Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
26. dub 2008

Dupi,neviem kedy a ci pojdem,drahy sa teraz zobudil.Ma plne tasky veci,musime to vybalit

vavka33
26. dub 2008

Tak pojdeme az zajtra,rozdodla rada mladsich.

dupinka
26. dub 2008

jaaj, tak potom fajn,... Ale to urcite dojdete k nam!! 😵

jaduska
28. dub 2008

Vavka vy chcete tie vaše deťúrence vysťahovať, že im toľko stanov kupujete??? 😀 😵 😀

My sme chceli tiež ten 3-dielny ešte SAndre kúpiť, ale máme malý byt, tak smolka 😖

zoya1
28. dub 2008

Vavka ty tie fotky meníš a ja stále zbystrím pozornosť, že niekto nový na tomto našom fóre. 😀 😀 . Momentálne mám prestávočku medzi učením, tak rýchlo jedným očkom tu. Fuj tá sociálna politika ma zničí. Bléééééééééé. Pozdravujem všetkých. Inak v sobotu som bola obzrieť tú Šíravu - vojenský ubytovňu, vyzerá to tam najozaj super.

dupinka
28. dub 2008

zoyka, pevne nervy s ucenim. 🙂

dupinka
28. dub 2008

vavka: VSETKO NAJLEPSIE K LEUSKINYM MENINAM!! (rano sa tu nedostanem, tak pisem vopred)

jaduska
29. dub 2008

Zoyi bola si upratať, aby sme to tam mali pekné??? 😀 😀 😀

dupinka
29. dub 2008

Baby, manzel bol minulu stredu na Ministerstve, sekcia zahr.stykov, dal si ho zavolat jeden pan major, ze o nom pocul a hladaju nejakych mladych ludi do timu. vraj sa mu pacil, ale musi este dohodnut s jeho sefom nejake otazky a potom sa ozve. No zatial sa neozval. myslite, ze je este skoro? Som nervozna aj za manzela, strasne rad by tam siel robit, ma skusenosti so zahranicnymi delegaciami, aj bol pocas VS v zahranici na staziach, tak neviem 😒 Dufam, ze to dobre dopadne, len mi to cakanie pride ako nekonecne. Manzel si z toho (navonok) nerobi tazku hlavu...

jaduska
29. dub 2008

Dupinka, to akože budeme mať známosti priamo na Ministerstve??? 😲 😲 😲 Wow, tak to držíme palčeky, nech to výjde 😉 😉 😀 😵 😵

zoya1
29. dub 2008

jaduska jasné!!!! Všetko vyupratované 😀 😀 😀 . Asi tak ako tu u nás v byte. Poriadok sa nekoná. Upratovať začnem až po 27.5. - hádam už ako mgr.

vavka33
30. dub 2008

Babulky,dakujem za gratulacie,odovzdam leuske.nemala som tu ani cas byt,lela nam den a noc plakala,no uz je fajn,a uz treti den periem,vesiam a zehlim a upratujem tatove veci.vsetko doniesol domov,teda kazdy den nosi plnu polnu 😀 .dnes je posledny den v TO,od zajtra je zamestnanec v LV 😉
Dupi,drzim palceky,aby manzelovi vyslo nove miesto.
Na ministerstve robia chalani,co robili s martinom v TO,su tam tusim 4.super chalani a kamarati.Dalsi sa tam za nimi chysta.No je dobre mat tam znamost takto z MK 😀
Zoy,drzim palceky,nech tie statnice mas uz rychlo a uspesne za sebou.
A k tym stanom.No nekupis za 150sk? 😀 😀
Dupi,boli sme v meste,ale nemala som ani cas,vzdy sa ponahlam domov.Ale maju tam tricka,co nemali,ked som tam bola,tak sa na ne chystam,len neviem kedy.lela bere ATB.

