Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

jaduska
17. bře 2008

Jeeeminenky, zoyka prepáááááááááááááááč, som na teba zabudla, idem sa hanbiť do kúta 😢 😢 😢 A to preto, že nás tu zanedbávaš, takže to je tvoja vina a do toho kúta neidem, tak... 😀

Elinka tak držíme pršteky, nech mrkvička chutí 😉 😀 😝

vavka33
17. bře 2008

eli,ako ste zvladli mrkvu? 😀

dupinka
17. bře 2008

aj ja som vychodniarka 😀 😀

bosorkabb
17. bře 2008

Ja som teraz vstala 😀 ale to len preto ze idem do nocnej ☹ a to cely tyzden ☹

Dupinka do Nitri si sa dostala cez manzela?

petullia
17. bře 2008

Bosorka a kde pracujes?

roasha
17. bře 2008

ahoj krasavice,vitam novu clenku. 🙂

vavka33
17. bře 2008

Ahoj najkrajsia 😉

dupinka
17. bře 2008

ano, aj ked on je tiez vychodniar, chichi. Obaja sme z Presova 🙂

bosorkabb
18. bře 2008

Petulia: Pracujem v jednej herni a robim len nocne.Tyzden robim,tyzden mam volno.Nocne su lepsie platene a mam viac volna.

Dupinka ja som Kosicanka.......takze sme boli skoro susedia 🙂

elinka27
18. bře 2008

no caute tak my sme vcera mali prvu kasu,ale zatial ziadna zmena, budi sa v noci aj tak 🙂 a mrkvu mi pluval, cela som bola od nej a aj maly 😀 a nasa kuchyna ani nehovorim

elinka27
18. bře 2008

inak vcera sme boli s drahym na masazi na bankovani a moja mama strazila maleho, tak sme sa aspon trosku odreagovali, a dnes idem konecne cvicit a muz bude kupat a uspavat 😝 😀

jaduska
18. bře 2008

eli, to aj naša mrkva bola všade inde, len nie v puse malej. A prečo už dávaš aj kašu? Teda ak tým myslíš večernú kašu.

elinka27
18. bře 2008

mne doktorka povedala,ze mu na vecer mam dat kasu,tak som to skusila,ale ziadny efekt som si nevsimla.Ale rozhodla som sa,ze mu ju dam az ked zvladneme prikrmy a zatial nam to moc nejde, mrkvu zje ale len ked ju zapija mliekom,lebo sa jeduje pri tom,ze mu to nejde prehlnut.A ked som ho krmila si kychol a celu mrkvu som mala na tvari 😠

lenka2412
18. bře 2008

Ahojte, môžem sa k vám pridať? Aj ja mám manžela vojaka, bývame v Leviciach, ale obaja sme z východu.

elinka27
18. bře 2008

lenka vitaj a predstav sa trosku 🙂

sisstin
18. bře 2008

eli: poj na í cé kvé 😀

vavka33
18. bře 2008

eli,to chce vsetko cas.A hlavne ho na noc nekrm kasou.bude mu tazko a nebude dobre spinkat. 😉

petullia
18. bře 2008

Cawte... noooo, konecne nejaka Levicanka. Ahoj 😵

lenka2412
18. bře 2008

takže, mám 27 rokov. V LV bývame cca 6 rokov, resp. ja, manžel je tu dlhšie. Pochádzam od Spišskej Novej Vsi, nepracujem, som na materskej.

lenka2412
18. bře 2008

Ahoj Petullia, si z Levíc?

petullia
18. bře 2008

Zatial nie, este byvame vo Zv, ale predpokladam, ze sa tam uz tento rok prestauhejem ak vsetko pojde tak ako ma. Teraz riesime kupu, tak to este nexcem moc rozpitvavat 😅 , aby som nahodou nieco nezariekla. Moj mangel tam pracuje.

lenka2412
18. bře 2008

hmm....možno sa naši mužíčkovia aj poznajú.... 😀

petullia
18. bře 2008

Mozno ano... 😉

lenka2412
18. bře 2008

práve som si všimla, že čakáte bábo, tak to tento rok bude u vás pestré....ja som bola v 6. mesiaci, keď sme sa sťahovali....

petullia
18. bře 2008

Hej bude. Zivot sa zvrtne o 360 stupnov v kazdej sfere... trochu obavy, ale aj sa tesime.... 🙂

vavka33
18. bře 2008

Vitaj Lenka 😉
petu,ako sa citis,nebyva ti zle?

petullia
18. bře 2008

Nie nebyva... secko v pohodke. Len mi velmi chuti papat 🙂 Zozrala by som hadam vsetko. Vcera v reflexe davali zensku, ktora pocas tehotenstva zacala jest omietku , bo na nu dostala chut a jedava ju doteraz 😀 ... ale mna nastastie este nenapadlo zahryznut sa do nejakej budovy 😀

vavka33
18. bře 2008

Mne zas strasne vonali acetonove farby a benzin a lak na nechty.manzel sa smial ze sa stanem fetacka,lebo niekedy som si musela otvorit lak a ovonat.normalne by som ho zjedla,tak mi to vonalo 😀

petullia
18. bře 2008

😀 No tak tieto veci mne velmi vonali vzdy (pozn. nie som fetak), minulke som tiez stiahla okienko na benzinke 😀

dupinka
18. bře 2008

ahojte!

lenka, vitaj! dalsia vychodniarka do klubu 😀 😀 aj ty si daleko od domova,..

Dnes mam za sebou tie psychotesty, som ako vygrcnuta rezanka 😖 Bolo to psychicky velmi narocne, hlavne, ked som po 10 ulohach na cas z matiky zistila, ze odpovede pisem o riadok nizsie!!! 😠 Pamat mam dobru, ale ta logika a matik,a hm, neviem,.-.. Uvidime v utorok (boooze, este tyzden), ci som presla.

Inak, mne napr. vonia pivnica,.. Asi som uchylna 😅