Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
10. kvě 2008

ahoj elinka, tak nech vam to kupanie vyjde,....

a ako travite vikend? My sme boli s krstniatkom v mestkom parku, su tu ihriska, zvieratka - domace aj muflony a jelene, fontana, tak sme sa vysantili, popoludni sme boli na detskom ihrisku, vyjasili sme sa aj my 😀

vavka33
10. kvě 2008

My sme cely den boli vonku na dvore,umyvali sme auta a vysavali ich a tak.
Dupi,nabuduce ti pribalim aj moje detvaky,mozete sa vysaliet aj s nimi,ked uz vam to tak pekne ide 😀

dupinka
10. kvě 2008

vavka, beriem!!

jaduska
11. kvě 2008

Petu, ja som stará bosorka, ja keď niekoho spomeniem, tak sa čochvíľa ozve. Ak chcem, aby mi niekto zavolal, tak naňho intenzívne myslím 😀 😀 😀 Len škoda, že to nefunguje, keď intenzívne myslím na výhru v Lote 😠 😠 😠
My sme boli včera trošku na nákupy, samozrejme zas obišli najlepšie dievčatá, kúpili sme im rovnaké plavky, nech sú na Šírave kočky, nejaké tričká, klobúky, malej sandálky a tak. No pár tisích v ťahu, takže do konca mesiaca už postíme... 😀

vavka33
12. kvě 2008

Jaduska,ja tiez stale nieco babam kupujem.V sobotu som im pokupila tiez sandalky,predtym Vanes hrbu veci,lebo cez zimu strasne podrastla,tak jej bolo vsetko male.Zo skrine som jej vybrala dve vrecia veci.Aspon tam ma prehlad 😀 a nieco som presunula Lee.Ona nosi tricka co vanes nosila pred dvomi rokmi.

jaduska
12. kvě 2008

no to poznáme, ja už tie veci po Sandre nemám kam ukladať, lebo tiež niečo nechávam pre malú. Ale zatiaľ musíme kupovať obom, lebo Sandra je marcová a Lily júnová, tak sa nám veci nezhodnú.

bosorkabb
12. kvě 2008

My sme tiez boli na nakupoch.Kiko potreboval nove botasky......sandale som mu tiez chcela kupit ale u nas este nieje dobry vyber.Tiez som vela veci posunula kamoske,kedze Kikovi su uz male.Rastie ako z vody

jaduska
12. kvě 2008

Hihi, armáda posielala výplatky, tak sme to museli dať do obehu... 😀 😵

dupinka
12. kvě 2008

jaduska: to si vystihla!! 😀

my sme zase nakupovali dnes potraviny, do zasob,.. aby som sa nemusela kazdy den/tyzden vlacit s nakupom,...

elinka27
12. kvě 2008

jadus, moja rec, dnes som si kupila 4 tricka, a malemu som v piatok kupila tenisky, no a co som na stravu minula radsej ani nemyslim 😖

jaduska
12. kvě 2008

aj ja som si dnes tričká bola pozerať, ale nejako som nič neobjavila. zato na dievky by som toho zas vedela pokúpiť habadej, sa musím už krotiť 😀

vavka33
13. kvě 2008

Aj ja sa musim krotit,ale to sa neda.a dnes mame tu v dedine predajnu akciu,zas pojdem 😉 ale nemozem vela minut,lebo nam maju doviezt dnes alebo zajtra autosedacku,co som objednala,tak aby som mala dost penazi,lebo tatko mi nechal tak na autosedacku a este nieco k tomu.nevedela som,ze to dovezu za takuchvilu od objednania.

jaduska
13. kvě 2008

No ja už na tie predajné akcie nechodím. Tovar tam majú ten istý, čo u číňanov a ceny taky-tak. A keď to chceš reklamovať, tak potom nemáš kde.

elinka27
13. kvě 2008

ja zasa cakam na sportovy kocik pre Kuba, lebo uz sa mi do hlbokeho nezmesti 😀 mame sice kombinovany,ale to je na karu moc tazke a maly ma uz skoro 9kg, tak mam co tlacit teda.

