dve mozno nam to tak vyjde ze budeme obe naraz tehotne a basta,ja som si povedala ze si test urobim az vtedy jak mi vynecha ms a dovtedy ani tuk.....uz ma zacali boliet dudy takze pocitam ze dalsi vikend sa dostavi
to su zle spravy s tym nepredlzovanim zmluvy moj ma zmluvu do roku 2011,ale od nich tiez co im koncia zmluvy prepustaju ☹ je to ozaj tazke...

jaduska
5. bře 2009

marianka tak to sa potom určite poznajú....a možno poznáš môjho muža aj ty, lebo ten pozná všetkých a jeho každý pozná...ja tu bývam 28 rokov a nepoznám toľko ľudí, čo on, ktorý tu je asi 5 rokov.... 😝

svevi - nepríjemný zážitok, ja by som sa tiež bála asi zaspať....

bodka13
5. bře 2009

ahojte...u nás prší ☹

aj my sme mali otrasnú noc...Davidko od 1hod v noci vracal v hodinových intervaloch ☹ ...ani mangel sa poriadne nevyspal,pomáhal pri odstraňovaní škôd 😅 ...doobeda sme boli u dr.-má črevnú chripku,nasadila mu dietu a upozornila ma že sa môže pridružiť teplota a hnačky a hlavne že má stále piť aby nebol ešte viac dehydrovaný/sestrička mu kontrolovala moč a skonštatovala že teraz je na 3 krížiky 😕

dúfam že vy ste všetky zdravé ako rybičky 🙂

marianka8004
5. bře 2009

dačo muselo byť vo vzduchu,lebo aj moja mala zle spala.vykrikovala zo sna.dačo stale dokola vykrikovala 😨 až nad ranom zaspala,ked už mne trebalo vstavať
dnes tu neako ticho.

kikusa100
5. bře 2009

caute..no bola som u dokiho..dal mi agolutin..a povedal ze do siestich dni by osm maala dostat.ked nedostanem tak potom je to jasne..ale este zajtra ked nedostanem nahodou do zajtra tak mam ist na krv rano na hcg..ze kolko mam..lebo aj tak keby som bola... tka to este nemoze byt vidno..je to este skoro..spinim aj tak..a brucho ma dost boli..tak fakt neveim co to je.pytal sa ma ci som nemala ziadne stresy treaz nejake velke.ja ze nie.no a este teplota je 36,8 co je tiez vysoka a aj on mi povedal ze mam maternicu vysoku no viete oni meraju tu vysku asi 10 mm ci co to je tak mam... no aj teplota sa zatial drzi.. on ohovoril ze ta injekcia bud vyvola m alebo pomoze dietatu.. 😉
ale aj tak sa mi nechce verit zeby mesaic po svadbe som bola tehu..?? 😕

bodka13
5. bře 2009

kikusa...veď zázraky sa dejú 🙂 opadla všetka nervozita zo svadby a nový človiečik sa hlási 🙂 ...kolko ti vlastne mešká menzes?

kikusa100
5. bře 2009

asi tri styri dni..ale mam take slabe spinenie..tak neviem...ved uvidim..

bodka13
5. bře 2009

som myslela že dlhšie...ja by som pre 4 dni nešla k dr ale asi si nič nechcela pokaziť 😉

kikusa100
5. bře 2009

nie ja som isla kvoli tomu spineniu..lebo ma to uz stvalo..tak som chcela nech mi pichne vyvolavacku... a okrem toho ja beriem lieky na vysoky tlak takze nemozem si dovolit velmi zavahat 😉

jaduska
5. bře 2009

kikuša a nie je nebezpečné byť tehotná, keď berieš lieky na vysoký TK? 😒

marianka8004
5. bře 2009

kikus-dobre že si išla.ja ta nechcem strašiť,to je moja skusenosť.v sobotu som mala dostať,v nedelu som si robila test.bol pozitivny.a cez tyžden som hned išla k dokymu.pyta sa že aky mam problem.najprv hovoril,že to je skoro,no ale ked bol ten test pozit.tak možno. 😖 .urobil mi sono a vravi,že to je ešte naozaj skoro.povedal ze mam prist na kontrolu tak o mesiac,že to už bude vidno.a potom asi o 2-3tyždne som začala špiniť,hned rano som išla za nim a bez mihnutia oka som sa ocitla v nemocnici.špinenie ustalo,asi do 6mesiaca som brala duphaston.a ked som bola 2x tehu,tiež som začala špinit,išla som k dr. a mi napisal zase duphaston a ešte neake vitaminy.už som neležala v nemocnici.

kikusa100
5. bře 2009

ja viem ze je to nebezpecne...ale prave preto som isla k dokymu ze
ci som ci nei som..lebo potom mi predpisu jeden liek ktory neskodi babatku...tak preto..a teraz pre istotu neberiem lieky..vies..ale dlho tak ostat velmi nemozem aby sa mi nerozkyval tlak..

kikusa100
5. bře 2009

jadus neviem ci to je nebezpecne..mozem to dobre znasat..a ked nie tak budem na rizikovom..ale deti predsa chcem mat...a rodit mozem aj cisarakom 🙂 musim sa na to tak pozerat ..lebo by osm asi nikdy nemala deti.