bosorkabb
30. dub 2008

Ahojte,dlho som tu nebola kedze ma skolila nejaka hnusna viroza ☹ Dnes sa chystame cela rodinka do cirkusu,som zvedava ci to bude stat za to.Kiko sa uz tesi.Aj cez vikend by sme niekam chceli ist,ale auto mame v servise a este nevedia ci bude hotove do piatku.V pondelok musim ist na tyzden do BA,mame skolenie,ale uz teraz viem ako to bude prebiehat ☹
Budeme jeden den aj v Nitre,uz dlho som tam nebola tak aspon pokukam co sa zmenilo.

vavka33
30. dub 2008

Ahoj Bosorka.kedy budete v NR?

bosorkabb
30. dub 2008

Este presne neviem,zalezi od mojho sefa

dupinka
1. kvě 2008

vavka: v pohode, ked budes v NR a mat chvilku cas, tak sa ozvi a poriesime,...

Bosorka, to iste plati pre teba.
Zoyka, poriadok pocka, hlavne aby si mala poriadok v hlavicke a neplietlo sa ti vsetko to mnozstvo ucivo, neboj, dopadne to dobre, len si treba verit 🙂

Dufam, ze manzelovi to miesto vyjde, velmi mu to zelam.. nie kvoli pozicii, ale preto, ze viem, ako by ho ta praca bavila,..

vavka33
1. kvě 2008

Dupi,ved to je najhlavnejsie,aby ho to bavilo.
aj nas tatko ide zajtra na nove miesto,teda na staro-nove,ale tesi sa.A to je hlavne

dupinka
1. kvě 2008

vavka, tak nech mu to vyjde, a nech je spokojny,..

zoya1
1. kvě 2008

Ďakujem babule za povzbudenie. U nás nič nové. Bežím, lebo učím učím.

bosorkabb
2. kvě 2008

Ahojte,tak moja sluzobna cesta sa odklada o tyzden.Som rada,kedze budem s Kikom cely tyzden doma 🙂 V cirkuse bolo super,Kikovi sa to velmi pacilo......spristupnili aj ZOO 🙂 Vcera sme boli na celodenom vylete.Boli sme pozriet Oravsky hrad a Rohace,su tam pekne atrakcie pre deti.Dnes je ocino v praci a tak pojdeme len pred panelak kreslit kriedami na chodnik.V sobotu by sme tiez radi niekam isli.Nemate nejaky tip?

vavka33
2. kvě 2008

Boli ste na Or.hrade?Moja domovina-Orava,az ma pichlo na srdiecku 😵

elinka27
2. kvě 2008

caute babule, nejak som nestihala mali sme toho vela, co mame nove? 🙂

jaduska
3. kvě 2008

eli, mám pocit, že už sem nikto nestíha chodiť, vonku je teplejšie, tak net ide bokom 😀

dupinka
3. kvě 2008

ahojte! Ja sem niekedy nakuknem, ale ked tu nie ste vy, tak co budem vypisovat story?? 😀

jaduska
3. kvě 2008

škoda, že tu nefunguje niečo ako chat, človek vidí, kde kto je a môže tam ísť pokecať 😀

zoya1
3. kvě 2008

ahojte!!!!!!!!!!!!!!!!!! Čím to je, že keď som tu ja tak tu nie je nikto? Že by tou nočnou hodinou ? 😀 😀 😀 😀

sveva
4. kvě 2008

Jaduska tak to je len nejaká viróza. Doktorka nám povedala, že tie teploty trvajú 3 dni a potom sa dieťa vysype. Tie vyrážky trvajú hodinu a inokedy aj 3 dni. Eliška sa v noci vysypala, takže predpokladám, že to bude trvať tie 3 dni.

jaduska
5. kvě 2008

Dík Evka, ja o tej chorobe všade teraz čítam a pozerám ako puk 😲 , že co to je? Tak teraz už viem...

vavka33
5. kvě 2008

JAduska,to si este nepocula?JE to fakt pravda,vanes to uz mala