jaduska
13. kvě 2008

No to je riadny chlapisko, my ešte tých 9 kíl asi nemáme 🙂 a hlboký máme taký veľký, že sa tam ešte zmestí,ale nepoužívame, bo je ťažký jak tank 😀

elinka27
13. kvě 2008

no ved, aj ja mam kocik tazky a uz som aj vytiahla vanicku,takze sa to da,ale aj tak sa tesim na ten sportovny, lebo ide leto a lahsie sa s nim aj niekam dostanem.Maly sice este nesedi,potvora krpata je lenivy, zato pretaca sa jedna radost, a uz sa aj stavia.

jaduska
13. kvě 2008

no vidíš a naša leňoška sa ešte nestavia, len teraz sa naučila sama sa posadiť a keď sa dvíha, tak dôjde len na kolienka, ale celkom mi to vyhovuje, aspoň ju ešte nemusím naháňať 😀

elinka27
14. kvě 2008

no vidis, a my sme boli dnes na poradni a Kubo ma 8300g a 69cm, a dokina hovorila,ze keby ho nepoznala,tak mi neuveri,ze je predcasne. 😝

vavka33
14. kvě 2008

Eli,to je nadherna vaha.Cim ho krmis? 😀

elinka27
15. kvě 2008

vavka to sa ma vsetci pytaju, ze cim ho krmim,sak normalne ne, rezne, salat a tak 😀 😀 to si predstav,ze za posledny mesiac pribral "len"400g, inak sme priberali predtym 1kg mesacne 😉

dupinka
15. kvě 2008

elinka, tak to super!

moje krstna ma 23 mesiacov a vazi sotva 11kg, a to aj celkom dobre papa, ak nema svoje moresy 🙂

jaduska
15. kvě 2008

no my sme boli včera v poradni, tak máme 8500g. Pribrala 300g za 6 týždňov. Koľko má cm ani neviem, lebo u nás v poradni nemerajú. Ale keď dojde mužíček na víkend, tak pomeriame. Teda, ak celý víkend neprespí, lebo bol 3 dni vo vlakovej stráži a skoro nič nespal 😒

dupinka
15. kvě 2008

tak zato ten moj teraz malo o praci rozprava, kedze je na Stanagu, a aj je kludnejsi, ked je mimo utvaru a nevyvolavaju mu stale,... 🙂

jaduska
15. kvě 2008

dupi a ako to vyzerá s tou prácou na Ministerstve? 😉

vavka33
15. kvě 2008

My ideme na poradnu zajtra a idu nas ockovat a potom pojdem k zubnicke,auuuuuu

dupinka
15. kvě 2008

jeej vavka, nova foto,.. 🙂

No zatial nijako, volal s tym panom, vraj cely proces trva mesiac, tak treba este pockat. Ale aky proces mal na mysli, nevieme, hm,..

jaduska
15. kvě 2008

vavka má nové foto a leuška má nový zostrih - taký vojenský 😀 😉

ja idem so sebou aj Sandrou k zubárovi v pondelok, hádam nebude auuuuuuuuuu 😲 a tiež nám treba zaočkovať Sandru, ale to musíme ísť dvaja, lebo jej ešte len spomeniem očkovanie a už je jej zle. A Barču chcem dať zaočkovať proti pneumokokom, len u nás nemajú vakcínu 😠

vavka33
15. kvě 2008

Hm,s tyi vakcinami je to vsade tak,baby z ´vela miest pisu,ze su v poradovniku.My sa pojdeme o 6 tyzdnov,tak som zvedava,ci bude,ale tu v dedine ich magistra zozenie.

jaduska
15. kvě 2008

no u nás v lekárňach tiež poradovník, ale som tým poverila moju mamu, ona pracuje v Prešove, tak je väčšia pravdepodobnosť a moja mama je ten typ, že nezoženie iba to, čo neexistuje (aj tom si nie istá 😀 )

elinka27
16. kvě 2008

babyyyy, my sme od vcera bez sirokeho balenia 😝
a boli sme na prvom plavani, nooo, dalo sa celkom 🙄